Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر صنایع خودرو رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

رونمایی از جامع ترین نرم افزار مدیریت مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری

زندگی سالم و بدون حاشیه در آپارتمان و ارتباط خوب با همه همسایگان جزو خواسته‌های همه ماست تا در خانه آرامش کامل داشته باشیم .

بسیاری از مردم در سراسر دنیا، همسایه‌های خود را جزو بهترین دوستان خود می‌دانند و از زندگی در کنار دوستان خود لذت می‌برند.

اما همه ما که در آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی بزرگ زندگی می‌کنیم، خوب می‌دانیم که مسائل مربوط به شارژ و سایر هزینه‌های ساختمان در برخی مواقع حاشیه‌ساز شده و باعث ناراحتی بین همسایه‌ها می‌شود . بنابراین مدیریت مجتمع بصورت صحیح و اصولی می‌تواند بسیاری از مشکلات ساختمان را که ناشی از سوء‌تفاهم و ناهماهنگی است از بین ببرد .

مدیریت صحیح هزینه‌های ساختمان برای مدیر ساختمان و تمام ساکنین نیاز به برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی منظم دارد تا بدون مشکل، ساکنین و مدیر مجتمع با یکدیگر مرتبط شوند و هماهنگی‌های لازم برای پرداخت هزینه‌ها و سایر موارد انجام شود.

با توجه به تغییر مدیر ساختمان در طول سال‌ها و یا نقل مکان ما، درصورتی که از یک نرم افزار هوشمند برای مدیریت ساختمان استفاده کنیم، براحتی می‌توانیم مانع بروز برخی مشکلات و ناراحتی‌ها شویم .

خبر خوش اینکه سامانه ( پلاک 21 ) تمام امکانات مورد نیاز برای مدیریت ساختمان را با بهترین شرایط ارائه کرده است. از این پس ما به راحتی می‌توانیم از طریق کامپیوتر و یا موبایل خود از تمام هزینه‌ها و مسائل ساختمان مطلع شویم و هزینه شارژ آپارتمان و قبوض را بصورت آنلاین یا از طریق سایر روش‌های فراهم شده توسط این سامانه پرداخت نماییم.

 

نرم افزار شارژ و مدیریت مجتمع پلاک 21 چیست ؟

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و تلفن‌های هوشمند، مدیریت ساختمان همانند دیگر عرصه‌های زندگی، به سمت استفاده بیشتر از تکنولوژی رفته است. استفاده از تابلوی اعلانات، تلاش برای گردهم آوردن اعضای یک مجتمع جهت تصمیم‌گیری، دریافت شارژ و هزینه‌های ساختمان به صورت سنتی و … از مواردی است که نیاز به یک نرم افزار پیشرفته و جامع جهت مدیریت ساختمان و دریافت شارژ را ضروری کرده است. نرم‌افزار مدیریت ساختمان پلاک 21 در قالب یک سامانه آنلاین (بدون نیاز به نصب نرم افزار روی کامپیوتر) به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان و از هر مکان، تنها با استفاده از اینترنت، مدیریت مجتمع خود را انجام دهید.

 

slider3

برخی از ویژگی های وب سایت مدیریت ساختمان پلاک 21

پلاک 21، نرم‌ا‌فزار مدیریت و حسابداری ساختمان و مجتمع از طریق اینترنت می‌باشد که به مدیران کمک می‌نماید بدون دارا بودن دانش حسابداری، به امور مالی رسیدگی کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن اخبار و اطلاعیه‌ها را با ساکنان و مالکان به اشتراک بگذارند. همچنین امکان مشاهده وضعیت مالی، پرداخت بدهی به صورت آنلاین، پرداخت قبض با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب، واریز مستقیم به حساب مجتمع و مشاهده اخبار و اطلاعیه‌های مجتمع توسط مالکان و ساکنان را فراهم می‌کند. ساکنان و مالکان نیز قادر خواهند بود تا علاوه بر اطلاع از میزان بدهی به پرداخت در موعد مقرر اقدام نمایند.

ثبت نام و استفاده از نرم‌افزار مدیریت مجتمع “پلاک 21” بسیار ساده است و نیاز به هیچ گونه دانش فنی و حسابداری ندارد. شما می‌توانید در هر زمان از شبانه روز و از هر مکان مجتمع خود را مدیریت نمایید.

با استفاده از نرم‌افزار شارژ مجتمع “پلاک 21” شما می‌توانید وضعیت موجودی حساب‌های بانکی، بدهی ساکنین، میزان هزینه‌های انجام شده و درآمدهای مجتمع خود را با یک کلیک بصورت نمودارهای متنوع مشاهده کنید.

طراحی و پیاده‌سازی سامانه به گونه ای انجام شده است که کاربران بتوانند بدون داشتن تخصص خاصی از سامانه به صورت کامل استفاده نمایند. بخش‌های مالی به گونه ای طراحی شده‌اند که افراد بدون نیاز به دانش حسابداری بتوانند هزینه‌ها، درآمدها و بدهی‌ها را ثبت نمایند.

 

حل بسیاری از معضلات قدیمی (مالک و مستاجر)

عدم اطلاع مالکان واحد های تحت اجاره و اتفاقات مجتمع، یکی از قدیمی ترین مشکلات مدیریت ساختمان ها و مجتمع ها بوده است. نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان پلاک 21 ، با دارا بودن امکانات کافی نرم افزاری برای مالکان و مستاجران، تمامی اطلاعات لازم برای در جریان قرار گرفتن مالکان از وضعیت واحد تحت اجاره خود را، حتی روی گوشی موبایل و بدون محدودیت زمانی و مکانی، در اختیار قرار می دهد.

 

ساختمان آنلاین

بی شک زندگی راحت در مجتمع های مسکونی و حتی کسب و کار در مجتمع های تجاری و یا مجتمع هایی با تلفیق از واحد های مسکونی و تجاری یا اداری ، بدون داشتن دغدغه صرف زمان برای امورات ساختمانی و مدیریتی مجتمع یکی از بزرگترین نتایج استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان پلاک 21 خواهد بود. از این پس نگران فراموش کردن پرداخت شارژ ساختمان نخواهید بود چون  ابتدای هر ماه به صورت اتوماتیک با اعلان (نوتیفیکیشن) ی که روی موبایل شما می آید امکان پرداخت آنلاین و در لحظه شارژ مجتمع را خواهید داشت. رسید پرداخت شارژ ساختمان در لحظه برای شما صادر شده و در موبایل و پنل شما برای همیشه ثبت خواهد شد. خبر های متنوع در خصوص مجتمع و محل زندگی شما به سادگی روی موبایل در اختیار شما قرار میگیرد. حتی در هر لحظه و هر جا می توانید گزارش های مالی و جریان شارژ ساختمان خود را مشاهده کرده و حتی برای مدیر ساختمان در هر موردی پیغام بگذارید. حتی اگر دسترسی شما به اینترنت محدود است، با دریافت کد ussd می توانید به راحتی شارژ ساختمان را با هر موبایل یا دستگاه خودپرداز انجام دهید. حتی دیگر برای رای گیری در یک مورد خاص نیازی به تجمع کل ساکنین نیست و این کار به راحتی روی سامانه قابل انجام است. علاوه بر اینکه تعویض مدیر ساختمان و مدیر مجتمع در نرم افزار دیده شده و با برنامه ریزی کامل بدون هیچ مشکلی قابل انجام می باشد.

 

3 ماه استفاده رایگان (کمتر از 10 واحد، رایگان برای همیشه)

استفاده از نرم افزار پلاک 21 برای مجتمع‌های کمتر از 10 واحد، بدون محدودیت زمانی و برای همیشه رایگان بوده و برای مجتمع های بیش از 10 واحد تا 3 ماه اول عضویت، به صورت رایگان می‌باشد.

 

slider

اپلیکیشن موبایل

سامانه مدیریت مجتمع پلاک 21، سامانه‌ای کامل با قابلیت استفاده از نرم‌افزار موبایل برای ساکنان، مالکان و مدیر مجتمع می‌باشد تا در هر لحظه و در هر مکان به برنامه دسترسی داشته باشند.

سامانه “پلاک 21” جامع‌ترین سامانه پیوسته مدیریت هوشمند مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری در بین نرم افزار های موجود است که علاوه بر داشتن وب سایت جامع و کامل، دارای اپلیکیشن موبایل متصل به سامانه بوده و تمامی روش‌های(درگاه های) پرداخت الکترونیک از جمله: دستگاه پوز، دستگاه خودپرداز غیرنقدی، درگاه پرداخت اختصاصی اینترنتی(برای هر مجتمع)، USSD، شناسه قبض، شناسه پرداخت، کارت به کارت، واریز به حساب، پرداخت موبایلی، حضوری نقدی، کیوسک داخل لابی و پرداخت با چک را برای ساکنان مجتمع‌ها فراهم و از آنها پشتیبانی می‌کند.

برای مشاهده اطلاعات کامل تر و استفاده رایگان سه ماهه از نرم افزار آنلاین به آدرس www.pelak21.com مراجعه فرمایید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle