Categories
برترینها رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی رپورتاژ خبری اقتصادی

ویژگی های وب سایت دورکار برای کارفرما و فریلنسر

امروزه با پیشرفت جوامع، دنیای اطراف ما دچار دگرگونی شده است. به‌طور کلی کامپیوتر در تمامی رشته‌ها و هنرها و مشاغل گوناگون، رسوخ کرده و آن‌ها را دچار تغییر ساختار نموده است. روزی شما برای پرداخت قبض تلفن، باید صبح زود بیدار می‌شدید تا در صف طولانی پرداخت قبوض بانک‌ها، معطل نمانید اما امروزه با ورود کامپیوتر و فناوری اطلاعات به زندگی روزمره، دیگر نیاز حتی به بانک رفتن برای پرداخت قبوض نیست.

روزگاری برای پیدا کردن کار در زمینه‌های مختلف باید در فضاهای فیزیکی حاضر می‌شدید تا شما را برای انجام کار بسنجند اما امروزه با ورود فنّاوری‌های جدید مانند اینترنت و فضای مجازی، لزومی به حضور فیزیکی در کنار کارفرما نیست. جالب اینجاست که چنین امکانی با حضور جوانان در این عرصه‌ها، در کشور عزیزمان نیز فراهم گشته است. شما می‌توانید با گشت گذار در اینترنت و آشنایی با سایت‌هایی که کار از راه دور را امکان‌پذیر نموده‌اند، کار مورد علاقه خود را پیدا نمایید. یکی از این سایت‌های موفق که موفقیت خود را حاصل بنیان‌گذار خود آقای مهران میرشاهی می‌داند، سایت دورکار است. سایت دورکار فضایی امن و مطمئن برای برون‌سپاری انواع کارهایی است که از طریق کامپیوتر و فضای اینترنت قابل انجام و انتقال به کارفرما است.

 

۱

 

با سایت دورکار چگونه می‌شود کار را شروع کرد؟

در سایت دورکار شما به دو صورت می‌توانید وارد شوید. کارفرما یا فریلنسر (آزادکار). هر کدام از این دو نوع ورود به سایت تعریف خاص خود را دارد. اگر به عنوان کارفرما وارد سایت شوید، شما می‌توانید پروژه کاری خود را شرح دهید و منتظر بمانید تا فریلنسرها به شما پیشنهاد قیمت و رزومه کاری دهند و شما از بین تمامی فریلنسرها، کسی که هزینه مناسب دریافت می‌کند و رزومه خوبی دارد را انتخاب نمایید؛ اما اگر به عنوان فریلنسر وارد سایت شوید، شما می‌توانید برای پروژه‌های مختلف کارفرماها، پیشنهادهای هزینه‌ای دهید و منتظر باشید تا یکی از کارفرماها شما را انتخاب نماید و کار اینترنتی‌تان را شروع نمایید.

 

۲

مراحل کار با سایت برای فریلنسرها:

برای شروع باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در بالای صفحه اصلی، کلیک نمایید. در این لحظه شما وارد صفحه‌ای مانند تصویر زیر خواهید شد.

۳

مشخصات لازم را وارد نمایید تا مراحل ثبت نام تکمیل شود. بعد از ثبت نام شما همیشه از قسمت ورود می‌توانید به پنل کاربری‌تان و میز کارتان دسترسی داشته باشید.

۴

خب حالا لازم است از قسمت لیست آخرین پروژه‌ها، پروژه‌ها را بررسی نمایید و پیشنهاد کاری بدهید و منتظر بمانید تا یکی از کارفرماها شما را انتخاب نماید و کارتان را شروع کنید.

 

 

مراحل کار با سایت برای کارفرماها:

کارفرما ابتدا بعد از ثبت نام در سایت باید پروژه مورد نظر خود را ایجاد نماید و تمامی مواردی که برای پروژه خود نیاز دارد را ذکر نماید. بعد از ثبت پروژه، کارفرما منتظر پیشنهاد‌های فریلنسرها می‌ماند و تمامی پیشنهاد‌ها را بررسی نموده و از بین پیشنهادها، بهترین را انتخاب می‌کند. حال پروژه را به فریلنسر می‌سپارید و در صورت رضایت از کار فریلنسر، مبلغ پروژه را آزاد می‌کنید و با فریلنسر تسویه حساب می‌کنید.

۵

چه پروژه‌هایی بیشتر در دورکار، انجام می‌شود؟

شاید باورتان نشود که امروزه، کارهای دورکاری مانند برنامه‌نویسی و یا طراحی اپلیکیشن و غیره جزو پردرآمد ترین شغل‌ها و مهارت‌های دنیای IT است. کافی است شما یکی از مهارت‌های کسب‌وکارهای اینترنتی را به درستی یاد بگیرید. کارهایی مانند برنامه‌نویسی، طراحی نرم‌افزارهای تلفن همراه، طراحی گرافیک، تایپ، ترجمه، کارشناس محتوا، بهینه‌سازی سایت‌ها، توانایی انجام امور مختلف با کامپیوتر مانند انواع ویرایش‌ها، کار با انواع برنامه‌ها و غیره است.

۶

۷

سایت دورکار توانسته است در این مدت کوتاه، توفیقات لازم را کسب نماید و در همین مدت بیش از ۲۶۰۰ فریلنسر را جذب نماید تا آماده انجام پروژه‌های کارفرماها باشند.

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle