Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند های برتر حوزه دیجیتال رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ برند های برتر فروشگاه اینترنتی

فروش اینترنتی پاپکو فرصتی جدید در ارائه محصولات با کیفیت و تنوع برتر

در دنیای امروزی خدمات در کنار محصولات نقش بسیار پر رنگ تری را به خود اختصاص داده است. سرعت پیشرفت تکنولوژیکی مرزهای زیادی را بر داشته و امروزه خریداران علاوه بر محصولات بدنبال خدمات محصول نیز هستند. این خدمات از مرحله قبل از خرید آغاز و تا پس ازخرید ادامه می یابد. تنوع تولیدات و نیز وجود محصولات مشابه درهریک از اقلام ؛ منجر به  سردرگمی خریداران شده و آنچه که می تواند بین یک کالا تا کالای دیگر تمایز ایجاد کند؛ سطح اطلاعات و خدمات وکمک کردن به فرد در اتخاذ تصمیم می باشد. ارزش افزوده ای که در کنار محصول منجر به ایجاد ذهنیت مثبت شده و فرد با اشتیاق بیشتر و نیز با بدست آوردن اطلاعات کافی  خرید خود را با اطمینان  انجام داده  و سطح رضایت از محصول افزایش می یابد. پس از خرید نیز ارائه سرویس های متفاوت در رساندن کالا به دست خریدار؛ رضایت مندی و نزدیکی بهتری به برند را ایجاد می نماید و پس از آن است که نیاز به نقش بستن کالا در پس ذهن مخاطب که همان مشتری است مطرح شده  و آن نقش بی بدیل؛ کیفیت کالاست. با توجه داشتن به این سه حلقه که می توانیم در بازار پر از رقیب و پر تلاطم با قدرت حرکت کرده و هر روز بر دایره کالاها – خدمات و قدرت شرکت بیافزائیم.

photo_2017-02-26_11-00-14

شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک (پاپکو) یکی از شرکت های موفق در صنعت لوازم التحریر و ملزومات بایگانی است که با ایمان و اعتقاد بر اینکه می توان محصولاتی را عرضه  نمود که علاوه بر پاسخ گوئی بر نیاز مشتری؛ به واسطه داشتن کیفیت مطلوب؛ در کل منجر به کاهش هزینه های مشتریان شده  و این اقدام گامی در جهت بالا بردن عمر محصولات مصرفی و فرصت سرمایه گذاری های جدید برای مشتریان را ایجاد کرد. رهاورد بیش از ربع قرن تلاش و کوشش در این زمینه، رسیدن به تنوع بالغ بر500 قلم کالا با تنوع رنگی  گردیده که تلاش بر آن شد تا در طول دوره فعالیت ، ثبات کیفیت ، خط قرمز  و هدف ، رسیدن به کیفیت بهتر نسبت به روز قبل باشد.  محصولاتی همچون زونکن ، پاکت ها، کیف ها، کلیربوک ها، دفاتر، اکسپندینگ ها و انواع اوراق و طلق ها این فرصت را به ما داد تا برند پاپکو امروز تبدیل به برندی شود که اکثر مخاطبان علاوه بر اعتماد به برند بتوانند با هر سلیقه ای که دارند کالائی در سبد محصولات پاپکو پیدا نموده و از مصرف محصولات پاپکو رضایت مطلوب را کسب نمایند.

در تداوم بحث ارتقای کیفیت امروزه پاپکو با ایجاد سایت فروش اینترنتی گامی بزرگ در ارائه خدمات بهتر به مخاطبان خود ایجاد نموده است. ودر نظر دارد به مرجعی جهت خرید لوازم التحریر و لوازم بایگانی و اداری برای مشتریانی که کیفیت برتر برایشان با ارزش و مفید فایده بوده است تبدیل شود. ما بر این اعتقاد هستیم که در لوازم اداری و بایگانی  ارزش افزوده در استفاده از اقلامی است که دارای کیفیت برتر بوده تا بتواند برای سالیانی متمادی پاسخ گو و رافع نیاز ها باشد.

photo_2017-02-26_11-00-20

داشتن دید بلند مدت و میان مدت در ارائه محصولات با کیفیت ما را به جایگاهی رهنمون شده که امروزه پیش از این که برنامه های خود جهت  معرفی سایت را اجرا نمائیم؛ با ترافیک قابل قبول برای سایت خود شاهد  باشیم. همانگونه که در عرضه  محصولات؛ داشتن کیفیت برتر را مورد هدف قرار دادیم. بر این اعتقاد خود پا فشاری داریم که درفروشگاه اینترنتی نیز در کنارمحصولات خود بحث کیفیت خدمات را نیز در حد مطلوب ارائه نمائیم. آشنائی با سبد محصولات پاپکو در 16 گروه کلی که شامل انواع پوشه ها ؛- اکسپندینگ فایل – زونکن – نوشت افزار _- جعبه های بایگانی– کلاسورها – انواع کیف مدارک  – کلیربوک ها – پوشه های کیسه ای – زیر دستی ها- پاکت ها – دفاتر – سر رسید ها- آلبوم ها- محصولات طرح دار و سایر محصولات مرتبط بایگانی و اداری و لوازم التحریر؛ می تواند خریدار را با طیف گسترده ای از محصولات رو به رو نموده و رهاورد آن انتخاب آگاهانه را ایجاد نماید. در ادامه  همین خدمات؛ ارسال به موقع و پشتیبانی از مشتری در هنگام خرید و پاسخگوئی آنلاین ، بسته بندی ایمن و با کیفیت و دریافت کالا از اشخاص با فرهنگ وآداب مختص پاپکو رضایت خاطری از خرید از پاپکو را به دنبال خواهد داشت. در هنگام استفاده از محصولات پاپکو نیز سهولت استفاده – ثبات کیفیت – تنوع حداکثری رنگ و طرح و بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت این رضایت مندی را به حداکثر خود خواهد رسانید.

این فروشگاه اینترنتی را ما دریچه ای برای ارائه خدمات برتر و نیز تعامل دوطرفه می دانیم .شناسایی و تشخیص الگوی خرید مشتریان ؛ سبک ها و سلیقه ها ما را در تداوم راه خدمت رسانی هر روز توانمندتر خواهد نمود. آنچه که در پیش روی داریم ؛رسیدن به جایگاهی در نزد مشتریان و مخاطبان است که بتوانند با خاطری آسوده قدم در فروشگاه همیشه آنلاین پاپکو گذاشته و با راهنمایی و حداکثر امکان تنوع به جهت پاسخگوئی به هر سلیقه ای کالاهای مورد نیازرا انتخاب و خرید نموده و در زمان مطلوب با بسته بندی شایسته مشتریانمان با کادری مجرب و حرفه ای و با برخوردی شایسته همراه با حداکثر وسواس در حفظ حریم مشتریانمان کالا را تحویل نمائیم.

ایده آل پاپکو در فروش اینترنتی که محور کلیه برنامه های ما قرار گرفته؛ ایجاد فروشگاهی برای پاسخ به تمام نیازهای لوازم اداری؛ بایگانی و تحریر مشتریانی است که کیفیت برایشان اولویت در خرید بوده وبه دنبال داشتن بهترینها در زندگی خود هستند. ما بر این باوریم که میتوانید پاپکو را  هم تراز با بهترین های جهانی ارزیابی و در هنگام استفاده  رضایت داشته باشید .

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle