Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

کبال سامانه خدمات خانه و ساختمان در نمایشگاه CIDEX2018

کبال در نمایشگاه CIDEX2018

 

همزمان با جشن نیمه‌ی شعبان و هفته کارگر، نخستین نمایشگاه برترین‌های توسعه صنعت ساختمان (CIDEX2018) در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار شد. این نمایشگاه در روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ افتتاح شد و تا روز جمعه ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ ادامه یافت. این رویداد، اولین و بزرگ‌ترین از نوع خود بود و بسیاری از شرکت‌های پیشرو داخلی و خارجی صنعت ساختمان اعم از کیسون، پایدار پی سازه، البرز تات و … در این نمایشگاه حضور پیدا کردند تا بازدیدکنندگان بتوانند از آخرین دستاوردها و محصولات و خدمات در این صنعت مطلع شوند.

 

در غرفه ۱۳۶ این نمایشگاه شاهد حضور کبال، پلتفرمی آنلاین برای خدمات خانه و ساختمان بودیم. کبال یکی از ده‌ها مجموعه‌ی فعال در پروژه‌ی ایران‌ مال است که خدمات متنوعی را در این مجموعه ارائه می‌دهد. در مجموعه‌ی کبال، انواع خدمات خانه و ساختمان بر بستر اینترنت قابل ارائه است و مشتری می‌تواند تمام نیازهای ساختمانی خود را به راحتی سفارش دهد. کبال باور دارد که توانسته با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز و تیم حرفه‌ای خود، نیاز مشتریان به خدمات خانه و ساختمان را مرتفع کند.

 

بازدید وزیر بهداشت از نمایشگاه و غرفه کبال
بازدید وزیر بهداشت از نمایشگاه و غرفه کبال

 

کبال را بیشتر بشناسید

اگر صاحب‌خانه هستید، خواه‌ناخواه برایتان پیش آمده که سینک آشپزخانه‌تان چکه کند، بخواهید کف‌پوش منزل را عوض کنید یا در جایی از منزل، نیاز به بازسازی و تغییر دکوراسیون داشته باشید. در سمت مقابل، ممکن است پیمانکار باشید و به دنبال نیروی متخصص برای پیشبرد اهداف ساختمانی بگردید یا اینکه فروشگاه و پاساژ داشته باشید و دنبال کسی باشید تا فروشگاه را برایتان دکور کند. تمام این کارها با استفاده از اپلیکیشن کبال قابل انجام هستند.

با ثبت سفارش در سایت کبال ما به‌سرعت با شما تماس می‌گیریم و بهترین راه‌حل و متخصص را در اختیار شما قرار می‌دهیم. این کار در کبال روند ساده‌ای دارد. ابتدا اپلیکیشن کبال را روی گوشی نصب می‌کنید، یک حساب کاربری کبالی می‌سازید و وارد اپلیکیشن می‌شوید. سپس از میان گروه‌های خدماتی کبال، خدمت مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و به مرحله ثبت سفارش می‌روید. در این مرحله باید به چند سؤال کوتاه پاسخ دهید تا شناخت بهتری از نیاز شما پیدا کنیم و بتوانیم بهترین متخصص را به شما پیشنهاد بدهیم. با پرکردن این فرم، سفارش شما به دست ما خواهد رسید. در این مرحله، ما وارد می‌شویم و بسته به نوع سفارش، از یک تا چهار متخصص را با توجه به نیازتان به شما پیشنهاد می‌دهیم. حالا می‌توانید با مشاهده‌ی سابقه‌ی کاری هر متخصص و دیدن نمونه کارهای انجام شده توسط متخصصین پیشنهادی، بهترین شخص را برای انجام سفارشتان انتخاب کنید. پس از انتخاب متخصص، برآوردی از هزینه‌های انجام پروژه برایتان ارسال می‌شود و پس از تأیید از جانب شما، انجام کار شروع می‌شود. پس از پایان کار می‌توانید به کار متخصص امتیاز بدهید و از این طریق، برای خدمت‌رسانی بهتر به ما کمک کنید.

اهداف و ارزش‌های کبال

ما می‌خواهیم به نقطه‌ای برسیم که بتوانیم کار تک‌تک متخصصان را در بالاترین سطح کیفی تضمین کنیم و برای این کار، برنامه‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده‌ایم. یکی از برنامه‌های اساسی کبال در راستای تحقق این هدف، دادن آموزش‌های تخصصی به کارشناسان و برگزاری دوره‌های آموزش حرفه‌ای برای آنها است. ما با وجود احترام گذاشتن به سابقه و تجربه‌ی حرفه‌ای متخصصان، دوست داریم سطح استاندارد کیفی خودمان را در جامعه نهادینه کنیم و به نقطه‌ای برسیم که سطح کیفی مورد انتظار کبال، برای تک‌تک افراد جامعه شناخته‌شده باشد. کبال انتظار دارد تمام متخصصانی که در این مجموعه کار می‌کنند، سطوح مختلفی از دوره‌های آموزش استاندارد را گذارنده باشند و مشتریان ما بتوانند از سطح کیفی کار متخصص اطمینان حاصل کنند.

مجموعه‌ی کبال، دغدغه‌ی بزرگ دیگری هم دارد که با تمام مردم این سرزمین در آن مشترک است. ما می‌خواهیم فضایی را در کبال به وجود آوریم که در آن، کیفیت زندگی تمام مردم جامعه به صورت هم‌زمان افزایش پیدا کند. در این رؤیا، هم به ایجاد محیط زندگی زیباتر برای مشتریان فکر می‌کنیم و هم به فکر فراهم کردن بازار کار دائم و پایدار همراه با تمام منافع پایه و مورد انتظار برای متخصصان عزیز هستیم. کبال هر روز به تحقق این رؤیا فکر می‌کند و دوست دارد در کنار شما، هرچه زودتر آن را عملی کند. ایران بهترین جای دنیا برای زندگی خواهد بود … اگر و تنها اگر ما از زندگی کردن در کنار هم لذت ببریم و احساس کنیم که در کنار هم پیشرفت خواهیم کرد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle