Categories
برترینها رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

راهكار جالب براي رهايي از هزينه بالاي پاركينگ فرودگاه!

حتما شنیده اید که از چند هفته پیش تعرفه های پارکینگ خودرو در فرودگاه های کشور تا 3 برابر افزایش یافته است، طوری که دیگر پارک خودرو در فضای پارکینگ فرودگاهی توجیح اقتصادی ندارد.

از سوی دیگر کرایه های بالای تاکسی های ویژه فرودگاه، خصوصا در فرودگاه مهرآباد موجب ناراحتی مسافرین شده است.

خوشبختانه این بار با همکاری خوبی که بین تراول استارت و پاکرو تاکسی صورت گرفته، از این به بعد مسافران می توانند با استفاده از تاکسی های تویوتا کمری هیبرید از منزل یا محل کار به فرودگاه رفته و بازگردند.

جالب تر اینکه هزینه این تاکسی های ویژه از هرجای تهران به فرودگاه مهر آباد و بلعکس به مناسبت جشن یلدا تنها 5 هزار تومان در نظر گرفته شده است. با این اوصاف به جای ماشین شخصی منطقی تر اینه که از این تاکسی های مدرن و ارزان استفاده بشه.

ضمنا تراول استارت هزینه تاکسی از درب منزل تا فرودگاه امام خمینی را هم به طور کامل پرداخت می کند، و به تمامی مسافرین پرواز های خارجی برای خرید پرواز داخلی 50 درصد تخفیف می دهد.

ناگفته نماند کسانی که خواستار استفاده از سرویس تاکسی های پاکرو و تخفیفات ویژه تراول استارت هستند، بایستی بلیط هواپیمای خود را از سایت www.travelstart.ir به صوت آنلاین خریداری کرده باشند.

وب سایت تراول استارت امکانات ویژه ای را برای رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی ارائه میدهد .

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle