Categories
اخبار رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند های برتر حوزه دیجیتال رپورتاژ خرید و فروش

گیم، بازی برای همه نسل‌ها

کنسول بازی، وسیله سرگرمی کامپیوتری است که برای نمایش تصاویر بازی ویدیویی بر روی دستگاه نمایشگری مانند مانیتور یا تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نخستین نسل کنسول‌های بازی با ارائه کنسول مگناوکس ادیسه در سال 1972 میلادی شروع شد. در ایران معروف‌ترین کنسول بازی‌، آتاری است که بسیاری از کودکان دیروز با آن خاطره دارند و این روزها به وسیله‌ای آنتیک و نوستالژیک تبدیل شده است. آتاری، کنسول نسل دومی است که در سال 1977 وارد بازار جهان شد و تا دهه نود میلادی تولید مدل‌های مختلف آن ادامه داشت. بعد از آتاری نوبت به نینتندو و پلی استیشن رسید تا این روزها که وقت بازی با نسل هشتم کنسول‌های بازی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 ، Wii U، پی اس ویتا و نینتندو 3DS است.

 

خرید کنسول بازی

یکی از علاقمندی‌های این روزهای نوجوانان و جوانان بازی‌های کامپیوتری است بطوریکه نمی‌توان گفت که به نسل خاصی تعلق دارد و حتی بسیاری از میانسالان و سالخورده را جذب خود کرده است تا هیجان گیم را تجربه ‌کنند. گیم آنقدر در فرهنگ سراسر دنیا جای گرفته که امروزه به عنوان ورزش الکترونیکی شناخته شده و رسمی شده است و قرار است تا با سه بخش FIFA، csgo و Racing در جام جانی بعدی در کنار ورزش‌های دیگر شاهد مسابقات بازی‌های کامپیوتری باشیم.

با جستجویی در سایت دیوار متوجه خواهید شد که بسیاری از کاربران به دنبال خرید و فروش کنسول بازی هستند. در این سایت با تبلیغات زیادی در رابطه با فروش پلی استیشن 3 یا 4 و همچنین ایکس باکس وان و حتی عینک واقعیت مجازی به صورت نو یا کارکرده مواجه خواهید شد. ضمن اینکه بسیاری از افراد هم درخواست خرید کنسول‌های بازی مختلف، قدیمی یا جدید را در این سایت به اشتراک می‌گذارند.

 

بازی‌های آنلاین

در همان دهه هفتاد میلادی شاهد پیشرفتی در عرصه گیم بودیم. بطوریکه با عرضه بازی Maze War شاهد شروع عرضه بازی‌های کامپیوتری و گرافیکی شدیم. نسل‌های این نوع بازی یکی پشت دیگری وارد بازار شدند، از بازی Anarchy Online 2 گرفته تا World of Warcraf Cataclysm.

بازی‌های کامپیوتری به چند دسته استراتژی، ورزشی، فکری، اکشن، مدیریتی، تاریخی و … تقسیم می‌شود.

این روزهای بازی‌های معروفی وارد بازار و دنیای گیم شده است که به طوری ذهن بسیاری از علاقمندان را به خود مشغول کرده‌اند. مثل بازی‌های Resident Evil 7 ، God of War3   Region 2 و یا کلش آف کلنز که اکانت آن هم خرید و فروش می‌شود. یکی از بهترین روش‌ها برای بازی کردن گیم‌های مختلف و تست بازی‌های بیشتر، مبادله آنها یا خرید و فروش بازی‌های آنلاین است. بطوریکه وقتی گیمی را برای مدتی بازی کردید می‌توانید با فرد دیگری آن را به اشتراک بگذارید یا گیم خود را به فروش برسانید و گیم دیگری را به صورت نو یا کارکرده از سایت‌هایی که در این زمینه فعال هستند مثل سایت دیوار تهیه کنید. بدین ترتیب می‌توانید گیم‌های بیشتری را با صرف هزینه مناسب امتحان کنید.

بازی با گیم‌ها موجب می‌شود تا برای ساعتی از ناراحتی یا بیماری خود فاصله بگیرید و غرق دنیای بازی شوید. بازی با گیم، قدرت تصمیم‌گیری را بالا برده و موجب افزایش خلاقیت می‌شود. حتی در خبرها آمده به زودی در تست استخدام کارمندان در شرکت‌های خارجی از گیم استفاده خواهد شد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle