Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا

رونمایی از پیشرفته‌ترین ابزار مقایسه گوشی [19 کالا]

برای اولین بار در دنیا؛ رونمایی از پیشرفته‌ترین ابزار مقایسه گوشی

 

امروزه با پیدایش و گسترش اینترنت، خرید اینترنتی به شیوه‌ای مرسوم در دادوستد تبدیل شده است. با این وجود هنوز هم افرادی هستند  که ترجیح می‌دهند کالای مدنظر خود را لمس کنند، در دست بگیرند و در مقایسه با دیگر کالاها انتخاب خود را انجام دهند، این موضوع به ویژه در خرید گوشی همراه، به جهت هزینه و امکانات بالا اهمیت ویژه می‌یابد، به همین دلیل است که فروشگاه‌های اینترنتی به دنبال یافتن راه حلی هستند تا خرید اینترنتی را شبیه به خرید فیزیکی ممکن کنند. فروشگاه اینترنتی 19 کالا نیز با استفاده از فناوری واقعیت افزوده این امر را ممکن کرده و پلتفرمی کاربردی را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

این پلتفرم پیشرفته مقایسه گوشی که به اختصار AC  (Advanced Compare)  نام دارد، در 5 قسمت مختلف اینفوگرافی، شبیه‌ساز رابط کاربری(کار با گوشی دقیقاً همانند نمونه واقعی در دستان مخاطب)، سنجش عملکرد باتری در شرایط مختلف، مقایسه قدرت سخت‌افزاری گوشی‌ها در شرایط مختلف کار با آنها، سنجش کیفیت دوربین و عکس‌های آن با قابلیت زوم؛ امکان مقایسه همه جانبه و کامل را به شما می‌دهد. تنها در یک صفحه تنها با چند کلیک می‌توانید مدل‌های انتخابی مانند گوشی سامسونگ،گوشی هوآوی،اپل،شیائومی،موتورولا و…  را ببینید و در حالات مختلف بسنجید.

 

شبیه‌ساز رابط کاربری:

اولین قسمت این پلتفرم   UiS یا شبیه‌ساز رابط کاربری بوده که جذاب‌ترین بخش آن نیز هست. در واقع با کمک آن می‌توانید کاملاً مشابه با واقعیت با مدل‌های گوناگون گوشی‌های مختلف کار کنید. بدین منظور امکان مقایسه و چک کردن منوها، تم‌ها، برنامه‌ها، نرم افزارهای پیش فرض و تنظیمات گوشی‌های مختلف برای شما فراهم آمده است. بدون تردید این امکان منحصر به فرد، هیچ نمونه مشابهی در فروشگاه‌های اینترنتی ندارد.

 

نمایش سه بعدی  یا تصاویر ۳۶۰ درجه از گوشی:

مقایسه گوشی

در کنار مشخصات فنی، ویژگی‌های ظاهری نیز موارد مهمی در خرید به شمار می‌آیند، نکاتی چون فرم لبه‌ها و قاب گوشی، محل قرارگیری دوربین و… مواردی هستند که اغلب مورد توجه قرار می‌گیرند، در این بخش با چرخاندن گوشی به صورت 360 درجه می‌توانید تمام فاکتورهای ظاهری را در نظر گرفته و با دیگر مدل‌ها مقایسه نمایید.

 

اینفوگرافی:

جزئیات و مشخصات فراوان موبایل باعث می‌گردد تا مخاطب در مواجهه با برخی اطلاعات دچار سردرگمی گردد و احساس نیاز به دانش تخصصی نماید ، 19 کالا در این قسمت پلتفرم با ارائه اینفوگرافی‌ها که تصاویری حاوی اطلاعات کاربردی به صورت جامع،ساده و گویا هستند این نیاز را مرتفع کرده است. باید گفت که اینفوگرافی‌ها قابل مقایسه نیز هستند.

 

باتری:

کاربرد گوشی‌ها نسبت به گذشته بسیار افزایش یافته است و به همین دلیل عمر و عملکرد باتری موبایل اهمیت ویژه‌ای دارد. در بخش سوم این ابزار، عملکرد و میزان دوام باتری در 5 حالت مکالمه، وب‌گردی، فیلمبرداری، پخش ویدیو و ضبط ویدیو ارائه شده و قابلیت مقایسه همزمان با دیگر مدل‌هاست.

 

قدرت:

بنچمارک‌ها مرجع امتیازدهی به عملکرد سخت‌افزاری گوشی همراه هستند، بنچمارک آنتوتو یکی از معتبرترین و کامل‌ترین این مراجع محسوب می‌گردد، در بخش چهارم AC امتیازات این بنچمارک آورده شده و افزون بر آن شما می‌توانید ضمن مقایسه مدل‌های گوناگون امتیازات مدل‌های دارای امتیازمشابه با هر گوشی را نیز مشاهده نمایید.

 

کیفیت دوربین:

مقایسه گوشی

در خرید موبایل یکی از فاکتورهای مهم کیفیت دوربین است. در بخش آخر AC عکس‌هایی در شرایط و استانداردهای یکنواخت، با استفاده از سوژه‌های ثابت در 5 حالت سلفی، روز، شب، داخلی رو به نور، داخلی پشت به نور را در اختیار مخاطب قرارمی‌دهد که می‌توانید با امکان زوم کردن و بزرگنمایی دقت و کیفیت در جزئیات را مشاهده کرده و تفاوت دوربین مدل‌های متنوع را با یکدیگر بسنجید.

در آینده‌ای نزدیک کاربران در این پلتفرم شاهد امکان مقایسه قیمت گوشی موبایل خواهند بود. هدف از این کار این است تا مخاطبان بهترین انتخاب برای خرید گوشی داشته باشند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle