Categories
دسته‌بندی نشده

بهترین و ارزان‌ترین راه ارسال پول به خارج از کشور چیست؟

شما برای ارسال پول به خارج از کشور از چه سیستمی استفاده می‌کنید؟ در حال حاضر راه‌های زیادی برای انتقال پول از ایران به حساب افراد در خارج از کشور وجود دارد.

چند سالی است که ارسال پول به خارج از کشور برای ما ایرانیان کار چندان ساده‌ای نیست. در واقع در دهه گذشته یکی از معمول‌ترین راه‌ها برای ارسال پول از ایران به مقصد کشورهای خارجی، مراجعه به صرافی و درخواست ارسال پول از طریق سیستم‌های محدودی بوده که صرافی های سنتی به مردم پیشنهاد می‌دادند.

مشکل اساسی در استفاده از این سیستم، محدودیت‌های فراوانی است که سر راه مشتریان صرافی قرار می‌گیرد. اگر شما بخواهید مقداری پول از صرافی‌های سنتی به مقصدی در دنیا ارسال کنید، احتمال اینکه کشور مورد نظر شما توسط آن صرافی پشتیبانی نشود، وجود دارد. در واقع به دلیل سنتی بودن سیستم‌ها، این دست صرافی‌ها تنها می‌توانند به چند مقصد مشخص در دنیا پول ارسال کنند.

یکی دیگر از مشکلات صرافی‌های سنتی برای ارسال پول به خارج از کشور، به میزان مبلغ حواله شما باز می‌گردد. شما نمی‌توانید مبالغ پایین را با این سیستم‌ها به کشور مورد نظر خود حواله کنید. این محدودیت می‌تواند برای دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارند و می‌خواهند شهریه دانشگاه خود را پرداخت کنند، یا برای افرادی که می‌خواهند برای شروع تجارتشان یک نمونه محصول از یک کمپانی خارجی خریداری کنند، مشکلات فراوانی به وجود می‌آورد.

راهکارهای مدرن ارسال پول به خارج از کشور

تنها راهکار ارسال راحت و بدون دردسر پول به خارج از کشور، تغییر سیستم صرافی و گذار از صرافی سنتی به صرافی مدرن است. صرافی ستاره سهیل، به عنوان اولین صرافی تمام آنلاین کشور، با بکارگیری جدیدترین سیستم‌های حواله و ایجاد زیرساخت‌های مختلف، تمام موانع ارسال پول به خارج از کشور را از میان برداشته است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت صرافی ستاره سهیل و بررسی آنلاین تمام گزینه‌هایی که برای انجام یک حواله ارزی پیش روی شما است، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین سیستمی را که با نیازهای شما در تناسب است، انتخاب کنید.

در حال حاضر برای ارسال حواله ارزی راه‌های مختلفی مثل حواله ارزی سوئیفت، حواله وسترن یونیون، حواله مانی گرام و حتی تحویل دستی پول در خارج از کشور و استفاده از کیف پول‌هایی مثل پی پال و وب مانی پیش روی شما قرار دارد. ثبت سفارش آنلاین و عدم حضور در محل صرافی و همینطور عدم محدودیت ارسال در حواله‌های خرد (حواله با مبلغ پایین) از مهم‌ترین امتیازات استفاده از یک صرافی پیشرفته و آنلاین هستند. با وجود استفاده از سیستم حواله‌هایی که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم، تقریبا می‌توانید برای هر منظوری به خارج از کشور پول ارسال کنید. با وجود این همه گزینه و زیرساخت‌های متعدد، زمان، هزینه و کارمزد صدور حواله را خودتان تعیین می‌کنید.

حواله ارزی سوئیفت

سوئیفت یک سیستم حواله بانکی بین المللی است که در حال حاضر توسط اکثر بانک‌های بزرگ دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتقال وجه از طریق این سیستم با استفاده از امکاناتی که یک حساب متصل به سیستم سوئیفت در اختیار کاربران قرار می‌دهد ، صورت می‌گیرد و پول مستقیماً به حساب بانکی خارجی فرد دریافت کننده واریز می‌شود. سیستم حواله ارزی سوئیفت استاندارد بسیار بالایی دارد و تا به حال هیچ موردی از عدم کارایی آن مشاهده نشده است.

انتقال پول از طریق این سیستم با اطلاع از سوئیفت کد حساب بانکی مورد نظر شما امکان پذیر است. صرافی ستاره سهیل می‌تواند از طریق این سیستم، حواله دلار به آمریکا، حواله یورو به تمام نقاط اروپا و حواله به ارزهای دیگر مانند حواله درهم یا حواله روپیه را در سریع‌ترین زمان ممکن و در هر مبلغی به انجام برساند. با حواله ارزی سوئیفت صرافی ستاره سهیل شما می‌توانید هر مبلغی را به هر حساب بانکی در هر نقطه از دنیا ارسال کنید.

حواله غیر بانکی

یکی دیگر از راه‌های بسیار ساده‌تر و سریع‌تر برای ارسال پول به خارج از کشور، حواله غیر بانکی است. در واقع سیستم حواله غیر بانکی به راحتی و حتی بدون نیاز به حساب بانکی، کار شما را در کسری از ثانیه راه می‌اندازد.

با استفاده از سیستم‌هایی مثل وسترن یونیون یا مانی گرام شما می‌توانید هر میزان که در نظر دارید پول به خارج از کشور ارسال کنید. ارسال پول به خارج از کشور با این سیستم فقط با مراجعه به وب سایت صرافی ستاره سهیل و ثبت سفارش حواله ارزی شما امکان‌پذیر است. طرف مقابل شما هم تنها کافی است با در دست داشتن پاسپورت و اطلاع از شماره ویژه حواله، مبلغ حواله ارزی را از یکی از نمایندگی‌های وسترن یونیون یا مانی گرام دریافت کند.

ارسال پول با استفاده از کیف پول‌های الکترونیک

یکی دیگر از راه‌های ارسال پول به خارج از کشور استفاده از کیف پول‌های الکترونیکی مثل کیف پول پی پال یا وب مانی است. شما می‌توانید در صورت نیاز به استفاده از چنین خدماتی با اطلاع از آدرس کیف پول فرد مورد نظر خود به صورت آنی پول را به حساب کیف پول الکترونیکی فرد مورد نظر خود انتقال بدهید.

تمام راه‌های ارسال پول به خارج از کشور که در بالا توضیح داده شد، به راحتی و با استفاده از خدمات صرافی آنلاین ستاره سهیل در دسترس شما قرار دارد. با استفاده از این خدمات دیگر حتی نیاز نیست برای دریافت خدمات صرافی از منزل خارج شوید و وقت خود را تلف کنید. می‌توانید با اطلاع از نرخ ارز در هر روز و با توجه به میزان کارمزد صدور و ، به راحتی و از منزل خود حواله مورد نظر را با استفاده از هر سیستمی که دوست دارید به ثبت برسانید تا در اسرع وقت مبلغ مورد نظر شما به خارج از کشور ارسال شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle