Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی بانک ها و موسسات مالی رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی نمایشگاه ها رپورتاژ خبری اقتصادی

رونمایی از خدمات جدید بانک ملت

مدیرعامل بانک ملت با حضور در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، از غرفه بانک و شرکت‌های وابسته در این نمایشگاه بازدید کرد.

هادی اخلاقی مدیرعامل همراه با محمد بیگدلی عضو هیات مدیره، محمود اخلاقی و حسین حیدری معاونان مدیرعامل و جمعی از روسای ادارات کل این بانک، از غرفه بانک و شرکت های وابسته در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه دیدن کرد و با عملکرد شرکت های زیرمجموعه این بانک بورسی از نزدیک آشنا شد.

بر اساس این گزارش، همزمان با حضور دکتر اخلاقی در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، از چند خدمت بانک ملت و شرکت‌های وابسته رونمایی شد.

مدیرعامل بانک ملت در این بازدید با تاکید بر لزوم انجام سرمایه‌گذاری جدید، طراحی و تولید محصولات نو و  استفاده از دانش برای تولید بسته‌های جدید سرمایه‌گذاری در شرکت تامین سرمایه بانک ملت، تاکیدکرد: اتصال شرکت‌های زیرمجموعه به ابزارهای پرداخت الکترونیک بانک، برای این شرکت‌ها و بانک، ارزش افزوده ایجاد می‌کند.

وی همچنین در بازدید از غرفه شرکت صرافی ملت بر توسعه تعاملات ارزی بانک تاکید کرد.

اخلاقی بر لزوم انجام کار حرفه‌ای و با برنامه و ضرورت تدوین برنامه‌های تحولی در شرکت واسپاری ملت تاکید کرد و افزود: شرکت بیمه ما هم باید با طراحی محصولات بیمه‌ای جدید متناسب با نیاز مشتریان، سهم مناسبی از بازار بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل بانک ملت، راه اندازی یک سیستم خودارزیابی و بازنگری جدی در عملکرد شرکت تدبیرگران ملت را خواستار شد و گفت: باشگاه مشتریان نیز از موضوعات استراتژیک و حلقه اتصال زنجیره‌های ارزش بانک است که سرمایه‌گذاری روی آن، کمک به تحقق اهداف بانک محسوب می‌شود. بنابراین باید برای افق پیش‌رو، برنامه‌های وسیعی برای این باشگاه تدارک دیده شود.

اخلاقی همچنین در حاشیه بازدید از نمایشگاه با نمایندگان یک بانک روسی دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های فراوان جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران علاقمند است تا از فرصت‌های بین‌المللی برای توسعه ظرفیت‌های خود استفاده کند.

مدیرعامل بانک ملت با تاکید بر ضرورت برگزاری یک نشست تخصصی حرفه‌ای بین نمایندگان این بانک و بانک روسی خواستار طراحی یک معامله برد- برد در تعامل طرفین شد.

در این دیدار اعلام شد که بانک ملت تا پایان امسال حداقل ۹ محصول جدید را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle