Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا

چرا صنایع دستی فاخر هدیه بدهیم؟ [هفت گردون]

امروزه  هدیه دادن و هدیه گرفتن به رویه ای همگانی و البته ضروری تبدیل گردیده است، هدیه دادن دارای الزامات خاص خود می باشد! این که چه هدیه ای و در چه زمانی شایسته اهدا به طرف مقابل است. در این مقاله بر آنیم که به چراها و چگونگی آن و به طور خاص به صنایع دستی به عنوان هدیه بپردازیم.

چرا صنایع دستی

اگر بر این نکته که در زیست اجتماعی امروزه ما هدیه دادن و هدیه گرفتن به ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل گشته است توافق کلی وجود داشته باشد به سوال مهم و اساسی تری خواهیم رسید و آن اینکه چه هدیه ای و به چه مناسبتی و به چه شخص یا اشخاصی بدهیم؟ پاسخ ما چنین است:

هدیه دادن چون اقدامی از سر ابراز علاقه و احترام و یا یادآوری است (بسته به مناسبت) ایجاب می نماید که تمام جوانب آن بررسی و سنجیده شود. به عنوان نمونه علائق و روحیات گیرنده هدیه، سن، جایگاه و شأن اجتماعی، خانوادگی و … یا نیازهای گوناگون آنان و از سوی دیگر امکانات و موقعیت، انگیزه، هدف و سایر الزامات مهم مثل بحث اقتصادی و مناسب بودن قیمت هدیه، سهولت در تهیه و خرید، تنوع، کیفیت و … همه و همه و بسیاری از عوامل دیگر ایجاب می نماید که در خرید و اهدای هدیه دقت و تامل کافی ابراز شود. با نگاهی عمیق تر به شرایط فعلی اجتماعی و اقتصادی جامعه ضرورت حمایت از تولید کالای ساخت داخل و کمک به رشد و بالندگی آن نمایان تر می شود، به ویژه دقت در این نکته که این امر خود عاملی است در جهت ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در بخش های وسیعی از جامعه.

ویژگی های متنوع صنایع دستی

با عنایت به تنوع گسترده، کیفیت، کارکرد چندگانه، قیمت رقابتی و نیز جایگاه جهانی صنایع دستی ایران، آن را به گزینه ای مناسب جهت هدیه تبدیل نموده است. این تنوع و گوناگونی امکان مقایسه و انتخاب خوبی را در برابر دیدگان خریدار قرار می دهد. گرایش های گوناگون صنایع دستی همانند میناکاری می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید. به ویژه این که صنایع دستی هدیه ای ماندگار است و دارای دوام و عمر طولانی است و دیگر اینکه ضمانت شده و دارای گارانتی است و در صورت لزوم قابل تعویض و … است. علاوه بر موارد ذکر شده دارای قیمت مناسب و قابل خرید برای عموم است و پاسخ گوی تمامی بودجه ها و نیز اقشار و سنین و سلائق مختلف می باشد.

به عنوان نمونه زیرمجموعه میناکاری با تنوع جذاب و گسترده خود گزینه مناسبی برای هدیه خواهد بود. به جرأت می توان گفت که صنایع دستی ایران سفیری شایسته برای معرفی هویت و اصالت فرهنگ بومی و ملی ما ایرانیان خواهد بود و در خارج از مرزهای جغرافیایی فی الواقع شما با هدیه صنایع دستی به فرد ساکن در خارج از ایران علاوه بر یادآوری این فرهنگ برای گیرنده، موجبات شناسایی و ترویج این افتخار و سنن ملی و بومی در آن سوی مرزها را فراهم آورده اید.

صنایع دستی

چگونه تهیه کنیم؟

نکته کلیدی و مهم دیگر که در تهیه هدیه یا هر کالایی باید مورد توجه قرار بگیرد نحوه تهیه آن کالا (هدیه) است. امروزه و بنا بر ضرورت با پدیده نوینی در این امر روبرو هستیم و آن تهیه کالا از سایت های فروش اینترنتی است که امر خرید را برای خریداران جذاب و راحت و به صرفه اقتصادی نموده است. صنایع دستی ایران نیز بالطبع مستثنی نمی باشد. از این قاعده شرکت ها و مجموعه های گوناگونی مبادرت به تاسیس و راه اندازی چنین سایت هایی نموده اند من جمله شرکت صنایع دستی هفت گردون که با ارائه هدایای نفیس و ارزشمند متناسب با نیاز و سلیقه و بودجه مخاطب ضمن رفع نیاز مخاطبین خود به رونق و شکوفایی این چرخه کمک شایان می نماید.

و در پایان با عنایت به این نکته که هدیه دادن صرفا عملی از روی تکلیف و از سر انجام وظیفه نیست بلکه جهت انتقال احساسات مثبت و از روی عواطف و صمیم قلب می باشد و صنایع دستی ایران سرشار از ذوق، سلیقه و عشق و هنر است که اهدای آن می تواند پاسخ گوی تمام نیاز های ذکر شده باشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle