Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ خبری تفریح

سفرهای نوروز 97 را حرفه ای برنامه ریزی کنید

برای رسیدن به اهداف باید برنامه ریزی کرد! تفاوتی ندارد که اهداف مربوط به استراتژی های کلان یک شرکت و یا رسیدن به بهترین تجربه از یک سفر است.

آن هایی که تجربۀ سفرهای خارجی را دارند، می دانند که برنامه ریزی صحیح برای این سفر هم هزینه های سفر را کاهش می دهد و هم لذت سفر را افزایش می دهد. اما یک سفر از چه بخش هایی تشکیل شده است و برای توفیق در برنامه ریزی سفر نوروز 97 باید چه کنیم ؟

 

شناسایی شرکت مطمئن برای رزرو بلیط و هتل

نزدیک نوروز که می شود با توجه به افزایش تقاضای سفر بسیاری از افراد سودجو بدون هیچ پشتوانه ای وارد این بازار می شوند و متاسفانه مشتریان را با ضررهای جبران ناپذیری روبرو می کنند و تلاش مراجع ذیربط برای نظارت بر این بازار بعضاً با مشکل مواجه می شود. بدون تردید باید پیش از هر چیز، یک شرکت معتبر را شناسایی کنیم.

شرکت های بزرگ که سهم بازار زیادی از صنعت گردشگری دارند، به دلیل سابقه و برندِ معتبرشان برای مشتریانشان اهمیت بالایی قائل هستند. الی گشت به عنوان بزرگترین آژانس مسافرتیِ کشور یکی از معتبرترین آژانس هایی است که می توانید از آن برای برنامه ریزی سفر نوروز استفاده کنید.

 

برنامه ریزی به موقع

بعد از انتخاب آژانس معتبر، باید دقت کنید که در دقیقه 90 به فکر سفر نیفتید! این روزها و تا قبل از بهمن ماه، زمان مناسبی برای برنامه ریزی تورهای نوروزی است. می توانید در بخش تور نوروز 97 الی گشت، در مورد گزینه های مختلف سفر نوروزی خود اطلاعات بگیرید.

 بلیط هواپیما

انتخاب بهترین پرواز

شاید چند سال پیش، شما محکوم بودید که هر آن چه فروشنده آژانس می گوید را بپذیرید! آن دوران گذشت و امروز شما همه کارۀ سفر خود هستید. از انتخاب ایرلاین و بلیط هواپیما تا بررسی هزاران هتل و رزرو هتل با همان قیمتی که شما می خواهید همگی در یک صفحه از سایت الی گشت به سادگی انجام می شود !

انتخاب بهترین هتل

یک هتل خوب، ویژگی های متعددی دارد و شما می توانید از میان هزاران هتل، هتلی که مجموع نیازهای شما را یکجا برطرف می کند را رزرو کنید.

به گزارش ویرلن؛ در سایت الی گشت، امکان مشاهده تقریباً تمام هتل های جهان وجود دارد هر هتلی را در هر نقطه ای از دنیا که می خواهید رزرو کنید، به ریال و با کارت شتاب هزینه آن را پرداخت کنید و مطمئن باشید که کمترین قیمت ممکن را پرداخت کرده اید. نکته جالب در بررسی های ما این بود که در بسیاری از مواقع قیمت رزرو هتل در الی گشت از سایت های دیگر دنیا پایین تر است (با تبدیل دلار به ریال) و این نشان می دهد که الی گشت با توجه به این که قدرت و سهم بالایی از بازار گردشگری دنیا دارد، توانسته است برای گردشگران ایرانی بهترین قیمت را ارائه دهد.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

اما کلید تمایز در همین بیمه است ! شما می توانید با تهیه بیمه مسافرتی در سایت الی گشت بی دغدغه به سفر بروید. حالا شما بهترین پرواز و مناسبترین هتل را همراه با پشتوانۀ بیمه مسافرتی سامان در اختیار دارید و در تمام مدت از پیش از سفر تا پایان سفر می توانید از پشتیبانی بزرگترین آژانس مسافرتی کشور بهره مند باشید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle