Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی سئو

کسب و کار آنلاین از مستلزمات بازار امروز [ریراکو]

امروزه تمام کاربران اینترنتی برای رفع نیازها و حتی یافتن پاسخهای مفید برای سوالات خود و خرید مایحتاج خود به جستجو در موتورهای جستجوگر می پردازند. نکته مهم این است که جستجو از طریق موبایل خیلی بیشتر از کامپیوتر است ، براساس تحقیقات انجام شده می توان گفت که 60 درصد از جستجوها از طریق موبایل انجام می گیرد و باید گفته شود که با وجود اینستاگرام و نرم افزارهای جستجوگرموجود در موبایل، باز هم استفاده از موتور جستجوی گوگل محبوبیت زیادی دارد. پس می توان گفت داشتن کسب و کار آنلاین از مستلزمات ارائه تجارت شما در زمینه های اداری، دولتی، خصوصی است. درمحتوای سایت به شرح خدمات و یا محصولات قابل فروش و یا حتی به اطلاعات عمومی و یا اخبار پرداخته می شود. پس از مرحله طراحی سایت، موضوع اصلی دیده شدن سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مطرح می شود اکنون باید به توضیحی درباره سئو و بهینه سازی سایت بپردازیم.

سئو یا بهینه سازی سایت چیست؟

کلمه سئو و یا SEO در اصل برگرفته از کلمه Search Engine Optimization است به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. موتور جستجو نظیر گوگل، یاهو و بینگ بسته به محتوا سازی سایت، سئوی خارجی، سئو داخلی به رتبه بندی سایت شما می پردازد که این عملکرد باعث می شود محتوای سایت شما راحت تر در دسترس کاربران قرار گرفته پس در نتیجه به قرار گرفتن در صفحه اول و بهتر دیده شدن سایت شما کمک می کند . آنچه که باید حتما گفته شود این است که کاربران موتور جستجوی گوگل بسیار بیشتر از دیگر موتور جستجوها است و گوگل از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

تاریخچه سئو

تاریخچه سئو به سال 1990 برمی گردد. برای اولین بار بهینه سازی در اوایل دهه 1990 از طریق موتورهای جستجو مانند Infoseek، Alta Vistانجام می شد، برای اولین بار موتورهای جستجو ، فهرست کردن وب سایت های اولیه را آغاز کرد و در سال 1995 موتور جستجو یاهو اولین بهینه سازی خود را آغاز کردند تا اینکه در سال 1998 گوگل تاسیس شد و در آن زمان با پیش گرفتن سیاست های جدید، راه خود را در میان کاربران باز کرده و هواداران بسیاری پیدا کرده و اکنون یکی از پر طرفدارترین، موتورهای جستجو است. می توان گفت که تاریخ سئو از ابتدای موجودیت موتورهای جستجو آغاز گردیده و تا کنون ادامه داشته و در حال حاضر درکسب و کار آنلاین  بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهمترین عوامل موفقیت در تجارت شما است. امروزه  با پیشرفت های بسیار شما می توانید با استفاده از ابزار وب مستر گوگل، آنالیتیکس و دیگر ابزارها  به بررسی سئو سایت خود بپردازید و روند پیشرفت خود را ملاحظه کنید.

متخصص سئو باید دارای چه مهارتهایی باشد؟

باید گفته شود که سئو سایت یا بهینه سازی سایت در اصل فرآیندی است که نیازمند متخصص در این زمینه است. از نکات قابل توجه این است که گوگل روزانه در حال به روز رسانی الگوریتم های رتبه بندی خود است، مهندس سئو باید برای پیشبرد کار خود اطلاعاتی کاملا به روز داشته باشد. سئو به معنی فریب ویا دستکاری موتور جستجو(گوگل) نیست، بلکه به این معنا است که از طریق روش های درست و با هدفمند سازی می تواند به بهبود روند پیشرفت و رویت سایت شما کمک کند و این فرآیند پس از قرار گرفتن در مسیر صحیح نیازمند به زمان و صبر شما کاربر محترم است. شما می توانید با مراجعه به شرکت ریراکو سئو، از مشاوره سئو ما بهره مند شوید.

 

قرار گرفتن در صدر صفحه جستجو و افزایش بازدید سایت!

هرچه سایت شما در صفحه اول گوگل و جزء سایت های ابتدایی باشد بازدید کننده سایت شما بیشتر خواهد شد. اگر در زمینه فروش محصول آنلاین و یا حتی فروش به صورت سنتی هستید سئو باعث بالا رفتن فروش شما بدون هزینه های تبلیغاتی هنگفت می گردد. که این موضوع در تجارت به شما کمک بسزایی می کند. در حال حاضر روز به روز به کاربرهایی که از طریق گوگل نیازهای خود را سرچ میکنند بسیار زیاد می شود پس برای افرادی که در زمینه های مختلف در حال خدمات دهی هستند سئو امری واجب است برای مثال شما در نظر بگیرید که یک سایت فروش لباس دارید و کاربر با قصد و هدف خرید لباس در گوگل سرچ می کند و سایت شما با پیشی گرفتن از رقبا در با استفاده از سئو در صدر صفحه جستجو قرار می گیرد که در نتیجه فروش آنلاین از طریق سایت شما، بیشتر می شود و شما می توانید برند و تجارت خود را به راحتی معرفی کنید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle