Categories
رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ آگهی برند های برتر حوزه دیجیتال

شگفتی جدیدی ایسوس در سخت‌افزار مخصوص بازی

اتحادیه گیمرهای ایسوس آخرین سری از کارت گرافیک‌های تراشه پاسکال را رونمایی کرد. این بار NVIDIA با هدف قراردادن گیمرهایی که قصد خرید با بودجه کم را دارند و به کمک ایسوس، شگفتی جدیدی را در سخت‌افزار مخصوص بازی خلق کرد.

مدل‌های ROG STRIX GeForce®GTX ۱۰۵۰ Ti و  STRIX GeForce GTX ۱۰۵۰با بهره‌مندی از تراشه‌های  NVIDIA® GeForce GTX ۱۰۵۰ Ti و  GeForce GTX ۱۰۵۰ و ویژگی‌های خاص کارت‌های گرافیک ایسوس برای بهبود پایداری و خنک‌کنندگی به همراه فناوری Aura ایسوس، لذت بازی را برای همه میسر کرده است.

همچنین مدل‌های Expedition, Dual و  Phoenixنیز با ویژگی‌های خاص خود از تراشه‌های جدید NVIDIA بهره می‌برند که هر سری از آنها کارایی خاص خود را دارند.  برای نمونه سری Expedition به منظور بازی بی‌وقفه و طراحی پایدار تولید شده است. سری Dual نیز با ظاهر مادربوردهای جدید ایسوس از لحاظ رنگ‌بندی و طراحی همخوانی دارد. سریExpedition, Dual  و  Phoenix به منظور کاهش مصرف با فرکانس مرجع عرضه خواهند شد و در مجموع ۷۵ وات توان مصرفی خود را از رابط PCI Express مادربورد به دست می‌آورند و نیازی به برق اضافه برای روشن ماندن کارت ندارند.

همه کارت گرافیکی‌های ایسوس از آخرین فناوری‌های خط تولید تمام خودکار ایسوس که با نام  Auto-Extreme می‌شناسیم تولید شده‌اند و از قطعات با کیفیت و استاندارد  Supper Alloy Power II  به منظور افزایش پایداری و کاهش حرارت تولید شده‌اند. همچنین نرم‌افزار GPU Tweak II نیز به طور کامل از این کارت‌های گرافیکی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید به کمک آن سیستم خود را بهینه کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید!

سری ROG STRIX، نهایت خنک کنندگی و کارایی، پایداری و زیبایی

ROG STRIX GeForceGTX ۱۰۵۰ Ti و  ROG STRIX GeForce GTX ۱۰۵۰از خنک کننده اختصاصی DirectCU II ایسوس بهره می‌برند که با فن‌های ابداعی و لبه‌دار ایسوس تجهیز شده‌اند. کارایی خنک کننده آنها ۳۰ درصد بهتر از مدل مرجع بوده و تا ۳ برابر صدای کمتر تولید می‌کنند. همچنین مادر مدل‌های رده بالای سریROG STRIX، این کارت گرافیک‌ها از FanConnect ایسوس بهره می‌برند تا خیالتان از بابت خنک کنندگی کل سیستم هم راحت باشد!

ROG STRIX GeForceGTX ۱۰۵۰ Ti و ROG STRIX GeForce GTX ۱۰۵۰نیز از فناوری Aura RGB ایسوس به منظور نورپردازی و همسان سازی جلوه بصری ظاهر کارت گرافیک با دیگر اجزای پشتبانی شده توسط فناوری Aura بهره می‌برد.

سری Expedition، بازی بدون وقفه

Expedition GeForce GTX ۱۰۵۰Ti وExpedition GeForce GTX ۱۰۵۰  ایسوس بر پایه دوام و پایداری تولید شده‌اند و برای بازی بی‌وقفه بسیار مناسب هستند. هر دو کارت گرافیک از فن‌های بلبرینگی دوگانه عرضه می‌شوند تا مشکلاتی مثل خشک شدن روغن بین بلبرینگ را نداشته و علاوه بر آن طول عمر دو برابری نسبت به مدل‌های معمولی داشته باشند. این فن‌ها که اصطکاک کمتری ایجاد می‌کنند، در نتیجه راحت‌تر می‌گردند و خنک‌کنندگی و عمر کارت گرافیک را بهبود می‌بخشند.

ایسوس مدتی است که آزمون‌هایی خاص را از قطعات مخصوص بازی خود در لابراتوار گیم ایسوس (iCafé Lab) انجام می‌دهد Expedition GeForce GTX ۱۰۵۰Ti و Expedition GeForce GTX ۱۰۵۰ ایسوس با توجه به شرایط بازی در گیم‌نت‌ها بهینه شده و به منظور اطمینان از پایداری، هر قطعه به مدت ۱۴۴ ساعت با بار گرافیکی کامل مورد سنجش قرار گرفته است.

سری Dual، همسانی کامل با دیگر قطعات

Dual GeForce GTX ۱۰۵۰ Ti و Dual GeForce GTX ۱۰۵۰ایسوس ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات ایسوس دارد تا کاربرانی که در پی استفاده از مادربوردهای سری Signature ایسوس مانند Z۱۷۰-A هستند دیگر نگران عدم تطابق رنگ کارت گرافیک با مادربورد نباشند. همچنین این مدل‌ها از خنک کننده‌های اختصاصی ایسوس بهره می‌برند تا نسبت به مدل مرجع ۲ برابر خنک‌تر عمل می‌کند.

سری Phoenix، فرم فاکتور کوچک‌تر و طول عمر دوبرابر

Phoenix GeForce GTX ۱۰۵۰ Ti و Phoenix GeForce GTX ۱۰۵۰ایسوس به منظور استفاده در کیس‌های خیلی کوچک طراحی شده و با فن بلبرینگ دوگانه تجهیز شده است. قطعات به کار گرفته و خط تولید آن نیز دقیقاً مشابه دیگر سری‌های GeForce GTX ۱۰۵۰ Ti و  GeForce GTX ۱۰۵۰ است و فقط از لحاظ ابعاد و ظاهر خنک‌کننده متفاوت است

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle