Categories
رپرتاژ کار خوب رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ جشنواره

مشارکت آپ در جشنواره “نفس‌های شهر”

آپ در جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر  مشارکت می‌کند.

دومین جشنواره عکس و پوستر نفس‌های شهر با هدف ایجاد حساسیت‌های اجتماعی و بهره‌مندی از نگاه هنرمندانه برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست توسط اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان تهران با همکاری شرکت آسان پرداخت در اسفندماه ۹۵ برگزار می‌شود.

اهداف جشنواره شامل مواردی همچون ایفای نقش هنرمندان در فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی پیرامون موضوع جشنواره، ایجاد زمینه ارتباط هنرمندان با اداره کل حفاظت محیط‌زیست و تعامل و هم‌افزایی آن‌ها، ارتقای سطح دانش و فرهنگ عمومی جامعه نسبت به اهمیت موضوع جشنواره، تقدیر از عکاسان و طراحان گرافیک برگزیده، تلاش در جهت افزایش و ارتقای سطح کیفی و خلاقیت رسانه‌های بصری با موضوع جشنواره و ارائه راهکارهای رفع معضل آلودگی هوا در کلان شهرها می‌شود.

جوایز این جشنواره برای نفر اول هر بخش شامل لوح سپاس و مبلغ پنج میلیون تومان، جایزه نفر دوم هر بخش لوح سپاس و مبلغ سه میلیون تومان و جایزه نفر سوم هر بخش  لوح سپاس و مبلغ دو میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

شرکت در جشنواره برای عموم هنرمندان در گروه‌های سنی مختلف و همه عکاسان اعم از حرفه‌ای و آماتور آزاد است، آثار باید در ارتباط با محورهای جشنواره پوستر و عکس نفس‌های شهر باشد، هر شرکت‌کننده مجاز است در هر بخش حداکثر پنج اثر به دبیرخانه ارسال کند، آثار ارسالی می‌توانند به صورت فردی یا گروهی ارسال شوند، ارسال آثار به منزله قبول مقررات و شرایط جشنواره پوستر و عکس نفس‌های شهر است و حق انتشار و تکثیر آثار برگزیده به «جشنواره پوستر و عکس نفس‌های شهر» تعلق دارد و برگزار کنندگان مجاز به بهره‌گیری مادی و معنوی از آثار هستند.

همچنین به طراحان و عکاسان ۲۵ اثر برگزیده در هر بخش لوح سپاس به رسم یادبود تقدیم می‌شود و آثار در کتاب جشنواره و گالری آثار در مراسم اختتامیه درج و اکران می‌شوند.

به صاحبان ۵۰ اثر برگزیده هر دو بخش مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به عنوان حق تالیف آثار پرداخت می‌شود.

علاوه بر شرکت آسان پرداخت، دانشگاه علمی -کاربردی دکوراسیون و مبلمان و موسسه هنرهای تجسمی انگارنگاران فردا در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.

متقاضیان شرکت در جشنواره پوستر و عکس نفس‌های شهر ، می‌بایست در سایت جشنواره ثبت‌نام کنند.

57413190

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle