Categories
برترینها رپورتاژ آگهی رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

با دورکاری و مزایای فراوان آن بیشتر آشنا شوید

احتمالا در چند سال اخیر واژه‌ی “دورکاری” به گوشتان خورده است. دنیا، دنیای ارتباطات است و چنین پیشرفتی در سطح وسیع فناوری های ارتباطات و اطلاعات، به طور قطع پیشرفت در زمینه‌های دیگر را نیز به دنبال دارد. اگر تا پیش از این استفاده‌هایتان از تکنولوژی های نوین از جمله اینترنت، به سرگرمی های متفرقه محدود می‌شد، امروزه می‌توانید با استفاده از اینترنت به کسب درآمد بپردازید.

 

اگر در یک شرکت مشغول به کار هستید، می‌توانید اوقات فراغتتان و یا حتی همان زمانی که در شرکت سپری می‌کنید را به کار مورد علاقه تان بپردازید. این کار می‌تواند هر چیزی باشد که شما در آن مهارت دارید و مطمئنید که بسیار خوب از پس انجام دادنش برمی‌آیید. البته این یک شکل از “دورکاری” است و افراد در موقعیت‌های مختلف می‌توانند دور از محل کار و در خانه کار کنند.

 

“دورکاری” مزایای فراوانی دارد. از جمله این که در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود. به عنوان مثال شما اگر صاحب یک شرکت و یا سازمان هستید، باید سالیانه هزینه‌های مختلف اداری هنگفتی را بر عهده بگیرید. از جمله امکانات، تجهیزات، فضا و خدمات رفاهی و… اگر شما روش “دورکاری” را انتخاب کنید، قطعا صرفه‌جویی های زیادی در مصرف هزینه‌های مزبور خواهید داشت. اما مهم تر از همه، “دورکاری” بهره‌وری را نیز تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. با یک حساب کتاب ساده متوجه می‌شود که اگر قرار باشد که شما در منزل کار کنید، تا چه حد می‌توانید در هزینه‌ و زمان‌های رفت و آمدتان صرفه‌جویی کنید. هنگامی که ساعت زیادی را در ترافیک سپری نکنید، قطعا ذهنتان آرامش بیشتر دارد و راحت‌تر می‌توانید به کارهایتان برسید.

 

اما در ایران وضعیت چگونه است؟ ما به طور قطع بسترهای مناسبی برای اجرای “دورکاری” در کشور خودمان نداریم. کارمندانی هستند که حتی نحوه‌ی کار کردن با اینترنت و کامپیوتر را هم به اندازه‌ی کافی بلد نیستند. بنابراین طبیعی است که این روش هنوز در سازمان‌ها و اداره‌ها جا نیفتاده است و خیلی به آن اهمیتی نمی‌دهند. البته با گذشت زمان و افزایش روزافزون کارکرد اینترنت در زندگی ما ایرانی‌ها، می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک ما نیز به این شیوه دسترسی داشته باشیم. اما اگر در سازمان‌ها امکان استفاده از این شیوه نیست، می شود به صورت فردی از این روش سود برد. «سایت دورکار» این امکان را برایمان فراهم کرده است. شما به سادگی می‌توانید در این سایت به عنوان فریلنسر یا کارفرما ثبت‌نام کنید و از خدماتش بهره‌مند شوید. با «دورکار» می‌توانید از بیکاری‌های پنهانی که در هنگام کار در شرکت گریبان شما را گرفته است، رها شوید و به عبارتی به لحظه‌های مرده جان ببخشید و درآمد کسب کنید.

اگر به عنوان کارفرما ثبت‌نام کرده‌اید و می‌خواهید که کارهایتان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، می‌توانید پروژه‌هایتان را در «دورکار» ثبت کنید و مقدار بودجه‌ای که مدنظرتان است را همراه با مهارت‌هایی که برای انجام آن پروژه ضروری است، ذکر کنید. سپس از میان پیشنهادها یکی را انتخاب کنید و پرداخت امن ایجاد کنید تا فریلنسر مورد نظر بتواند کارش را با امنیت خاطر انجام دهد. بعد از تکمیل پروژه اگر رضایت خاطر داشتید پول را پرداخت می‌کنید. در غیر این صورت در هنگام بروز هر گونه مشکل، تیم داوری «دورکار» به مسئله رسیدگی می‌کند.
اما اگر شما به عنوان فریلنسر در سایت ثبت‌نام کردید. قدم اول برای شما این است که رزومه‌ی خود را پر کنید و اطلاعاتی از مهارت‌ها،توانایی‌ها و تخصص‌هایتان و همین‌طور سابقه‌ی کاری و تحصیلی خود در اختیار دیگران قرار بدهید. این موضوع به شما کمک می‌کند که کارفرماها نسبت به شما شناخت پیدا کنند و پروژه‌هایشان را به دست شما بسپارند. پس از مشاهده‌ی آخرین پروژه‌ها، شما به سراغ پروژه‌ای می‌روید که احساس می‌کنید در انجام آن توانایی دارید و با پیشنهاد دستمزد و مدت زمانی که برای انجام کار لازم است، شانس خود را برای کار امتحان می‌کنید. هر پروژه‌ای که شما در «دورکار» انجام می‌دهید، می‌تواند سرآغازی برای ادامه‌ی فعالیت و به تبع آن موفقیت شما باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت «دورکار» این است که شما با یک امنیت خاطر کار می‌کنید و هیچ‌گاه از این نظر در فشار نیستید. امروزه در غیاب سایت‌های معتبر دورکاری، «دورکار» در تلاش است که بستری امن برای مخاطبانش فراهم آورد تا بتوانند با صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها، به نحو احسن فعالیت‌هایشان را به اتمام برسانند. «دورکار» برای افرادی است که همیشه ته ذهنشان به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و می‌دانند که می‌توانند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle