Categories
تبلیغات رپورتاژ آگهی رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی مقالات رپورتاژ آگهی

مشاور تبلیغات اینترنتی

چگونه مدیران باهوش با کمک یک مشاور علاوه بر موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی خود در هزینه‌های تبلیغات آنلاین صرفه جویی می‌کنند ؟

یکی از رموز موفقیت شرکت‌هایی که به محبوبیت در میان مخاطبان و در نهایت درآمد بسیار بالا میرسند ، به کارگرفتن مدیران باهوش است ، و رمز پیروزی مدیران باهوش همکاری با مشاوران متخصص است . این مدیران بجای آزمون و خطا و از دست دادن زمان و هزینه ، از تجربیات یک مشاور حرفه‌ای و با تجربه استفاده میکنند و در نتیجه از سایر رقبا بهتر عمل میکنند .

در عرصه تبلیغات اینترنتی که امروز به مهمترین بخش بازاریابی تبدیل شده است ، برندسازی ، موفقیت و کسب درآمد نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا دارد که البته ریسک بسیاری هم وجود دارد و اگر درست هزینه نشود کاملا بیهوده و بی‌اثر خواهد بود و تمام بودجه تبلیغات و زمان از دست خواهد رفت !

 

کسب و کارهای اینترنتی

همانطور که میدانید در جند سال اخیر اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری وارد صنعت کسب و کارهای اینترنتی شده‌اند و با راه اندازی یک وب سایت یا اپلیکیشن بدنبال موفقیت هستند . استارت‌آپ های بسیاری با ایده‌های خوب تشکیل میشود ولی در نهایت درصد کمی از آنها به موفقیت مورد نظر خود میرسند .

همه این مدیران یک میزان محدودی بودجه برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی دارند و تنها افرادی موفق میشوند که بتوانند بودجه خود را درست مدیریت کنند و در کمترین زمان به حداقلی از درآمد برسند و سپس بخشی از درآمد خود را باز در بازاریابی آنلاین هزینه کنند تا به یک برند واقعی تبدیل شود و به آرزو های خود برسند .

 

آیا شما همه‌ فن حریف هستید ؟

تخصص شما چیست ؟ در چه کارهایی از تجربه کافی برخوردارید ؟ خوب اگر شما خودتان را متخصص همه چیز میداند و فکر میکنید تبلیغات که کار پیش پا افتاده ای است و از پس آن برمی آیید برایتان آرزوی موفقیت میکنم . حتما میلیاردر هستید و میخواهید چند سالی پول خود را در تبلیغ دادن از دست بدهید تا بالاخره متوجه بشوید کجا و چگونه باید تبلیغ کنید !

 

چرا از تبلیغات نتیجه مورد نظرم را نمیگیرم ؟ برخی از مهمترین دلایل عدم موفقیت در بازاریابی و تبلیغات آنلاین :

انتخاب نادرست روش تبلیغات آنلاین

در سال ۲۰۱۶ هستیم ، در حوزه اینترنت فعالیت میکنیم و امکان بکارگیری پیشرفته‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین در ایران وجود دارد . این یعنی باید بتوانید از جدیدترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید تا موفق شوید . روش‌های متعددی وجود دارد (و شما از آن خبر ندارید یا برای اجرای درست آن مهارت ندارید) که هزینه کمتری دارد و موثر تر است !

انتخاب نادرست مجری تبلیغات

اشخاص حقیق و حقوقی کوچک با کمترین تجربه ، یک وب سایت درست کرده‌اند و ادعا میکنند مجری تبلیغات آنلاین هستند !

حتی شرکت های بزرگی هم هستند که خدمات بسیار ضعیف ارائه میکنند و شما را در مسیر اشتباه قرار میدهد و البته با پول مدیران بی تجربه پولدار شده اند ! آن‌ها را میشناسید ؟

انتخاب نادرست زمان تبلیغات

اگر قبل از تکمیل کار خود تبلیغات را شروع کنید یا حتی زمانی شروع کنید که ایده شما لو رفته چه اتفاقی می افتد ؟

مهمتر از همه اینکه لازم است ابتدا با یک حرکت تعداد کمی از مخاطبان را به وب‌سایت خود دعوت کنید و چک کنید که همه چیز درست کار میکند و فیدبک ها چگونه است و بعد برای تبلیغات برنامه‌ریزی کنید . انتخاب روش های تبلیغاتی و زمان انجام آن بسیار مهم است و اینکه برای کل سال برنامه‌ریزی شود . چه نوع تبلیغی در ابتدا و چه نوع تبلیغات در مراحل بعدی انجام شود .

اشتباه در نحوه معرفی خود

مدل تبلیغات ، طراحی گرافیک و لوگو ، تایتل و متن های تبلیغاتی ، شعار تبلیغاتی و نحوه معرفی محصولات یا خدمات بسیار مهم است .

عدم هماهنگی لازم در روش‌های تبلیغاتی

مشخص است که فقط با یک روش تبلیغاتی به تنهایی نمیتوان به جایی رسید ، پس لازم است در بازه‌های زمانی مختلف روش‌های مختلف را با توجه فیدبک دریافتی در کنار هم قرار دهیم تا به بهترین نتیجه برسیم .

نداشتن شناخت کامل از رقبا

جستجو ، بررسی و تجزیه تحلیل رفتار تبلیغاتی رقبا بسیار مهم است . اگر بتوانید بهترین روش تبلیغاتی را با توجه به نقاط ضعف رقبا و نقاط قوت برند خود برنامه‌ریزی کنید میتوانید موفقیت را در آغوش بگیرید .

مدیریت نادرست بودجه تبلیغات

خوب کاملا مشخص است که اگر درست بودجه خود را مدیریت نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد ! شروع طوفانی بدون پشتوانه برای ادامه درست تبلیغات نتیجه معکوس خواهد داشت !

 

همچنین نکات بسیار کوچکی وجود دارد که با توجه به نوع خدمات یا محصولات ارائه شده میتواند بسیار تعیین کننده باشد .

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle