Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری

آسانترین سیستم رزرو بلیط هواپیما کدام است ؟ [آنیل پرواز]

همواره یکی از دغدغه های مسافرانی که قصد خرید بلیط اینترنتی هواپیما را داردند آسانی و راحتی در سیستم رزرو بلیط است که بدون نیاز به ثبت نام در سایت بتوانند بلیط خود را بخرند.

در میان شرکت های مسافرتی که وجود دارد ؛ مستر بلیط ، آنیل پرواز و قاصدک 24 جزء آژانس هایی هستند که راحت و آسان میتوان از آنها بلیط خرید.

اما دیگر دغدغه مسافران ارزان بودن مسیر هایی مانند استانبول و گرجستان است که بتوانند در هزینه سفر خود صرفه جویی کنند.

بلیط استانبول همواره جزء بلیط های پر فروش در بین آژانس های مسافرتی است و هر ساله مسافران زیادی به این مقصد سفر می کنند. برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما در مسیر ترکیه و مشاهده قیمت بلیط استانبول میتوانید به سایت فروش بلیط هواپیما آنیل پرواز مراجعه کنید.

در سال های اخیر بلیط گرجستان نیز از آن دسته بلیط های ارزان و پر تقاضا است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . دیگر پیشنهادات ما برای سفر به کشور گرجستان و خرید بلیط ارزان هواپیما و مشاهده قیمت بلیط گرجستان سایت آنیل پروازمی باشد می توانید پرواز لحظه آخری را به آسانی و با چند کلیک ساده از آنجا رزرو کنید .

اما علاوه بر آسانی و ارزان بودن بلیط هواپیما فاکتور دیگری هم وجود دارد که باید آنرا در نظر داشت. اعتبار و سابقه آژانس هواپیمایی که قرار است بلیط خود را از آن بخرید ، نیز مهم است .

 

سه نکته مهم جهت خرید امن اینترنتی:

اطلاعات شخصی را در سایت‌ها ثبت نکنید
اطلاعاتی از جمله رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضا را نباید در هیچ سایتی ذخیره کنید.
حتی اگر در حال وارد کردن این اطلاعات در سایت بانک خود هستید و مرورگر از شما درخواست می‌کند که این اطلاعات را در حافظه خود ذخیره سازد، بهتر این است که شما این کار را نکنید؛ چرا که طی مرور زمان نگهداری این اطلاعات در مرورگر دردسرساز خواهد شد.

درگاه بانکتان را چک کنید
هنگام پرداخت اینترنتی شما به یک درگاه پرداخت بانکی متصل خواهید شد، اما باید مطمئن شوید که آیا واقعا در درگاه بانک هستید؟ برای اطمینان از این مورد باید دقت کنید در ابتدای آدرس درگاه HTTPS وجود داشته باشد و دوم آدرس درگاه بانک را چک کنید.

پس از پرداخت حساب بانکی خود را چک کنید
بهتر است پس از انجام خرید آنلاین حساب بانکی خود را بررسی کنید تا از میزان مبلغ پرداختی اطمینان حاصل شود. این مورد نسبت به موارد قبل تر خیلی به امنیت ربط ندارد اما رعایت کردن آن باعث می‌شود که کاربر از تکمیل فرآیند خرید اطمینان پیدا کند.

آژانس های زیادی در کشور وجود دارند اما تعداد کمی هستند که به طور کامل قیمت و امنیت سفر را تضمین میکنند و امکان کنسلی بلیط هواپیما را برای مسافر مهیا می سازند .

از میان تمامی آژانس های گفته شده شرکت مسافرتی و گردشگری آنیل پرواز  یکی از راحت ترین سیستم های رزرو بلیط هواپیما را دارد که در سه مرحله ساده امکان خرید را برای شما فراهم میکند و از لحاظ اعتبار و سابقه یکی از درخشان ترین آژانس های هواپیمایی میباشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle