Categories
اخبار رپورتاژ آگهی رپورتاژ خرید و فروش

مبل‌هایی مشابه تکه‌های پازل

مبل ال بیشتر به درد سالن‌هایی می خورد که از فضای بازتری برخوردارند. چراکه دیگر این مبل را نمی توان مانند تکیه های مختلف پازل در دیوارهای مختلف خانه قرار داد بلکه بهتر است همه اجزاء آن کنار هم قرار بگیرند. از سوی دیگر این مبل‌ها در سالن‌ها به شکل L  خودشان را بیشتر نشان می‌دهند. با این حال چیدمان مبل ال تنها یک فرم ندارد بلکه امروزه آن را طوری تولید می کنند که هم تنوع بیشتری دارد و هم به روش‌های مختلفی می‌توان آن را چید. برخی خرید مبل ال دست دوم یا نو از نوعی را ترجیح می‌دهند که یک صندلی تک نفره جداگانه داشته باشد. صندلی تک نفره این مدل معمولا از پارچه کوسن‌ها درست می‌شود. برخی دیگر هم این صندلی تک نفره را جدا نکرده‌اند. اگر سالن خانه شما خیلی بزرگ است خرید مبل ال دست دوم یا نو می‌تواند به خانه شکل بدهد و ناهارخوری و سالن پذیرایی را از هم جدا کند. برخی از مبل‌های ال از میز وسط چوبی برخوردارند ولی برخی با میز پارچه‌ای از همان جنس مبل را ترجیح می‌دهند. سه گوشه‌ای که دو ضلع مبل ال را به هم وصل می‌کند در برخی از مبل‌ها شبیه به یک میز عسلی طراحی شده است که با قفسه و کمد صندلی‌ها را کنار هم قرار می دهد. خرید مبل ال دست دوم و یا نو از این نوع معمولا مورد توجه خانواده‌هایی که از کمبود کمد دیواری رنج می‌برند قرار می‌گیرد.

یکی از محاسن مبل ال این است که با برداشتن کوسن‌ها و انداختن ملافه می‌توانید آن را برای خوابیدن یک مهمان آماده کنید. علاوه بر آن برخی از مبل‌های ال یک کاناپه جداگانه برای قرار دادن مقابل یکی از صندلی‌ها دارند که جلوی تلویزیون جا می‌گیرد. این طور جای خودتان را مقابل تلویزیون راحت‌ و از دراز کشیدن روی قالی‌های کوچک و یا کف سرامیک خودتان را رها کرده‌اید. حسن دیگر خرید مبل ال دست دوم و یا نو این است که روی کاغذ اگر هفت نفره به شما فروخته شود عملا روی آن تا 10 نفر هم می‌توانند بنشینند.

مبل‌های ال را لزوما نباید به همان شکلی که در کاتالوگ یا فروشگاه چیده‌اند در خانه بچینید. بلکه هرکدام از صندلی‌های آن به صورت مستقل می‌توانند گوشه‌های مختلف خانه گذاشته بشوند.

چشم انسان به دنبال تقارن است و مبل ال می تواند به راحتی این تقارن را به خانه شما هدیه بدهد. اگر  این مبل تنها مبلمان خانه شما نیست بهتر است آن را در در سالن مهمان نگذارید چراکه شکل آن صمیمانه تر از چیزی است که مناسب پذیرایی از مهمان رودربایستی‌دار باشد. ارتفاع این مبل‌ها معمولا کوتاه تر از انواع دیگر هستند برای همین بیشتر به اتاق نشیمن می‌آیند. بعضی از خانواده‌ها برای اتاق نشیمنشان هم که شده یک دست مبل ال می‌خرند تا فضای سالن را با آن پرتر نشان بدهند.

یکی از مشکلات این مبلمان نداشتن عسلی است که برای همین مدل های جدید سعی کرده‌اند که این نقص را در طراحی پاف‌ها جبران کنند. پاف‌هایی که معمولا آنقدر کوچک هستند که زیر میز وسط جا می شوند و نظم مبلمان ال خانه را به هم نمی زنند. علاوه بر آن برخی از فروشگاه ها قطعات چوبی برای شما می توانند طراحی کنند که شبیه یک قفسه پایه دار است و در دسته مبل فرو می رود. این قفسه پایه دار می تواند جای خالی عسلی را پر کند.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle