Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی

بهترین سایت دانلود آهنگ های ایرانی کدام است؟ [رسانه آهنگ]

رسانه آهنگ، به عنوان بزرگ ترین وبسایت موسیقی کشور، جدید ترین و برترین آهنگ های منتشر شده را در سبک های پاپ، سنتی، رپ، راک، تلفیقی، موسیقی های محلی و همچنین مداحی و مولودی، برای دانلود رایگان در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد.

چنانکه می‌دانید آهنگ های جدید و قدیمی خوانندگان در تمام دنیا از طریق پلتفرم های قانونی با مجوز هنرمندان و شرکت های منتشر کننده در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و تمامی اشخاصی که در خلق اثر هنری موثر بوده اند از دانلود و فروش آن بهره مند می‌شوند.

اما در ایران متاسفانه اغلب مردم آهنگ های مورد علاقه خود را از طریق سایت های پخش آهنگ به صورت رایگان و بدون مجوز دانلود می‌کنند! و یا در بسیاری از موارد مخاطبان آهنگ ها را از فروشندگان غیر مجاز خریداری می‌کنند بدون اینکه خوانندگان از فروش آن سودی داشته باشند!

این موضوع نه تنها از نظر قانونی و شرعی اشکال دارد، بلکه سازماندهی و نظارت بر توزیع آهنگ‌ها را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است.

در این بین به تازگی وب سایت های معتبری مانند رسانه آهنگ ahaang.com برای ارائه قانونی انواع آهنگ های مجاز و تولید شده در داخل کشور در دسترس مخاطبان قرار گرفته است که به طور کامل تحت نظارت سازمان ارشاد و سایر نهاد های ناظر قرار دارد و تمامی تک آهنگ ها و آلبوم ها را با مجوز تولید کننده آن ارائه می‌کند تا خوانندگان نیز از فروش و توزیع آن بهره مند شود.

حتی در بسیاری از موارد با هماهنگی هایی که با هنرمندان صورت گرفته است آهنگ ها به صورت رایگان برای دانلود در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

وب سایت رسانه آهنگ بعنوان یکی از برترین رسانه های موسیقی ایران و بعنوان حامی هنرمندان عرصه موسیقی، جدید ترین آثار هنری خوانندگان ایرانی را منتشر می‌کند.

در “سایت آهنگ” می‌توانید نام جدید ترین و خاطره انگیز ترین ترانه ها و یا نام خوانندگان را جستجو کنید و یا با مراجعه به دسته بندی های مختلف آهنگ های مورد علاقه خود را پیدا کنید. آهنگ ها با توجه به انواع سبک‌های های موسیقی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

به عنوان مثال برترین های سبک آهنگ سنتی منتشر شده توسط استادان، خوانندگان و نوازندگان معروف را می‌توانید دانلود کنید.

پرطرفدار ترین آهنگ ها در بخش دانلود آهنگ شاد عروسی جدید و قدیمی و یا آهنگ های بندری در این سایت ارائه شده است و برای علاقه مندان به سبک آهنگ رپ نیز تنوع قابل توجهی وجود دارد.

همچنین می‌توانید آثار مداحان معروف را در بخش دانلود مداحی پیدا کنید. در این بخش مداحی محرم، عاشورا، اربعین، مداحی شهادت حضرت علی، ایام فاطمیه و… برای علاقه مندان در درسترس قرار دارد.

در بخش دیگری با عنوان دانلود موسیقی نواحی می‌توانید آهنگ های پرطرفدار آذری، گیلکی، عربی، کردی، لری، بختیاری، بندری و سایر آهنگ های محلی دیگر مناطق کشور را دریافت کنید.

همچنین رسانه آهنگ به صورت منظم آلبوم های گلچین خوانندگان، گلچین ماه، گلچین سال، گلدن هیتس و گلچین آهنگ هایی با موضوعات مختلف (همچون گلچین آهنگ شاد، گلچین آهنگ ماشین، گلچین آهنگ عروسی و…) را  به صورت اختصاصی و برای اولین بار در ایران، منتشر می‌کند تا علاقه مندان بتوانند به سادگی به سبک های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

 

بخش ویژه هنرمندان

در این بخش که ویژه هنرمندان طراحی شده است، خوانندگان و منتشر کنندگان آثار موسیقی می توانند با ارسال تک آهنگ ها و آلبوم های خود یک صفحه پروفایل اختصاصی مانند سایر هنرمندان معروف برای خود داشته باشند که این امکان بصورت اختصاصی و برای اولین بار در بین وبسایت های موسیقی مجاز ایرانی در نظر گرفته شده است.

در انتها پیشنهاد می‌کنیم برای دانلود آهنگ جدید به وب سایت رسانه آهنگ  ahaang.com  مراجعه کنید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle