Categories
خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ جشنواره

هدیه ویژه پاناسونیک به عروس‌ها

در روزهای باقی‌مانده تا پایان ماه رمضان، کمپانی ژاپنی پاناسونیک به خانواده‌های ایرانی هدیه‌ای به انتخاب خودشان اهدا می‌کند.

جشنواره ۳+۱ محصولات پاناسونیک که در هفته پایانی ماه رمضان آغاز به کار کرده است، شامل همه خریدارانی است که چهار عدد از محصولات پاناسونیک را می‌پسندند و فقط هزینه سه عدد از آن‌ها را می‌پردازند.

در هفته پایانی ماه‌رمضان و با نزدیک شدن به اعیاد پیش‌رو، فصل برگزاری مراسم‌های ازدواج آغاز می‌شود. از این رو کمپانی پاناسونیک ژاپن که محصولاتش بیش از نیم قرن مهمان خانه‌های ایرانی‌ها بوده، حالا با اجرای این کمپین در ایران تصمیم به نقش‌آفرینی در ترویج این سنت حسنه یعنی ازدواج دارد.

به این ترتیب کسانی‌ که برای خرید جهیزیه اقدام می‌کنند یکی از اصلی‌ترین مخاطبان این جشنواره هستند. زوج‌هایی که در تب و تاب تهیه جهیزیه هستند و مراسم عروسی آن‌ها به بعد از ماه‌رمضان موکول شده، می‌توانند در این جشنواره شرکت کرده و هدیه خود را از پاناسونیک دریافت کنند.

البته پاناسونیک به فکر زوج‌های قدیمی‌تر هم بوده، نوسازی جهیزیه‌های قدیمی یکی از دغدغه‌های خانم‌های خانه است؛ به همین دلیل این کمپانی ژاپنی تجربه خوب کارکردن با محصولات قدیمی‌اش را به‌روزرسانی کرده و تا به این ترتیب زوج‌های قدیمی هم آشپزخانه‌هایشان را مهمان محصولات جدید این کمپانی کنند.

مجری این جشنواره پاناسونیک، نماینده رسمی آن در ایران، یعنی شرکت آژند سرویس است که زوج‌های جوان و کاربران قدیمی پاناسونیک برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به فروشگاه‌های این شرکت در سراسر ایران مراجعه کنند.

کمپانی ژاپنی پاناسونیک که چندی پیش با شعار “از قدیم جدید بوده‌ایم” باعث زنده‌شدن خاطرات بسیاری از طرفداران قدیمیش در ایران شد. طرفدارانی از جنس پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌هایمان. حال این کمپانی با اجرای این جشنواره قصد دارد تا برای نسل جوان این نیز خاطره‌ساز شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle