Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی

چگونه در گوگل دیده شویم ؟

با توجه به سرعت رشد استفاده از اینترنت و رقابت بین کسب و کارها برای جذب مشتری، دیده شدن در صفحه اول موتور های جستجو به ویژه گوگل، می تواند کمک بسیار زیادی برای پایداری و بقای هر کسب و کاری باشد، چون وقتی با کلمه های کلیدی مد نظرمان صفحه اول باشیم، ورودی بیشتری و بالطبع مشتری بیشتری خواهیم داشت.

به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو به اختصار سئو می گویند و بی شک، سئو بخش مهمی از فرآیند بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ است که می بایست آن را حتما جدی بگیریم.

بدانیم که بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو، پروژه ای زودانجام نیست و نتیجه گیری از آن نیز سریع السیر اتفاق نمی افتد پس حتما در ابتدای شروع فعالیت مان در محیط اینترنت می بایست برای سئو وبسایت مان نیز برنامه ریزی و برای همیشه تا زمانی که وبسایت مان پابرجاست آن را ادامه دهیم.

سئو فعالیتی مداوم است و می بایست هرروزه فاکتور های ریز و درشتی رعایت و مجموعه ای از اقدامات بیشماری انجام گردد تا نتیجه دلخواه کسب شود، پس بهتر است آن را به مجموعه ای دارای تبحر برون سپاری و با خیال راحت بر روی بقیه اجزای کسب و کارمان تمرکز و فعالیت نماییم.

در این مقطع مجموعه وب نهاد به نشانی اینترنتی webnahad.com با سالها تجربه و نمونه پروژه های موفق در زمینه بهینه سازی و سئو، مورد توجه بسیاری از برند ها و مدیران مطرح کشور می باشد.

اگر بر این باوریم که پس از طراحی سایت و به صرف داشتن وبسایت، می توانیم در صفحه اول گوگل به راحتی دیده شویم سخت در اشتباهیم، اگر برنامه ای برای بهینه سازی سایت مان نداشته باشیم، مانند این است که مغازه ای تاسیس کرده باشیم ولی به فکر جذب مشتری نباشیم، آیا بقای کسب و کارمان اینگونه امکان پذیر است؟

حال که صحبت است طراحی سایت شد، جالب است بدانیم که هاست ای که وبسایت مان بر روی آن قرار دارد، بر روی سئو وبسایت مان نیز تاثیر دارد، پس حتما در انتخاب هاست خوب برای وبسایت نیز دقت نماییم.

کلام آخر:

هر کسب و کاری که بدون مشتری باشد، محکوم به شکست است، پس باید پیش از اینکه کسب و کارمان را راه انداری کنیم، برنامه ویژه ای برای تبلیغات و جذب مشتری نیز داشته باشیم تا اینکه آن کسب و کار به ثمر برسد.

لذا هم اکنون می توانید با مجموعه وب نهاد ، خالق بسیاری از وبسایت های مطرح ملی و بین المللی و متخصص در زمینه بازاریابی دیجیتال به شماره 02166954223 تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره کاملا رایگان از متخصصان مجموعه، پروژه بهینه سازی وبسایت خود را با خیال راحت برون سپاری نمایید و پس از مدتی شاهد افزایش ورودی و مشتری برای وب سایت تان باشید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle