Categories
اخبار رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها و استارت آپ های دارای اپلیکیشن رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ خبری اقتصادی رپورتاژ ساختمان

هزینه آپارتمان نشینی استیجاری در سعادت آباد چقدر است؟

آپارتمان نشینی در برخی محله‌های تهران مانند سعادت آباد یکی از هدف‌ها یا آرزوهای تهرانی‌هاست.

برای این آپارتمان نشینی باید هزینه کرد که مهم‌ترین هزینه آن، در خرید یا رهن و اجاره است. اما هزینه رهن و اجاره آپارتمان در سعادت آباد چقدر است؟

برای رهن کردن آپارتمان در این منطقه باید حداقل ۸۰ میلیون تومان سرمایه در اختیار داشته باشید. این حداقل برای اجاره آپارتمان به مبلغ رهن ۲۵ میلیون تومان و اجاره‌ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد. رهن و اجاره آپارتمان در این منطقه برای همه اقشار فراهم نیست و افراد با توانمندی مالی بالا به سوی آپارتمان نشینی استجاری در این منطقه کشانده می‌شوند.

سعادت آباد محله‌ای در شمال غرب تهران است که از شمال به کوی فراز و بزرگراه یادگار امام، از شرق به بزرگراه چمران، از غرب به اتوبان پیام و از جنوب به خیابان سرو  محدود می‌شود.

قبل از آپارتمان نشینی در سعادت آباد باید به این نکته توجه داشت که این منطقه به خاطر حضور شرکت‌ها، سازمان‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی متعدد، با ترافیک‌های سنگین رو‌به‌روست و این ترافیک در شب‌ها به خصوص شب‌های تعطیلی به اوج خود می‌رسد.

اما این ترافیک هم باعث نشده تا هزینه رهن و اجاره آپارتمان در سعادت آباد کاهش یابد.

برای رهن آپارتمان در سعادت آباد باید این نکته را در نظر گرفت که آپارتمان ۶۰ متری و کوچک‌تر، کمتر پیدا می‌شود و باید بیشتر به دنبال آپارتمان‌ها ۷۰ متر به بالا باشید.

برای رهن کامل آپارتمان‌های ۷۰ تا ۹۰ متری تازه‌ساز در این منطقه باید ۱۰۰ تا ۲۲۰ میلیون تومان هزینه کنید. البته هر چه واحد مسکونی با امکانات اختصاصی و مشاع بیشتر روبرو باشد قیمت بالاتری دارد. اگر این متراژ آپارتمان‌ها نوساز نباشند قیمت‌شان از ۸۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان است. آپارتمان‌های موجود در محدود‌ه‌ی بالای یادگار و جنوب سعادت آباد کمی برای رهن کمی ارزان‌تر هستند. برای نمونه یک واحد آپارتمان ۷۰ متری دو خوابه در محدوده‌ی بالای ابوعلی به همراه پارکینگ و لابی ۱۱۰ میلیون تومان برای رهن کامل قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمان‌های ۹۰ تا ۱۸۰ متری نیز در این منطقه با قیمت رهنی از ۱۱۵ میلیون تا ۳۵۰ میلیون تومان بر اساس امکانات موجود در ساختمان رهن داده می‌شوند. برای نمونه  یک آپارتمان ۱۷۰ متری با سه اتاق خواب که ۱۰ سال از عمر ساخت آن می‌گذرد ۲۱۰ میلیون تومان برای رهن ارائه شده است.

اجاره آپارتمان در سعادت آباد نیازمند پرداخت حداقل کرایه ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. البته این حداقل قیمت است. اجاره‌ی واحدهای آپارتمانی ۷۰ تا ۹۰ متری در این منطقه از شهر تهران نیازمند پرداخت حداقل ۲۵ میلیون تومان به عنوان رهن یا پیش پرداخت و پرداخت ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان اجاره ماهانه است. البته پیش پرداخت این متراژ حتی تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد. برای اجاره آپارتمان‌های ۹۰ تا ۱۵۰ متری هم باید حداقل ۳۵ میلیون تومان پول پیش به همراه ماهانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون تومان اجاره در نظر گرفت.

آپارتمان‌های بالای ۱۵۰ متر هم با حداقل ۵۰ میلیون تومان رهن و حداقل ۳ میلیون تومان اجاره ماهانه به مستأجران ارائه می‌شود.

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle