Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی

چگونه ایزوگام خوب و با کیفیت تهیه کنیم؟

این روزها با ورود به فصل پاییز شاهد افزایش تقاضا در بازار عایق رطوبتی یا همان ایزوگام هستیم. که معمولا این داغ شدن بازار همراه می شود با افزایش قیمت و جالب اینجاست که معمولا این رویه ای است که هر سال با آن مواجه هستیم.

ما تصمیم گرفتیم خودمان را به جای مشتری نهایی  ایزوگام بگذاریم و ببینیم در این بازار داغ چگونه می شود روند خرید ایزوگام را به شکلی مطمئن انجام داد و با چه مشکلات و چالش هایی مواجه خواهیم شد.

اولین موضوعی که در این بازار توجه را به خود جلب می کند انبوهی از اسامی تجاری مشابه می باشد. نام های ایزوگام دلیجان و شرق با پسوند و پیشوندهای مختلف به کرات به چشم می خورند که این موضوع انتخاب بین این محصولات را سخت می کند.

همچنین تنوع قیمت ایزوگام موضوع دیگری است که توجهمان را به خود جلب کرده است. گرچه وقتی با خود پیمانکاران نصب هم صحبت می کنیم می گویند که محصولات ارزان را تضمین نمی کنند. نهایتا قیمتی بین 8 تا 15 هزار تومان، قیمتی است که برای ارائه محصول و نصب به ما می دهند.

نهایتا می رسیم به چالش اصلی برای مشتری نهایی. “ضمانت نامه” پس از کمی تحقیق متوجه می شویم که ضمانت نامه هایی که عموما در بازار ارائه می دهند و عنوان ضمانت نامه 10 ساله به آن اطلاق می شود نهایتا 3 سال اعتبار واقعی دارد و پس از آن هزینه را از مشتری اخذ می نمایند! بیمه هایی هم که همراه این محصولات ارائه می شود ظاهرا مبالغ بسیار جزئی را متعهد می شود.

پس از تحقیق در فضای سنتی در جستجویی در فضای مجازی به استارت آپی جالب به نام ایزولیا برخوردیم که به خوبی نیاز مشتری را تشخیص داده بود و تمامی دغدغه های ما را پاسخ گفته بود. پس از کمی کاوش در سایت ایزولیا متوجه شدیم که این سرویس و برند متعلق به شرکت معتبر مواد ویژه لیا (سهامی عام) است که به تازگی نیز در اخبار بورس توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

ایزولیا نصب ایزوگام در تهران (و به زودی در شهرستان های دیگر) را خود به عهده گرفته است تا به همراه ضمانت 10 ساله ای که خود شرکت (و نه نماینده شرکت) ارائه می دهد، خیال مصرف کننده نهایی را از کیفیت مطلوب محصول و نصب آن راحت کند.

به نظر می رسد این برند جوان اصول کسب و کار های مدرن را به خوبی می شناسد و سعی دارد با مشتری مداری و ارائه خدماتی شفاف و به واسطه تکیه بر نام شرکتی قدیمی در این صنعت، جای خود را به سرعت در بین برندهای متعدد این بازار باز کند.

برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر می توانید به سایت izolia.com مراجعه نمایید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle