Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

سئو؛ یک راهکار کاملا هوشمندانه برای توسعه و تحول کسب و کار [وب وان]

سئو و بهینه سازی سایت یکی از موثر ترین راه ها برای تحول در کسب و کارها به شمار می رود.

زیرا عموم مردم خدمات و محصولات خود را در فضای آنلاین جست و جو می کنند که تعداد بسیاری از این جست و جو ها در گوگل انجام می شود. سئو سایت مجموعه اقداماتی است که برای کسب رتبه های برتر گوگل برای کلمات کلیدی خاص انجام می شود. سئو قوی ترین ابزار برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال است و کسب و کارهایی که سئوی قوی تری دارند، شانس موفقیت بیشتری دارند. زیزا توسط کاربران بیشتری دیده می شوند.

چرا باید سئو را جدی گرفت؟

اگر به برند های بزرگ و کسب و کارهایی که مصمم به رشد و توسعه هستند نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که آن ها کاملا سئو را جدی گرفته اند و حضور کاملا فعال و حتی با بودجه های هنگفت در این حوزه دارند.

بنابراین برای عقب نماندن از رقبا، ابتدا می بایست به طراحی سایت و سپس برنامه ریزی برای یک سئو قدرتمند بپردازید.

سئو چگونه به توسعه کسب و کار کمک می کند؟

به دست آوردن سهم بیشتری از بازار

حتما برای خود شما هم پیش آمده که برای خرید یک محصول و یا حتی کسب اطلاعات قبل از خرید، سری به گوگل زده باشید. با سئوی کلمات مناسب می توانید در زمان مناسب در مکان مناسب باشید و محصولات و خدمات خود را به کاربران عرضه کنید.

به آمار زیر توجه نمایید:

  • 90% از ترافیک کلی وب توسط موتورهای جست و جو و به خصوص گوگل ایجاد می شود.
  • 81% از کاربران اینترنت قبل از تصمیم گیری در مورد خرید چیزی از موتورهای جسصت و جو کمک می گیرند.

با تمرکز بر سئو می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.  توجه داشته باشید که اگر تا حالا رقبای شما وارد این حوزه نشده اند، در آینده ای نزدیک وارد خواهند شد و برنده این رقابت کسی است که زودتر و به طور جدی تری سئو کسب و کار خود را شروع و ادامه دهد.

سئو سایت وب وان

سئو بازدهی بالاتری دارد

سئو در مقایسه با تبلیغات آفلاین یا سایر روش های بازاریابی اینترنتی بازدهی بالاتر و هزینه کمتری دارد. دلیل این موضوع این است که استراتژی سئو کاملا هدفمند است و با هدف گذاری کلمات مناسب، خود را در معرض دید در بهترین زمان قرار می دهید و شانس موفقیت بیشتری دارید. همچنین نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مانند بیلبوردهای سطح شهر و یا آگهی تلویزیونی هزینه به مراتب پایین تری دارد.

سئو مانند تبلیغات آزار دهنده سنتی نیست که مخاطب مجبور به تماشا یا خواندن یک تبلیغ باشد. تا زمانی که کاربر عباراتی که شما با سئو در آن ها رتبه گرفته اید را جست و جو نکند، وب سایت شما ظاهر نخواهد شد. به این ترتیب محصولات و خدمات شما فقط به علاقه مندان به آن نمایش داده می شود و در این شرایط شانس فروش شما بیشتر است.

سئو می تواند کلید رسیدن به توسعه و رونق برای کسب و کار شما باشد. کاربران گوگل اعتماد زیادی به این موتور جست و جو دارند و در بیشتر اوقات از سایت هایی که در صدر نتایج این موتور جست و جو هستند بازدید و از آن ها خرید می کنند. کسب و کار شما نیاز به دیده شدن دارد و سئو این کار را برای شما انجام می دهد.

چگونه سئو را انجام دهیم؟

سئو یک تخصص است و برای بهینه سازی یک سایت شما یا می بایست متخصص سئو باشید و یا سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید. برای تبدیل شدن به متخصص سئو نیاز به آموزش و شرکت در دوره آموزش سئو دارید. اگر زمان این کار را ندارید می توانید سئو سایت خود به فرد یا شرکتی که در این حوزه تخصص دارد بسپارید.

یکی از شرکت های معتبر و خوش نام در حوزه سئو و طراحی سایت، شرکت وب وان است که خدمات سئو را به صورت حرفه ای و مطابق با آخرین استاندارهای گوگل انجام می دهد.

همچنین می توانید در دوره جامع آموزش سئو وب وان نیز شرکت کنید و دانش سئو را فرا بگیرید. برای این منظور می توانید به سایت این شرکت به نشانی https://webone.co و یا با شماره 41658-021 تماس حاصل نمایید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle