Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا

روکولند به سلیقه شما

روکولند از روزهای اول حضور، دغدغه ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به عنوان بزرگترین هدف فعالیتش قرار داده است.
در این راه تیم روکولند هر روز در حال ارزیابی فرآیندهای است تا بهترین راه و بهترین بازدهی را برای خریداران فراهم کند. هدف روکولند همیشه ارزیابی این خدمات از طریق ارتباط با مشتریان به بهترین شکل بوده، ما با شبکه دوستانمان بده بستانی ساده داریم تا وقت و نیرویشان صرف کارهای تکراری، مثل خرید مایحتاج روزانه نشود. چه در منزل و چه در محل کار!

ما نه خودمان را فروشنده می‌دانیم و نه شما را خریدار! تلاش کردیم که این ارتباط هیچوقت حالت فروشنده و مشتری نداشته باشد بلکه نوعی ارتباط دوستانه و صمیمی باشد.

بنابراین ما همیشه گوش به فرمان مشتریان هستیم و تمام سعی ما در روکولند، اجرایی کردن ایده‌های مشتریان است. به عنوان مثال ما بعد از درخواست‌های مشتریان، گروه دخانیات را از سایت حذف کردیم چون هم با فلسفه وجودی روکولند (حامی محیط زیست) در تضاد بود و هم مشتریان از وجود این گروه در سایت ناراضی بودند.

از طرف دیگر، نظرات شما در مورد موجودی و تنوع کالاها به گوشمان می رسید که با برنامه‌ریزی هایی که انجام شد، روکولند به یک انبار بسیار بزرگتر از قبل و مجهزتر نقل مکان کرد. همچنین با تغییرات در سیستم توزیع و انبارداری، اکنون تنوع و موجودی کالاها بسیار بالاتر از گذشته شده تا بتوانیم هر چه بیشتر خدمات را در اختیار مشتریان بگذاریم و این روند رو به افزایش ادامه خواهد داشت.

روکولند

در کنار تنوع کالاها و توزیع کالاها، ما همیشه سعی کردیم تا قیمت کالاهای موجود در سایت به گونه‌ای باشد که حتما برابر یا کمتر از قیمت بازار باشد. در این راستا با گسترده‌کردن طیف تخفیف‌ها سعی در پوشش این درخواست مشتریان داشتیم. همچنین هر روز تلاش کردیم تا بتوانیم گروه کالاهای متنوع‌تری را به روکولند اضافه کنیم، حتی مثل بستنی! همچنین محصولاتی که گروه‌های زیادی از مشتریان با مشکلات زیادی برای تهیه آنها مواجه بودند نیز از قلم نیفتاد، ما محصولات گیاهی و رژیمی را یک جا جمع کردیم تا بتوانیم راحت‌ترین راه را برای مشتریان فراهم کنیم.

تمام این پروژه ها، پیچیدگی‌های خاصی را برای روکولند همراه داشت که سعی شد با تغییر و بهبود روش بسته‌بندی کالاها و کنترل دمای بسته‌های ارسالی، محصولات با بهترین کیفیت و تازگی به دست مشتریان برسند.

ما همه اعتبار و موفقیت روکولند را در همراهی شما عزیزان می‌بینیم و سعی بر این داریم تا خود را یک خانواده بزرگ ببینیم. برای قدردانی از شما بابت نقد‌های دقیقی که از روکولند داشتید، یک کد تخفیف 10 هزار تومانی در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد، امیدواریم با ادامه همراهی شما بتوانیم روز به روز بر کیفیت خدمات خود بیافزاییم.

کد تخفیف 10 هزار تومانی: thankyou10
www.rocoland.com

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle