Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

دیجیتال مارکتر ها چقدر درآمد دارند و چگونه دیجیتال مارکتر شویم ؟ [وب نهاد]

مبحثی که این روز ها داغ است و خیلی طرفدار دارد مبحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی است.

اگر بخواهیم تعریفی کوتاه از دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم طبق خلاصه ای از سایت مجموعه وب نهاد می توانیم بگوییم:

 

در دنیای مدرن امروز به فرآیند بازاریابی ای که با استفاده از تمام ابزارهای دیجیتالی اتفاق می افتد و باعث جذب و اضافه نمودن مشتری جدید به هر کسب و کار می شود , دیجیتال مارکتینگ می گویند.

 

و طبیعتا به اشخاصی که دانش و اطلاعات کافی دارند و کمپین های دیجیتال مارکتینگ را هدایت می کنند , به صورت عامیانه دیجیتال مارکتر می گویند.

 

بپردازیم به این مبحث که واقعا اگر شخصی به این علم تسلط داشته باشد چقدر می تواند درآمد زایی کند ؟

پس اگر در حال حاضر در این رشته فعالیت می کنید یا قصد دارید بدانید اوضاع بازار کار آن چطور است با ما همراه باشید.

طی گفت و گویی صمیمانه که با مسئول بخش بازاریابی دیجیتالی مجموعه وب نهاد داشتیم , ایشان به این مطلب اشاره نمودند که :

 

“در حال حاضر در عصر نوین امروزی اشخاص زیادی مایل به فراگرفتن مباحث بازاریابی و علی الخصوص از نوع دیجیتالی آن هستند.

همانطور که مستحضرید مجموعه وب نهاد سالهاست که در این امر مشغول ارائه خدمات و دوره های تخصصی وب و دیجیتال مارکتینگ می باشد.

این روزها در مجموعه خودمان شاهد مراجعه افرادی از سنین و طبقات مختلف هستیم که مایلند در این حوزه وارد شوند و یکی از خوبی های این حوزه این است که اگر شخصی بتواند دانش و علم کافی را کسب کند با کمی تجربه و تلاش می تواند به درآمد سالانه ۱۰۰ میلیون تومان دست پیدا کند که خیلی دور از تصور نیست”

 

امروزه بیشتر افراد وقت خود را در اینترنت و شبکه های اجتماعی می گذرانند و چه چیزی بهتر از آن که بتوانیم توسط این ابزار و در این محیط درآمدی کسب کنیم.

 

البته لازم به ذکر است که دیجیتال مارکتینگ خود نیز به بخش های کوچک تر و مهمی تقسیم بندی می شود نظیر :

  • سئو سایت
  • ایمیل مارکتینگ
  • بازاریابی محتوایی
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

که اگر شخص یا شرکتی بخواهد فردی را برای بازاریابی دیجیتالی استخدام کند یا با وی قرارداد ببندد تسلط در مباحث فوق به ویژه سئوی سایت بسیار حائز اهمیت است.

 

اگر شخصی بخواهد قدم در این حوزه بگذارد اول از همه باید دانش آن را فرا بگیرد و در اسرع وقت شروع به جذب مشتری (هر چند کوچک) بنماید تا بتواند رزومه کاری مناسبی برای خود فراهم کند.

چون کار , کار دیجیتالی است باید شخصی که می خواهد این کار را شروع کند , خود نیز یک سهمی هر چند کوچک در این حوزه داشته باشد که پیشنهاد ما این است که اول از همه یک وبسایتی برای خودتان راه اندازی کنید که بتوانید از آن طریق خود را به مخاطبان معرفی کنید.

 

در این عصری که کارها بیش از پیش به راحتی انجام می شود طراحی یک وبسایت دیگر مثل گذشته ها سخت نیست.

 

به راحتی می تونید با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس یه سایت وردپرس طراحی و با خریداری دامنه مورد نظرتون و یک هاست مخصوص وردپرس سایتتون رو تو کمتر از ۱ روز راه اندازی کنید.

 

یکی دیگر از خوبی های کار دیجیتال مارکتینگی این است که شخص می تواند حتی در منزل خود توسط یک دستگاه رایانه و اینترنت کار خود را انجام دهد و نیاز به حضور شخص در محل پروژه نمی باشد.

 

البته خالی از لطف نیست که بدانیم اگر می خواهیم در این مسیر موفق شویم و به درآمد های میلیونی دست پیدا کنیم باید ابتدا برای یادگیری آن هزینه کنیم و طبق صحبت های مسئول بازاریابی مجموعه وب نهاد :

“هزینه دوره های تخصصی دیجیتال مارکتنیگ بسته به این که چه سرفصل هایی در آن آموزش داده می شود متفاوت است – البته در حال حاضر دوره هایی که مجموعه خودمان برگزار می کند به صورت ۱ ساله است و هزینه آن ۲۵ میلیون تومان در سال است – می دانیم رقم کمی نیست ولی برای آموختن فنونی که می توانید توسط آن از روز اول کسب در آمد کنید – زیاد نیست “

 

 

 

در آخر با همکاری ۲ مجموعه وب نهاد و هاستینگ وب نهاد مفتخر شدیم تا برای کاربران تک۲۴ کد تخفیفی را برای آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند از هاستینگ وب نهاد (ارائه دهنده هاست فوق حرفه ای مخصوص وردپرس) استفاده کنند یا در دوره های مجموعه وب نهاد شرکت کنند دریافت کنیم.

آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند در دوره های بلند مدت مجموعه وب نهاد شرکت کنند با تماس با مجموعه به شماره ۰۲۱۶۲۸۶۸۰۸۰ و معرفی اینکه از طرف سایت تک۲۴ هستند می توانند ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال تخفیف شرکت در دوره دریافت کنند و همراهانی که تمایل دارند وبسایت خود را به تازگی بر بستر وردپرس راه اندازی نمایند می توانند بر روی تمامی پلن های هاستینگ وب نهاد با کد تخفیف tech24 مبلغ ۵۰۰۰۰۰ ریال تخفیف دریافت کنند.

 

لطفا نظرات خود را در ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle