Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها رپورتاژ برند های برتر فروشگاه اینترنتی

در سورانو کالای پلمب و غیر پلمب را مرجوع کنید

مهمترین مشکل مشتریان در خرید از بازار یا اینترنت , تضمین برگشت کالای خریداری شده و استرداد وجه می باشد که در بسیار از موارد باعث عدم اعتماد مشتری می شود.

در کشور ما یکی از سخت ترین کار ها بعد از خرید کالایی که رضایت شما را جلب نکرده , برگشت آن به تامین کننده است .

در بسیاری از موارد بعد از کلی تماس , یا کالای شما را پس نمی گیرند و یا اینکه آنقدر شرایط را برای برگشت کالا سخت می کنند که عملاْ شما نمی توانید کالا را مرجوع کنید , درصورتی که این حق مسلم مشتری است که بتواند کالا را مرجوع کند. فروشگاه اینترنتی سورانو شرایط برگشت کالا ها را تصحیح و سیاست بازگشت کالا را نه تنها برای محصولات پلمب بلکه برای محصولات باز واستفاده شده (گارانتی دار یا بدون گارانتی ) بسیار ساده کرده است.

در حقیقت شما می توانید محصول را خریداری و استفاده و بعد از مدتی طولانی به سورانو برگشت دهید .

حتی برای برگشت کالای خود نیاز نیست فاکتور خرید را به سورانو ارائه دهید و می توانید فاکتور را درصورتی که نیاز نداشتید دور اندازید.

 

(( نگران نباشید و دنبال بهانه ای برای برگشت کالای خود نگردید , سورانو , خریدار , محصولات خریداری شده , توسط شما می باشد و با خیال راحت محصول را استفاده کنید.))

photo_2016-05-29_17-54-59

 

سورانو بخش جدیدی به سایت خود اضافه کرده است که همان محصولات برگشت داده شده از طرف مشتری, بعد از کارشناسی , در قسمت دست دوم ها ( سمساری )قرار داده می شود و مشتریان دیگر می توانند با مطالعه مشخصات کالا و مدت زمان مصرف شده , با قیمتی بسیار مناسب, کالای دست دوم را خریداری کرده و حتی بازهم آن کالای دست دوم را درصورت عدم رضایت به سورانو برگشت دهند

میتوان گفت که این نوع برگشت کالادر ایران و در حال حاضر کاملا منحصر به فرد و مختص فروشگاه اینترنتی سورانو می باشد.

از دیگر خدمات فروشگاه اینترنتی سورانو(( پیک رایگان و سریع )) برای تهران و خدماتی مانند ((سورپرایس)) و ((سورفریز)) جهت ارزانتر خرید کردن کالا ها می باشد.

آدرس کانال تلگرام سورانو telegram.me/soorano

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle