Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

طراحی و بازسازی دفتر اداری در نیویورک [هیرادانا]

در ادامه روندی که ما در شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا برای شناخت پروژه های برتر در زمینه های بازسازی ساختمان و همچنین دکوراسیون اداری و بازسازی منزل برای شما عزیزان تهیه نموده ایم اینک در این مقاله سعی داریم تا یکی از پروژه های برتر در زمینه طراحی دکوراسیون اداری را در سال 2019 میلادی به انتخاب مجله و سایت معتبر دیزین بررسی کنیم . دلایل و موارد متفاوتی برای شاخص شدن و ارزش بالای بازسازی ساختمان این پروژه وجود دارد که باعث شده است تا توجه منتقدین در زمینه های طراحی داخلی و همچنین طراحی و اجرای دکوراسیون اداری را به خود جلب کند و ما هم از همین رو به این پروژه پرداختیم .

این پروژه دارای متراژ بالای هزار مترمربعی میباشد و در بالای ساختمان یک بانک قرار گرفته است و از همین رو محدودیت ها و حساسیت های خاصی متوجه بازسازی این ساختمان بوده است . این دفتر اداری مربوط به یک شرکت در حوزه طراحی میباشد ، از این جهت به این موضوع اشاره میکنیم که اولین موردی که یک طراح داخلی اداری باید به آن توجه داشته باشد شخصیت و پرستیژ آن شرکتی است که در آن دفتر اداری مشغول به کار میباشند در اصل دکوراسیون اداری باید بتواند به راحتی معرف کیفیت و جلوه درست شرکت باشد . حال بهتر است به المان های طراحی بپردازیم .

اولین مورد استفاده از پلان های ازاد در بازسازی اداری میباشد که در سالیان اخیر بسیار به این مورد توجه شده است و به دلیل ایجاد یک فضای آزاد و گسترده باعث میشود که کارمندان احساس راحتی بیشتری داشته باشند و از افسردگی و کسالتی که در محیط های اداری و مخصوصا محیط های بسته اداری متوجه کارمندان میشود جلوگیری میکند . حتی مبلمان و نوع میزهای کار به شکلی طراحی شده اند که کارمندان بتوانند به راحتی با هم همکاری داشته باشند ، در اصل این نوع از مبلمان بیشتر در شرکت های طراحی استفاده میشود که کارمندان و طراحان بتوانند به راحتی تبادل نظر داشته باشند و پروژه خود را پیش ببرند .

طراحی دکوراسیون اداری

ولی شاید نقطه طراحی بعدی که بیشترین تاثیر را در دکوراسیون اداری این پروژه دارد ، رنگ پردازی و تنالیته رنگی در طراحی میباشد . طراح و معمار این مجموعه از تنالیته رنگی مونوکروم استفاده کرده است باید در نظر داشته باشیم که رنگ های خنثی در کنار هم تا چه میزان میتوانند که زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی بیافزایند ولی در کنار این رنگ های مونوکروم رنگ های خاص و متریال های دیگری هم باید وجود داشته باشند تا باعث ایجاد کنتراست بصری در فضا شوند که در ادامه به آن میپردازیم .

معمار این مجموعه به راحتی توانسته است که از متریال هایی مانند بتن اکسپوز و لوله های فلزی در کنار چوب به یک هارمونی زیبا و قابل قبولی دست پیدا کند در اصل ترکیب دو متریال بتن و فلز که بیشتر در ستون ها ، دیوارها ، کف و سقف به چشم میخورند بکگراند مونوکروم طراحی داخلی این فضا را تشکیل میدهند ولی استفاده از چوب در مبلمان و میزهای کار باعث شده است که کنتراست بصری و رنگی در فضای داخلی حفظ شود البته استفاده از گلدان ها و فلاورباکس های متنوعی در بخش های کارگروهی و بخش های دیگر توانسته است به جذابیت و طراوت محیط کاری کمک بسزایی کند و از خشکی محیط کاری که در دیگر دکوراسیون های اداری به چشم میخورد بکاهد .

بازسازی

در اخر باید بپردازیم به محیط استراحت این پروژه اداری ، فضاهای استراحت در چندین سال اخیر در دکوراسیون های اداری به دلیل اهمیت بالایی که پیدا کرده اند باعث شده است که معماران طرح های خاص تری برای این فضاها در نظر بگیرند . طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در این پروژه که در ادغام با فضای استراحت کارمندان است با استفاده از ورقه های چوبی تیره انجام گرفته است تا هارمونی سبکی و تنالیته رنگی که در دیگر بخش های این طراحی داخلی به چشم میخورد حفظ شود . همچنین کانتری که از بتن و کاشی های مشکی طراحی و اجرای شده است توانسته زیبایی خاصی را به این فضا ببخشد و محیطی ایده آل برای استراحت کارمندان ایجاد کند .

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle