Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

5 روش 100 درصد تضمینی کسب درآمد در منزل

این روزها خیلی ها به این فکر هستند که بتوانند از اوقات فراغت شان در خانه استفاده و کسب در آمد کنند یا اصلا بعضی ها متمایل اند به صورت تمام وقت فقط در منزل شان وقت بگذرانند و کسب در آمد کنند !!!

قطعا تا امروز کلمه کسب در آمد در منزل به گوشمان خورده است ولی باورمان نشده باشد که واقعا می شود در منزل نیز در آمد کسب کنیم و یا شاید مقالاتی در مورد کسب درآمد در منزل خوانده باشید که از شما می خواهند کارهایی خارج از عرف و نامعقول در منزل انجام و ارائه دهید یا جهت آن روشی که برای کسب درآمد پیشنهاد می دهند میبایست هزینه گزافی برای تهیه ابزار و وسایل شروع آن کسب و کار بپردازید، ولی در این مقاله شما را با روش هایی آشنا می کنیم که می توانید در بعضی موارد حتی بدون هیچ هزینه ای در منزل تان در آمد کسب کنید.

به طور کلی لازم است قانونی را به شما یادآور شویم “شما از هر توانایی که دارید می توانید کسب در آمد کنید، فقط کافیست بخواهید و در جهت آن حرکت کنید”

  • مطلب بنویسید

شاید بپرسید خب برای چه کسی و کجا مطلب بنویسیم

یکی از روش های جذاب و راحت کسب در آمد در منزل تولید محتوا برای دیگران است، خیلی ها هستند که حاضرند برای اینکه روزانه برایشان مطلب بنویسید به شما پول بپردازند فقط کافیست مطلب نویسی تان خوب باشد و در زمینه ای که قرار است بنویسید، دانش کافی داشته باشید، سپس می توانید روزانه راجع به موضوعاتی که به شما محول می شود مطالبی تهیه و ارائه دهید. در این کار دانستن زبان انگلیسی خیلی می تواند کمکتان باشد ، زیرا با دانستن زبان انگلیسی می توانید مطالب به زبان انگلیسی را نیز ترجمه و ارائه دهید.

 

  • بازاریابی غیرحضوری انجام دهید

مانند مثال قبل خیلی از مجموعه ها هستند که حاضرند در ازای معرفی مشتری به آن ها، به شما پول بپردازند.

شاید بگویید من که اصلا بازاریابی بلد نیستم یا بگویید که این کار سخت است. اشتباه نکنید ، الان روشی به شما آموزش می دهیم که به راحتی می توانید به صورت غیر حضوری برای دیگران بازاریابی کنید.

از اطرافتان شروع کنید، آشنایانتان اولین مشتریانتان هستند، شما اول از همه می توانید به نزدیکانتان بفروشید، آن ها به شما اعتماد دارند و حاضرند محصول یا خدماتی که به آن ها پیشنهاد می دهید را خریداری نمایند.

یا اینکه می توانید دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال انجام دهید که ساده ترین شکل آن این است که اگر شما سایت، وبلاگ، صفحه اینستاگرام، صفحه فیسبوک یا اصلا کانال تلگرامی ای دارید که مخاطبان زیادی دارد، می توانید برای محصولات و خدمات مرتبط با سایت یا شبکه اجتماعی تان تبلیغ و مشتری جذب کنید.

 

  • طراحی گرافیکی انجام دهید

شاید اگر در حوزه کارهای گرافیکی نظیر تهیه و ویرایش عکس، پوستر و تهیه ویدیو مهارت داشته باشید، بتوانید از این روش درآمد خوبی کسب کنید، قطعا مجموعه هایی هستند که مشتاق باشند برایشان طراحی های حرفه ای انجام دهید.

 

  • فایل های آموزشی درست کنید

اگر فکر می کنید کاری را خوب بلدید انجام دهید، خب چرا یک یا چند فایل آموزشی تهیه نکنید و آن ها را نفروشید؟

تنها چیزی که لازم است این است که فایل های متنی، صوتی یا ویدیویی با کیفیت بالا تهیه کنید و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی آن ها را در در فروشگاه تان قرار داده و به فروش برسانید.

 

  • برنامه نویسی و طراحی وب انجام دهید

اگر زبان برنامه نویسی ای بلد هستید یا به صورت خودآموز طراحی سایت یاد گرفته اید حال می توانید از توانایی تان جهت کسب در آمد استفاده کنید فقط کافیست مخاطبانی در اطراف خود بیابید ، توانایی هایتان را ارائه و چاره ای برای راحت شدن کسب و کارشان که شما می توانید با استفاده از دانش خود انجام دهید به آنها پیشنهاد دهید.

قرار بود که راهکار های این مقاله 100 درصد تضمینی باشد لذا لازم به ذکر است مجموعه شرکت های وب نهاد به نشانی webnahad.com و webnahad.net پیشرو در وب فارسی، حامی استارت اپ ها و فعال در زمینه های مرتبط با وب نظیر طراحی سایت ، سئو سایت ، برنامه نویسی وب، ارائه خدمات سرور های مجازی ، اختصاصی و هاست و دامین از اشخاصی که دارای توانایی در زمینه های فوق الذکر هستند دعوت می نماید تا رزومه و یا نمونه کارهای خود را به ایمیل [email protected]  ارسال نمایند و اگر رزومه و یا نمونه کاری ندارند تنها با ذکر اینکه در کدام یک از موارد بالا توانایی همکاری دارند را با ذکر مشخصات تماس، ایمیل نموده و منتظر تماس از طرف مجموعه باشند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle