Categories
اخبار برترینها

امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد! [ویزاجت]

ویزاجت به عنوان اولین مرجع تخصصی درخواست آنلاین ویزای مسافرتی در ایران شروع به کار کرد.

 

وب سایت ویزاجت ) visajet.ir) برای اولین بار در ایران، خدمات آنلاین جدیدی را جهت درخواست و اخذ ویزا ارائه کرده است.

همانطور که میدانید برای سفر به کشور های مختلف ، اولین قدم اخذ ویزای کشور مقصد است. این بخش از برنامه‌ریزی سفر یکی از سخت‌ترین مراحل پیش از سفر است و پیدا کردن اطلاعات، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا، دغدغه صف‌های طولانی سفارت و پرداخت‌ هزینه‌های ویزا نیازمند صرف وقت و انرژی است.

اما برای اولین بار در ایران، وب سایت ویزاجت ) visajet.ir) خدمات آنلاین ویژه و منحصربفردی  را در این حوزه ارائه نموده است.

وب سایت ویزاجت ) visajet.ir) به عنوان اولین مرجع تخصصی اطلاع‌‌رسانی و درخواست ویزای آنلاین، خدمات جدیدی در حوزه گردشگری در اختیار مسافران قرار داده و اخذ ویزای کشور های مختلف را بسیار آسان تر و سریع تر از قبل نموده است.

ویزاجت ) visajet.ir) به عنوان یک سامانه معتبر و کاربردی با هدف سهولت در مسیر اخذ ویزا و همچنین ارائه بهترین قیمت ویزا توسط متخصصان حوزه گردشگری راه‌اندازی شده است. این وب سایت در مرحله اول با ارائه اطلاعات مفید و ضروری ،مدارک لازم در رابطه با نحوه اخذ ویزای هرکدام از کشورها را  برای متقاضیان مشخص نموده ،تا در مرحله بعدی مسافران بتوانند از طریق ثبت درخواست  آنلاین ویزا، با فراغ بال ویزای کشور مقصد را دریافت کنند.

نکته قابل توجه اینکه ، با توجه به اطلاعات جامعی که در وب‌سایت ویزاجت ) visajet.ir) ارائه شده، دیگر برای گرفتن ویزا نیازی نیست به سفارت کشور مقصد مراجعه کنید!

با ثبت درخواست آنلاین در سایت ویزاجت ) visajet.ir) ، می‌توانید :

– از قیمت دقیق ویزا مطلع شوید.

– مدارک مورد نیاز دریافت ویزا را مشاهده کنید .

– در هر ساعتی از شبانه روز درخواست ویزای خود را ثبت کنید .

– اسکن مدارک مورد نیاز را در سایت ویزاجت بارگذاری کنید.

– در صورت نیاز به اصل مدارک ، در تاریخ و مکانی که توسط شما مشخص شده مدارک را به نمایندگان ویزاجت تحویل دهید.

– با ایجاد حساب کاربری پس از ثبت اولین درخواست خود از روند اخذ ویزا مطلع شوید و درخواست‌های خود را مدیریت کنید.

با توجه به لیست كشورهای بدون ويزا ، دارندگان پاسپورت ایرانی می‌توانند به ۳۹ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند و برای ورود به بعضی از کشورها می‌توانند در فرودگاه درخواست ویزا بدهند. ویزاجت ) visajet.ir) می‌تواند با توجه به ملیت هر شخص  شرایط ورود به سایرکشورهای جهان        (188 کشور) را به شما نمایش دهد.

به عتوان مثال برای دریافت ویزای تایلند با مطالعه سایت ویزاجت ) visajet.ir) می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز برای درخواست ویزای آنلاین اقدام کنید.

 

ویزاجت این امکان را فراهم کرده است تا مراحل درخواست ویزا، برای همه آسان شود.

ویزاجت ) visajet.ir) این امکان را فراهم کرده که علاوه بر همشهریان تهرانی ,تمامی هموطنان ساکن سراسر کشور بدون نیاز به سفر به تهران و صرف زمان و هزینه ،تنها با ثبت درخواست در سایت ویزاجت ) visajet.ir) از سرویس های اخذ ویزا جهت گرفتن ویزا با اطمینان خاطر و سرعت بالا بهره مند شوند .

در انتها از علاقه مندان به سفر های توریستی یا تجاری دعوت میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزا بصورت آنلاین، به وب سایت ویزاجت ) visajet.ir) مراجعه کنند.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle