Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی صنایع ارتباطات رپورتاژ خبر برند های اپراتور تلفن همراه

دریچه هفت، در اختیار مشترکان رایتل

سرویس دریچه هفت رایتل امکان استفاده از ۱۲ هزار محتوای ویدیویی را برای مشترکان این اپراتور فراهم کرده است.

مشترکان رایتل با استفاده از سرویس دیتا و با تسهیلات ویژه و کاملا رایگان می‌توانند از سرویس ویدیو درخواستی (VOD) که با نام تجاری “دریچه هفت” معرفی شده است، بهره‌مند شوند.

بنابر اعلام رایتل، دریچه هفت مجموعه‌ای متنوع از فیلم‌های سینمایی داخلی و خارجی، سریال‌های تلویزیونی، مستندها و برنامه‌های آموزشی را به مشترکان علاقه‌مند به فیلم و سینما ارایه می‌کند. محتواهای ارایه شده درقالب ۹ گروه اجتماعی، انیمیشن، حادثه‌ای، کمدی، آموزش، مستند، رمانتیک، داستانی و جنگی ارایه شده است.

در حال حاضر رایتل با آرشیوی بالغ بر ۱۲ هزار محتوای ویدیویی نسبت به ارایه آن به مشترکان خود اقدام می‌کند و تاکنون بیش از ۱۶۹ هزار نفر از این محتواهای ویدیویی استفاده کرده‌اند.

رایتل اعلام کرد: فرایند ارایه سرویس‌های محتوایی به منظور جلب رضایت بیشتر مشترکان این اپراتور و پربارتر شدن محتواهای آن، در جریان بوده است و در همین راستا رایتل آمادگی خود برای مذاکره با همه تامین‌کنندگان بومی این حوزه را با رویکرد برد – برد اعلام می‌دارد

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle