Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپرتاژ آگهی برند های پزشکی و سلامت رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها و استارت آپ های دارای اپلیکیشن

خوددرمانی و راه‌حل اپلیکیشن‌های ایرانی

زندگی پرمشغله امروزی، کمتر زمانی برای استراحت و آرامش برای انسان‌ها باقی گذاشته است. افراد هر روزه کارهای زیاد و حتی مهمی را به دلیل کمبود وقت، به تعویق می‌اندازند.

 

حتی پیگیری بیماری‌ها و سلامت نیز از این جریان مستثنی نیست. کمبود زمان برای مراجعه به پزشک، مطب‌های شلوغ و هزینه‌های بالای خدمات درمانی از جمله مشکلاتی است که افراد را به خوددرمانی و یا پشت گوش انداختن سلامتی خود وادار کرده است.

از طرفی نفوذ بالای تلفن همراه هوشمند در بین ایرانیان، که می‌توانست به عنوان یک فرصت برای آگاهی بخشی در مورد سلامت استفاده شود، کاربرد دیگری پیدا کرده است؛ افراد با جستجوی علایم بیماری خود در اینترنت سعی بر تشخیص و‌ درمان آن دارند و این امر نیز به موج خوددرمانی در ایران دامن می‌زند.

به تازگی نرم افزاری با نام هاسپیتل وارد عرصه شده‌ است که می‌تواند راه‌ حلی برای این مشکل باشد. افراد پس از ثبت نام، می‌توانند از یک پزشک عمومی، متخصص یا ماما مشاوره بگیرند، یک تماس رزرو کنند، به صورت رایگان سوال بپرسند و جواب آزمایش یا تصویری از جراحت خود برای پزشک ارسال کنند. هاسپیتل با بیش از ۶۰ پزشک و متخصص فعال، به صورت ۲۴ ساعته به کاربران سرویس‌ می‌دهد.

اپلیکیشن هاسپیتل

تمامی خدمات می‌تواند در صورت درخواست کاربر به صورت ناشناس صورتپذیرد و حتی پزشک نیز به نام و اطلاعات بیمار دسترسی ندارد.

کاربران هاسپیتل در حال حاضر از این سیستم برای تشخیص و درمان بیماری‌هایی که احتیاج به درمان بالینی ندارند، مانند سرماخوردگی، اختلالات قاعدگی مشاوره روانپزشکی یا مشکلات دوران بارداری، استفاده می‌کنند، همچنین از این سیستم برای گرفتن نظر دوم بر تشخیص‌های قبلی نیز استفاده می‌شود.

کاربران پس از تماس می‌توانند به پزشک خود امتیاز دهند و نظر بگذارند که باعث کنترل کیفیت خدمات می‌شود.

این دست از نرم‌افزارها، در کشورهای متعددی استفاده می‌شود، تا جایی که در کشورهایی مانند هند و پاکستان از این امکانات برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم استفاده می‌کنند.

امید است با پیشرفت روزافزون دنیای دیجیتال و افزایش استفاده از اپلیکیشن هایی مانند هاسپیتل، حجم خوددرمانی‌ها کاهش یابد و افراد بیشتر به سلامتی خود اهمیت دهند.

 

دانلود اپلیکیشن هاسپیتل از کافه بازار

 

هاسپیتل

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle