Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر صنایع خودرو رپورتاژ آگهی

همه چیز درباره شاسی بلند جدید MVM

به تازگی عکس‌هایی از نسل جدید خودروی شاسی بلند MVM در فضاهای مختلف منتشر شده است. چیزی که در این تصاویر مشخص بود، این خودرو نسل سوم خودروی MVM X۳۳ است که به روزرسانی و مدرنیزه شدن این مدل خودروی شاسی بلند از هر دو حیث طراحی داخلی و بیرونی نسبت به مدل قبلی این خودرو مشهود است.

از جمله این تغییرات استایل مدرن و زیبای تریم داخلی دو رنگ این شاسی بلند شهری با دو رنگ مشکی و قرمز است که چاشنی خاصی از ترکیب تکنولوژی و صنعت مد به این خودرو اضافه کرده است. همین‌طور بدنه این خودرو نیز به صورت دو رنگ عرضه می‌شود.

نکته ظریف قابل مشاهده دیگر در طراحی داخلی این خودرو محل قرارگیری جدید کنترلرهای قسمت‌های مختلف این مدل است که به شکل مناسب و قابل دسترسی در محیط دور سرنشینان چیده شده‌اند.

یک صفحه نمایش بزرگ ۷ اینچی در وسط کنسول خودرو قرار گرفته است که کاربری‌های مختلفی از جمله نقشه‌خوانی و ناوبری را برای راننده ارایه می‌کند. داشبورد و کنسول در کنار  طراحی هیجان‌انگیزی، بهینه و مدرن شده و از همه فضاها به بهترین شکل استفاده شده است. تمامی سیستم تهویه دیجیتال به همراه دریچه خروج جدید در یک چینش چشم‌نواز در جلوی کنسول قرار گرفته‌اند.

نوارهای قرمز رنگ روی درها و همینطور دوخت قرمز روی چرم صندلی‌ها که به شکل سخاوتمندانه‌ای استفاده شده است شخصیت خاصی به ظاهر داخلی این خودرو بخشیده است.

بنابر اعلام مدیران‌خودرو، خودروی X۳۳ به عنوان تاثیرگذارترین شاسی بلند تولید داخلی در بازار تا کنون پس از گذشت بیش از ۵ سال از ورودش عملکرد خوبی را به لحاظ فروش و تجربه رانندگی ارایه و عددی حدود ۵۰ هزار دستگاه را در کارنامه فروش خود ثبت کرده است.

فروش جهانی این خودرو نیز بالغ بر یک‌میلیون دستگاه گزارش شده است که در این سگمنت خودرو عدد قابل توجهی است. همچنین مدل جدید این خودرو که اکنون مراحل تست‌های پیش از ورود خود را می‌گذراند، در صف تصمیم‌گیری مدیران شرکت مدیران‌خودرو برای ورود به بازار کشور است که تکنولوژی بالاتر و طراحی شیک‌تر و به‌روزتر آن به طور قطع بر قدرت رقابتی این مدل شاسی بلند می‌افزاید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle