Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ آگهی برند های برتر حوزه دیجیتال رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

مسابقه بزرگ نقاشی کودک با موضوع “سفر به فضا”

رویای کودکی­ خود را در مورد سفر به فضا برای فرزندتان تعریف کنید و از او نیز بخواهید تصورش را نقاشی کند؛ سپس در مسابقه بزرگ نقاشی کودک دیجی‌کالا با موضوع “سفر به فضا” شرکت کنید.

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قصد دارد مسابقه‌­ای با موضوع سفر به فضا در میان نقاشی‌­های کودکان برگزار کند.

راه‌های شرکت در مسابقه دیجی‌کالا

دیجی‌کالا اعلام‌کرد: نقاشی‌­ها باید روی کاغذهای مخصوص دیجی‌کالا کشیده شوند. کاغذهای مخصوص از چند طریق قابل تهیه هستند؛ کاغذها ظرف ۳ روز به همراه کالای سفارشی شما به دستتان می‌رسد. همچنین می‌­توانید کاغذها را در سایت دیجی‌کالا دانلود کرده و پرینت بگیرید و یا با مراجعه به دفتر خدمات پس از فروش، کاغذ مخصوص را دریافت کنید. همچنین اگر کودک ندارید، می‌توانید برگه­‌ها را به دست کودکان اقوام و آشنایانتان برسانید.

چگونه آثار خود را برای دیجی کالا ارسال کنیم؟

این فروشگاه اینترنتی اعلام‌کرد: شما می‌­توانید آثار خود را به دو طریق برای دیجی‌کالا ارسال کنید؛ آن‌ها را اسکن کرده و روی سایت دیجی کالا و به آدرس مورد اشاره آپلود کنید و یا آثار را برای ما به آدرس ساختمان دیجی‌کالا (تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، میدان عطار، پلاک ۴۲، کد پستی ۱۹۹۴۷۶۶۴۱۱) ارسال کنید.

شرایط و قوانین شرکت در مسابقه

بنابر اعلام دیجی‌کالا، کودکان می­‌توانند در دو بازه­ سنی ۳ تا ۷ سال و ۸ تا ۱۲ سال در مسابقه شرکت کنند. آثار کودکانی که سنشان طبق شناسنامه، مغایر با بازه­ سنی تعریف شده باشد، داوری نمی‌شود. ابزار شرکت در مسابقه مداد رنگی، مداد شمعی، ماژیک و پاستل گچی است و هر کودک می‌­تواند تنها با یک اثر در این مسابقه شرکت کند.

مهلت ارسال آثار برای این مسابقه نیز از ۲۹ تیر تا ۲۹ مردادماه است.

دیجی کالا مدارک لازم جهت شرکت در مسابقه را شامل یک برگ کپی شناسنامه کودک برای تمامی شرکت‌کنندگان، یک قطعه عکس ۴x۳ که لازم است در صورت برنده شدن به آدرس [email protected] ارسال شود، اعلام کرد.

بر اساس اعلام دیجی‌کالا، در این مسابقه نفرات اول تا پنجم هر گروه سنی یک کیف مدرسه به همراه لوازم‌التحریر و کارت هدیه­ پنج میلیون ریالی جهت خرید از دیجی کالا و نفرات ششم تـا دهم هر گروه سنی یک کیف مدرسه به همراه لوازم‌التحریر و کارت هدیه چهار میلیون ریالی جهت خرید از دیجی کالا جایزه می‌گیرند.

همچنین نفرات یازدهم تا پانزدهم هر گـروه سنی یک کیف مدرسه به همراه لوازم‌التحریر و کارت هدیه­ سه میلیون ریالی جهت خرید از دیجی کالا و نفرات شانزدهم تا بیستم هر گروه سنی یک کیف مدرسه و به همراه کارت هدیه­ دو میلیون ریالی جهت خرید از دیجی کالا جایزه می‌گیرند و به بقیه شرکت‌کنندگان نیز بن خرید پانصد هزار ریالی برای خریدهای حداقل پنج میلیون ریال داده می‌شود.

این فروشگاه اینترنتی اعلام‌کرد: اسامی برندگان هشت شهریور ۱۳۹۵ در صفحه دیجی‌کالا اعلام می‌شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle