Categories
تبلیغات رپورتاژ آگهی رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی مقالات رپورتاژ آگهی

مشاور تبلیغات اینترنتی

چگونه مدیران باهوش با کمک یک مشاور علاوه بر موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی خود در هزینه‌های تبلیغات آنلاین صرفه جویی می‌کنند ؟

یکی از رموز موفقیت شرکت‌هایی که به محبوبیت در میان مخاطبان و در نهایت درآمد بسیار بالا میرسند ، به کارگرفتن مدیران باهوش است ، و رمز پیروزی مدیران باهوش همکاری با مشاوران متخصص است . این مدیران بجای آزمون و خطا و از دست دادن زمان و هزینه ، از تجربیات یک مشاور حرفه‌ای و با تجربه استفاده میکنند و در نتیجه از سایر رقبا بهتر عمل میکنند .

در عرصه تبلیغات اینترنتی که امروز به مهمترین بخش بازاریابی تبدیل شده است ، برندسازی ، موفقیت و کسب درآمد نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا دارد که البته ریسک بسیاری هم وجود دارد و اگر درست هزینه نشود کاملا بیهوده و بی‌اثر خواهد بود و تمام بودجه تبلیغات و زمان از دست خواهد رفت !

 

کسب و کارهای اینترنتی

همانطور که میدانید در جند سال اخیر اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری وارد صنعت کسب و کارهای اینترنتی شده‌اند و با راه اندازی یک وب سایت یا اپلیکیشن بدنبال موفقیت هستند . استارت‌آپ های بسیاری با ایده‌های خوب تشکیل میشود ولی در نهایت درصد کمی از آنها به موفقیت مورد نظر خود میرسند .

همه این مدیران یک میزان محدودی بودجه برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی دارند و تنها افرادی موفق میشوند که بتوانند بودجه خود را درست مدیریت کنند و در کمترین زمان به حداقلی از درآمد برسند و سپس بخشی از درآمد خود را باز در بازاریابی آنلاین هزینه کنند تا به یک برند واقعی تبدیل شود و به آرزو های خود برسند .

 

آیا شما همه‌ فن حریف هستید ؟

تخصص شما چیست ؟ در چه کارهایی از تجربه کافی برخوردارید ؟ خوب اگر شما خودتان را متخصص همه چیز میداند و فکر میکنید تبلیغات که کار پیش پا افتاده ای است و از پس آن برمی آیید برایتان آرزوی موفقیت میکنم . حتما میلیاردر هستید و میخواهید چند سالی پول خود را در تبلیغ دادن از دست بدهید تا بالاخره متوجه بشوید کجا و چگونه باید تبلیغ کنید !

 

چرا از تبلیغات نتیجه مورد نظرم را نمیگیرم ؟ برخی از مهمترین دلایل عدم موفقیت در بازاریابی و تبلیغات آنلاین :

انتخاب نادرست روش تبلیغات آنلاین

در سال ۲۰۱۶ هستیم ، در حوزه اینترنت فعالیت میکنیم و امکان بکارگیری پیشرفته‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین در ایران وجود دارد . این یعنی باید بتوانید از جدیدترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید تا موفق شوید . روش‌های متعددی وجود دارد (و شما از آن خبر ندارید یا برای اجرای درست آن مهارت ندارید) که هزینه کمتری دارد و موثر تر است !

انتخاب نادرست مجری تبلیغات

اشخاص حقیق و حقوقی کوچک با کمترین تجربه ، یک وب سایت درست کرده‌اند و ادعا میکنند مجری تبلیغات آنلاین هستند !

حتی شرکت های بزرگی هم هستند که خدمات بسیار ضعیف ارائه میکنند و شما را در مسیر اشتباه قرار میدهد و البته با پول مدیران بی تجربه پولدار شده اند ! آن‌ها را میشناسید ؟

انتخاب نادرست زمان تبلیغات

اگر قبل از تکمیل کار خود تبلیغات را شروع کنید یا حتی زمانی شروع کنید که ایده شما لو رفته چه اتفاقی می افتد ؟

مهمتر از همه اینکه لازم است ابتدا با یک حرکت تعداد کمی از مخاطبان را به وب‌سایت خود دعوت کنید و چک کنید که همه چیز درست کار میکند و فیدبک ها چگونه است و بعد برای تبلیغات برنامه‌ریزی کنید . انتخاب روش های تبلیغاتی و زمان انجام آن بسیار مهم است و اینکه برای کل سال برنامه‌ریزی شود . چه نوع تبلیغی در ابتدا و چه نوع تبلیغات در مراحل بعدی انجام شود .

اشتباه در نحوه معرفی خود

مدل تبلیغات ، طراحی گرافیک و لوگو ، تایتل و متن های تبلیغاتی ، شعار تبلیغاتی و نحوه معرفی محصولات یا خدمات بسیار مهم است .

عدم هماهنگی لازم در روش‌های تبلیغاتی

مشخص است که فقط با یک روش تبلیغاتی به تنهایی نمیتوان به جایی رسید ، پس لازم است در بازه‌های زمانی مختلف روش‌های مختلف را با توجه فیدبک دریافتی در کنار هم قرار دهیم تا به بهترین نتیجه برسیم .

نداشتن شناخت کامل از رقبا

جستجو ، بررسی و تجزیه تحلیل رفتار تبلیغاتی رقبا بسیار مهم است . اگر بتوانید بهترین روش تبلیغاتی را با توجه به نقاط ضعف رقبا و نقاط قوت برند خود برنامه‌ریزی کنید میتوانید موفقیت را در آغوش بگیرید .

مدیریت نادرست بودجه تبلیغات

خوب کاملا مشخص است که اگر درست بودجه خود را مدیریت نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد ! شروع طوفانی بدون پشتوانه برای ادامه درست تبلیغات نتیجه معکوس خواهد داشت !

 

همچنین نکات بسیار کوچکی وجود دارد که با توجه به نوع خدمات یا محصولات ارائه شده میتواند بسیار تعیین کننده باشد .