Categories
خبر و رپورتاژ آگهی بانک ها و موسسات مالی رپرتاژ کار خوب رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها

کمک ۱۶ هزار میلیارد ریالی بانک ملت به تامین اجتماعی

مدیرعامل بانک ملت و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری‌های فی مابین در زمینه‌های مختلف تاکید کردند.

حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دیدار با اشاره به کمک ۱۶ هزار میلیارد ریالی بانک ملت به سازمان تامین اجتماعی گفت: این تسهیلات کمک بزرگی به بخش سلامت کشور بود.

وی بانک ملت را از شرکای اصلی تجاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواند و افزود: این بانک همیشه به این حوزه نگاه ویژه‌ای داشته و خود را به عنوان بانک اصلی وزارتخانه مطرح کرده است.

وزیر بهداشت در عین حال خواستار حمایت بیشتر بانک ملت برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بخش سلامت نظیر ساخت بیمارستان‌ها و کلینیک‌های تخصصی شد و افزود: از نگاه بنده، بانک ملت بهترین بانک کشور و حوزه سلامت، انسانی‌ترین بخش است و می‌طلبد که بانک ملت به دلیل ظرفیت‌های بالای خود، حمایت‌های خود را از این بخش افزایش دهد.

قاضی‌زاده هاشمی در عین حال، همکاری بانک ملت را در انتشار و فروش اوراق خزانه دولتی برای این وزارتخانه خواستار شد.

هادی اخلاقی فیض آثار، مدیرعامل بانک ملت هم با بیان این نکته که سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت، کاملاً منطقی و توجیه پذیر است، آمادگی کامل این بانک را برای کمک به وزارت بهداشت برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های این حوزه اعلام کرد.

وی با بیان این نکته که فعالیت در حوزه سلامت برای بانک ملت از لحاظ مادی و معنوی توجیه‌پذیر است، تصریح کرد: این بانک کماکان وظیفه خود می‌داند که حمایت از حوزه سلامت را اولویت اصلی خود قرار دهد.

مدیرعامل بانک ملت از آمادگی این بانک برای همکاری با وزارت بهداشت در سطح ملی و طراحی و تولید ابزارهای مالی مورد نیاز برای توسعه بخش سلامت و … خبر داد و اظهار امیدواری کرد که بانک ملت بتواند از طریق شرکت تامین سرمایه خود، وزارتخانه را در فروش اوراق خزانه یاری رساند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle