Categories
اخبار سئو مقالات رپورتاژ آگهی

موثرترین استراتژی های سئو سایت برای 2017

همانطور که میدانید سئو بسیار پیچیده است و یک علم دقیق نیست ! حتی دقیقا یک علم نیست . بطور کلی سئو استراتژی خاصی است که ما برای بهبود رتبه سایت در جستجوی گوگل استفاده میکنیم .

اگر این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف زمان به بهترین نتیجه برسید .

ویرلن در این مقاله موثرترین استراتژی های سئو را معرفی میکند که شما باید بدانید . این نکات براساس تجربیات متخصصین سئو و تحقیقات گسترده بدست آمده است .

1 – بهینه سازی سایت برای جستجو در موبایل و مرورگر های موبایل

بهینه سازی و سئو سایت برای موبایل چند سالی هست که اهمیت بسیار بالایی دارد .

اما نکته مهم اینکه طبق آمار های جهانی، در اکتبر 2016 میزان استفاده از موبایل و تبلت از دسکتاپ بالاتر رفت و اکنون مردم برای جستجو و مشاهده وب سایت ها بیشتر از موبایل استفاده میکنند تا کامپیوتر.

در همان زمان گوگل ( mobile-first index ) را لانچ کرد و اعلام کرد که اولویت جستجو براساس استاندارد های موبایل است . قبل از این روبوت گوگل نسخه دسکتاپ وب سایت ها را بررسی میکرد ولی در آپدیت جدید گوگل بررسی نسخه موبایل وب سایت ها را در اولویت قرار داد .

و این یعنی اولویت بندی گوگل براساس نسخه موبایل وب سایت شماست و نحوه نمایش محتوا در موبایل و تبلت ها در رتبه وب سایت تاثیرگذاری بیشتری دارد .

 

2 – لینک بیلدینگ و دریافت لینک از سایت های معتبر

دریافت لینک یکی از مهمترین نکاتی است که ما باید برای بهبود رنک بیشتر به آن توجه کنیم . گوگل تایید کرده است که دریافت لینک جزو یکی از 3 عوامل اول موثر بر ربته سایت است . ( همراه با محتوا و الگوریتم هوش مصنوعی رنک برین RankBrain ) ، و مطالعات جدیدی که بروی عوامل تاثیرگذار بروی رتبه سایت در جستجوی گوگل انجام شده است این را تایید میکند .

مطالعات اخیر folks at Stone Temple نشان میدهد که لینک بسیار قدرتمند تر از آن چیزی است که ما فکر میکنیم . با این حال وی همچنین دریافت که اگر محتوای وب سایت از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، دریافت لینک به تنهایی نمیتواند کافی باشد .

یک پیشنهاد ؛ اگر محتوای وب سایت شما مرتبط و رقابتی نیست ، لینک ها نمیتوانند کمکی به رتبه سایت شما بکنند . اما اگر تولید محتوای خوبی داشته باشید دریافت لینک میتواند بسیار مفید باشد .

نکته اینکه دریافت بک لینک بصورت تبلیغات متنی اکنون از نظر گوگل اسپم محسوب میشود .

رپورتاژ آگهی بهترین انتخاب از نظر متخصصان سئو سایت

با توجه به الگوریتم ها جدید گوگل دریافت لینک فالو از طریق انتشار رپورتاژ آگهی که بصورت کمپین ( توسط شرکت ویرلن ) در سایت های خبری معتبر منتشر میشود ، یکی از موثرترین راهکار های سئو کاران موفق است .

رپورتاژ

3 – بهینه سازی وب سایت برای جستجوی صوتی

اگرچه این موضوع در ایران هنوز استفاده زیادی ندارد و با آمار های جهانی فاصله دارد ، اما نکته مهمی است که بزودی در ایران نیز برای سئو از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد .

با توجه به گزارش معتبر KPCB’s 2016 Internet Trends Report ، تعداد جستجویی صوتی ( voice search ) انحام شده است طی سال گذشته افزایش بسیاری داشته است . همچنین بر اساس تحقیقات دانشمندان دقت جستجوی صوتی از 95 درصد به 99 درصد ارتقاء پیدا کرده است . شاید از نظر برخی از مردم افزایش استفاده از 95 به 99 درصد زیاد مهم نباشد ولی متخصصان سئو میدانند که این به معنی تغییر بازی است .

حالا تولید محتوا و بهیه سازی سایت برای جستجوی صوتی اهمیت بسیار بالاتری پیدا کرده است . و این آغاز بزرگی برای شروع سئو سایت برای جستجوی صوتی توسط هوش مصنوعی Siri ، Google Now و  Cortana است .

 

4 – بهینه سازی برای ریچ انسر Rich Answers

ریچ انسر درواقع خلاصه بخشی از محتوای وب سایت های خاصی است که در پاسخ به سوالات در رتبه اول جستجوی گوگل همراه با تصویر نمایش داده میشود . ریچ انسر  میتواند باعث تمایز وب سایت شما نسبت به رقبایتان شود و همچنین استفاده از آن رتبه سایت شما در گوگل را بهبود میبخشد .

از سال 2015 ریچ انسر برای جستجوی حدود 20% از نتایج نمایش داده شده است . و این تعداد بطور قابل توجهی برای 2017 فزایش داشته است .

اگر میخواهید محتوای شما در جستجوی سوالات رایج در رابطه با خدماتتان نمایش داده شود لازم است محتوای خود را برای آن آماده کنید .

یکی از راه های ساده برای اینکار ایجاد صفحه پرسش و پاسخ در وب سایت است . در این صفحه سوالات رایجی که در مورد نوع خدمات شما وجود دارد را همراه با پاسخ آن بنویسید .

 

5 – از URL های کوتاه تر استفاده کنید

استفاده از کلمات مرتبط در آدرس لینک URL سالهاست که یکی از نکات تاثیرگذار در سئو سایت است . با این حال برخی از مطالعات نشان میدهد که استفاده از آدرس های URL کوتاه تر میتواند به ارتقاء رنک سایت منجر شود .

از کلمات کلیدی اصلی در URL استفاده کنید و سعی کنید تعداد کلمات از 5 کلمه بیشتر نشود .

6 – بهینه سازی محلی ضروری است

از آنجایی که اولویت جستجو براساس نسخه موبایل سایت ها قرار گرفته است ، عجیب نیست که بسیاری از متخصصان سئو این روز ها بروی جسجوی محلی ( local search ) بیشتر تاکیید میکنند .

موقعیت مکانی شرکت خود را بروی نقشه گوگل مشخص کنید تا در جستجوی موبایل در اولویت بالاتری قرار بگیرید .

این استراتژی با توجه به آپدیت جدید الگوریتم گوگل possum و همه تست هایی است که بروی جستجوی محلی انجام شده و همچنین تاثیر سیستم جدید آنالیز اطلاعات Urban Engines گوگل است که نزدیک ترین مکان ها به موقعیت شما در حال حرکت Internet of Moving Things را بررسی میکند .

بنابراین اگر بیشتر مشتریان شما در یک محدوده مشخص مانند تهران یا ایران هستند ، بهینه سازی محلی برای شما یک امر ضروری است ، زیرا بیشتر مشتریان شما در موبایل بدنبال خدمات شما هستند و جستجوی محلی به هدایت مشتریان به آدرس شما کمک میکند .

 

7 – تمرکز بروی بهبود تجربه کاربر

متخصصان سئو پس ازسالها تجربه به این نتیجه رسیده اند که ارائه یک تجربه کاربری خوب یکی از نکات موثر بروی رتبه بندی سایت در جستجو است .

میزان بازدید سایت ، میزان بازدید مجدد کاربران ، مدت زمانی که کاربر در سایت میماند جزو معیارهای تجربه کاربری است .
مقالات جدید سایت Moz مشخص میکنه که رابطه مستقیمی بین رنکینگ بالا با CTR مناسب وجود دارد . بنابراین اگر سایت شما در رتبه بالایی در جستجوی گوگل باشد ولی کاربران بلافاصله پس از ورود به سایت از آن خارج شوند ، مدت زیادی در رتبه بالا نخواهید ماند . همچنین میزان ورودی کاربران از سایر روش ها و مدت زمان مطالعه سایت و مراجعه مجددشان در رتبه بندی سایت موثر است .
یکی از مهمترین راهکار هایی که میتوانید انجام دهید برای داشتن CTR بهتر ( نرخ مشاهده در نتایج جستجو نسبت به کلیک ) ، بهینه سازی متادیتا برای کلمات منتخب است .

یادآوری : تایتل و دسکریپشن سایت شما مانند تبلیغات شما هستند در نتایج جستجو ، و شما باید توجه کاربران برای کلیک کردن سایت خود جلب کنید .

 

برای مطالعه مقالات آموزش سئو به سایت ویرلن ( www.virlan.co ) مراجعه کنید .

شرکت تبلیغاتی ویرلن مجری خدمات سئو سایت و انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ها معتبر و پربازدید .

 

مقالات آموزشی سئو سایت :

با ویرلن همراه باشید:

افزایش اشتیاق و درگیر کردن کاربر، رتبه‌ی سایت را افزایش می‌دهد

سئو محتوای سایت

 

آیا بک لینک هنوز هم برای سئو موثر است ؟

آیا خرید بک لینک از سایت های مختلف باعث بهبود رتبه سایت میشود یا از نظر گوگل اسپم محسوب میشود ؟

 

رپورتاژ آگهی بهترین روش تبلیغات اینترنتی و سئو

مزایای رپورتاژ آگهی برای بهبود رتبه سایت در گوگل :

 1. هایپر لنیک چند کلمه کلیدی بصورت فالو .

 2. اتوریتی و رتبه بسیار بالای خبرگزاری ها که باعث تاثیرگزاری بالای رپرتاژ بر رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد.

 3. عدم حذف رپرتاژ از سایتها که باعث ماندگاری تاثیرگذاری آن بر سئو سایت میشود .

نکات طلایی برای موفقیت در سئو

 1. ساختار وب سایت شما از نظر استانداردهای سئو درست طراحی شده باشد.

 2. نمایش مخصوص موبایل و تبلت بسیار مهم است.

 3. سایت شما در یک هاستینگ بدون مشکل میزبانی شود.

 4. برای ماندن هرچه بیشتر کاربران در سایت و مراجعه مجددشان برنامه داشته باشید.

 5. یک بخش مقالات یا بلاگ برای وب سایت راه اندازی کنید.

 6. تجربیات خود در صنعتی که فعالیت میکنید را بصورت مقالات آموزشی در آن وارد کنید.

 7. در متن مقاله بصورت متعادل از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید.

 8. مقالات آموزشی و مطالب مفید در رابطه با فعالیت خود را از سایت‌های معتبر خارجی پیدا کنید و پس از ترجمه در سایت منتشر کنید.

 9. مقالات تولید و ترجمه شده سایت خودتان را بصورت رپورتاژ آگهی در خبرگزاری‌های معتبر ( با اتوریتی بالای گوگل ) منتشر کنید.

 10. در متن رپورتاژ آگهی دو کلمه کلیدی مهم را به سایت خود لینک کنید ؛ یکی به صفحه اول و یکی به صفحات داخلی مرتبط.

تبلیغات گوگل برای سئو موثر است ؟

یکی از مواردی که همیشه مشتریان از مشاوران ویرلن پرسش میکنند این است که آیا تبلیغات در گوگل بروی نتایج اصلی گوگل تاثیر مثبت دارد و آیا باعث بهبود رتبه سایت درنتایج گوگل میشود یا نه ؟

 

تاثیر برندسازی بر سئو سایت

هرچه نام برند شما معروف تر باشد کاربران بیشتری در گوگل نام سایت و برند شما را جستجو خواهند کرد و از طریق گوگل به سایت شما وارد میشوند . بنابراین وبسایت شما ورودی بیشتر و در نهایت نمره CTR ( نسبت تعداد نمایش در جستجو به تعداد کلیک ) بهتری از گوگل دریافت میکنید ، که همین امر تاثیر بسیار مفیدی بر اعتبار سایت شما در گوگل خواهد داشت .

 

سئو سایت در داخل شرکت یا برون سپاری ؟

چالش اول : پیدا کردن سئو کار حرفه‌ای و متعهد.

قیمت سئو : یک متخصص سئو که دست از دریافت پروژه‌های مختلف بکشد و فقط زمانش را بروی سایت شما بگذارد و نتیجه کار هم خوب باشد قطعا حقوق بالایی میخواهد.

مدت زمان : از زمان طراحی سایت باید متخصص بهینه سازی وب سایت همراه شما باشد و بطور مداوم و منظم تا زمانی که وب سایت شما فعال است و رتبه گوگل برای شما اهمیت دارد به کار خود ادامه دهد تا پس از رسیدن به رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی ، برای حفظ آن تلاش کند.
بک لینک : برای دریافت لینک فالو از سایت‌های معتبر در گوگل ، انتشار رپورتاژ آگهی باید بصورت منظم انجام شود تا همواره سایت شما از رقبا بالاتر باشد.

تولید محتوا : یکی از مهمترین نکاتی که در کلاس‌های آموزش سئو در تمام دنیا روی آن تأکید میشود این است که به هیچ وجه مطالب از سایت های دیگر کپی نشود و همه اطلاعات و مطالبی که در سایت منتشر میشود دسته اول باشد .( گوگل : سایت‌هایی ارزشمند هستند که چیزی به وب اضافه کنند که مفید و خواندنی باشد)

بروز رسانی منظم : وب سایت باید در تمام طول سال ، ماه و روز آپدیت شود .

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle