Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی

بهترین وب سایت برای ترجمه آنلاین کدام است ؟

جامع ترین و متنوع ترین خدمات ترجمه آنلاین در وب سایت شبکه مترجمین اشراق ارائه میشود.

امروز همزمان با توسعه فناوری های جدید و نفوذ اینترنت در تمامی بخش های زندگی و کسب و کار ، همه ما برای تهیه انواع کالا و خدمات به وب سایت های معتبر مراجعه میکنیم تا علاوه بر رفع نیاز های خود در کمترین زمان ممکن بتوانیم در هزینه ها نیز صرفه جویی کنیم.

سرعت پیشرفت تکنولوژی و انتشار اطلاعات در فضای اینترنت اکنون بسیار بالاست و هر شخصی در طول تحصیل و در زمان توسعه کسب و کار و تجارت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف دارد . اما همه اطلاعات فقط به زبان انگلیسی منتشر نمیشود و در بسیاری از موارد باید برای دستیابی به محتوای مورد نظر سایر زبان ها مانند فرانسوی ، عربی ، آلمانی ، ترکی ، ژاپنی و غیره را نیز در نظر بگیریم.

همانطور که میدانیم تا چند سال پیش ترجمه این اطلاعات خود یک چالش بود و پیدا کردن مترجم مورد اعتماد که بتواند محتوا را با کیفیت عالی و در کمترین زمان ترجمه کند بسیار دشوار بود. اما امروز وب سایت های معتبری برای ترجمه انواع محتوا ، (از ترجمه مقاله گرفته تا ترجمه کتاب) وجود دارد که محتوای مورد نظرمان را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ترجمه میکنند.

شبکه مترجمین اشراق (موسسه طلایه داران افق علم) نام برند معتبرترین و جامع ترین وب سایتی است که خدمات منحصر به فرد ترجمه را بصورت آنلاین و براساس استاندارد های روز دنیا برای تمامی آحاد جامعه در تمامی رشته ها و گرایش ها در 37 زبان زنده ی دنیا ارائه می دهد لذا در این مقال بر آنیم تا دلایل موفقیت این وبسایت آنلاین ترجمه را ارائه نماییم که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می نماییم:

بکارگیری مترجمین زبده و متخصص بر اساس آزمون

نظر به اینکه کیفیت ترجمه ی هر وب سایت ترجمه بسته به سطح مترجمین آن دارد لذا از آنجا که استخدام مترجم این شبکه پس از آزمون های چندگانه به اسنخدام این موسسه درمی آیند و همچنین از آنجا که هر مترجم صرفا در رشته ی تخصصی که در آن پذیرفته شده است قادر به ترجمه تخصصی در بر اساس ضوابط شبکه خواهد شد لذا این یکی از عوامل بسیار مهم و اصلی در افزایش کیفیت ترجمه هایی می باشد که توسط مترجمین این شبکه انجام می پذیرد و شاید بتوان گفت اصلی ترین عامل موفقیت شبکه مترجمین اشراق همین باشد.

تعدد خدمات ارائه شده

شبکه مترجمین اشراق خدمات مختلف ترجمه اعم از ترجمه رسمی و غیررسمی شامل ترجمه مقاله, کتاب، فایلهای صوتی و تصویری و حتی ترجمه وب سایتها و ترجمه همزمان را در یک وبسایت جامع تجمیع کرده است لذا کاربران به سهولت از خدمات این وبسایت جهت امور همه ی انواع ترجمه استفاده می نمایند و ضمن مشاهده و اطلاع از مرحله سفارش ترجمه خود در پنل کاربری شان، ترجمه ی خود را در زمان مشخص شده دریافت میکنند و نظر به آمار اخذ شده بیش از 99.6 ترجمه های این وب سایت در موعد مقرر تحویل داده شده است که نشان از مشتری مداری و احترام به وقت کاربران این شبکه دارد.

ارائه ترجمه به زبانهای گوناگون

شبکه مترجمین اشراق، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و سایر انحای ترجمه را با دارا بودن بیش از هزاران مترجم کارآزموده و زبده در همه ی زبان های زنده دنیا انجام می دهد که به نوع خود بی نظیر می باشد و این می تواند یکی از مهم ترین دلایل موفقیت این وب سایت ترجمه آنلاین باشد.

گارانتی کیفی ترجمه

بر اساس قاعده ی مشتری مداری شبکه مترجمین اشراق، کاربران پس از دریافت ترجمه محق هستند که ترجمه را بررسی و در صورت هرگونه اظهار نظر و اعمال سلیقه کارشناسان و پشتیبانی شبکه رادرجریان قرار دهند و شبکه وظیفه ی خود می داند که جهت مرتفع نمودن موارد اعلامی از طرف کاربر آنها را در اسرع وقت انجام دهد البته درصورت عدم رضایت کاربر حتی در صورت درخواست بر برگشت هزینه، ظرف کمتر از 24 ساعت مبلغ واریز شده بدون هیچ کسری مرجوع می شود. این مبنای گارانتی دار بودن ترجمه ها در شبکه مترجمین اشراق یکی از عواملی است که کاربران با اطمینان می توانند هزینه درخواستی را واریز و منتظر دریافت فایل ترجمه ی شده ی باکیفیت باشند.

مترجم

مترجم پیشنهادی از طرف کاربران

یکی دیگر از رمزهای موفقیت شبکه مترجمین اشراق امکان حق انتخاب مترجم به مشتریان می باشد در واقع کاربر اگر از کیفیت مترجمی که قبلا ترجمه را انجام داده است رضایت داشته باشد در زمان ارسال فایل جدید در کادر مربوط به مترجم پیشنهادی آن را مرقوم می نماید تا همان مترجم سابق جهت ترجمه اقدام نماید. این طرح باعث گردیده است که کاربران با خیالی آسوده جهت ارسال فایل های جدید به ترجمه اقدام نمایند.

ارج نهادن به کاربران وفادار

شبکه مترجمین اشراق از آنجا که از بدو تاسیس جهت جذب حداکثری کاربران بوده است لذا اصل مشتری مداری را در اولوبت کاری خود قرار داده است لذا بمنظور ارج نهادن به کاربران وفادار با توجه به مدت همکاری و حجم کار ارسالی کوپن تخفیف دائمی را ارائه می دهد لذا شما نیز اگر جزء افرادی می باشید که حجم ترجمه بالایی دارید پیشنهاد می شود با ثبت نام در سایت شبکه مترجمین اشراق از تخفیف های خوبی می توانید بهره مند شوید.

پشتیباتی 24 ساعته در تمامی ایام

پشتیبانی در تمامی ایام سال، حتی روزهای تعطیل و بصورت شبانروزی یکی از آیتم های اصلی این سایت ترجمه می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد و نظر به بررسی های انجام شده تنها وب سایت ترجمه در ایران می باشد که این توع پشتیبانی را دارد و این امر باعث رضایت صددرصدی کاربرانی می باشد که از خدمات این وبسایت جهت ترجمه استفاده نموده اند.

اریابی کیفی توسط کارشناسان خبره ی شبکه

فایلهای ترجمه شده قبل از تحویل به کاربران محترم توسط مسئولین کیفی مورد بررسی قرار می گیرند در واقع هر ترجمه بسته به  اینکه در چه زبان و چه رشته ای ترجمه شده است، توسط مسئول کیفی همان بخش از لحاظ زبانی و هم از لحاظ تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به بازخوانی و ویرایش داشت قبل از تحویل به کاربر انجام می پذیرد تا ترجمه ی نهایی که به دست مترجم می رسد بدون ایراد باشد.

ارائه ی نمونه ترجمه و پرداخت قسطی

شبکه مترجمین اشراق برای اینکه بتواند رضایت تمامی کاربران را با خود به همراه داشته باشد سعی می کند تا برای فایل های حجیم از یک الی 4 مترجم زبده و متخصص نمونه ترجمه را دریافت نماید و این خود کاربر است که مترجم متن خود را انتخاب می کند. این استراتژی یکی از بهترین استراتژی هایی است که احساس رضایتمندی کاربران را قبل و بعد از ترجمه به خود جلب می کند و باعث هم افزایی بیش از پیش بین موسسه، مترجم و کاربر می شود. همچنین مساله ی قابل توجه از نظر کاربران اینجاست که برای ترجمه ی فایل های حجیم با مبلغ بیش از 300 هزار تومان امکان پرداخت قسطی نیز وجود دارد.

پرداخت جریمه برای ترجمه های با تاخیر

در سایت شبکه مترجمین اشراق ادعایی مبنی بر تحویل سرموعد سفارشات وجود دارد لذا کاربرانی که فایل را برای ترجمه ارسال می کنند انتطار دارند حتما در زمان مقرر فایل را تحویل بگیرند بدین منظور طراحی فنی این سایت بنحوی آماده شده است که اگر فایل ترجمه بنا به هر دلیلی تاخیر داشت که معمولا در یک دهم درصد فایل ها احتمالا پیش می آید به اندازه مدت تاخیر، هزینه به عنوان خسارت به پنل کاربری سفارش دهنده عودت داده می شود. این عمل به مشتری ثابت می کند که موسسه نسبت به کاری که انجام می دهد متعهد است و سعی می کند بهترین خدمات را بر اساس زمان اعلامی ارائه نماید. این ویژگی نیز یکی از دهها ویژگی برتر شبکه ی مترجمین اشراق نسبت به سایر وبسایت های ترجمه می باشد.

با همه ی این توصیفات بنظر می رسد بجاست که بیان نماییم شبکه مترجمین اشراق به عنوان بهترین وبسایت ترجمه آنلاین در ایران می باشد که علاوه بر اینکه مورد اعتماد بیش از 600 برند اعم از دانشگاهها، نهادها، صنعتگران، سازمان ها، ادارات متفاوت و غیره می باشد بلکه همچنین دارای بیش از 15 هزار کاربر فعال اعم از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle