Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا

خرید اینترنتی با کشینه، ارزانترین گزینه پیش رو!

افزایش ضریب نفود اینترنت در کشور و دسترسی اقشار مختلف مردم به انواع خدمات مبتنی بر اینترنت و از سوی دیگر ورود این خدمات به زندگی روزمره‌ ی مردم باعث شده علاوه بر تغییر رفتار جامعه، فرهنگ استفاده از خدمات اینترنتی روز به‌ روز فراگیرتر شود.

یکی از این تغییرات رفتار، رویکرد کاربران اینترنت در زمینه‌ ی خرید انواع محصولات و خدمات است. مصرف کنندگان ترجیح می‌ دهند بخش قابل توجهی از امور خرید محصول یا سفارش خدمات مورد نیاز خود را با خرید اینترنتی و از طریق سامانه‌ های آنلاین انجام دهند. از مهره ‌های شاخص این حوزه مانند دیجی‌ کالا و اسنپ تا سایت ‌های شخصی فروش اینترنتی محصول، همگی تلاش می‌ کنند در این بازار که حجم و تعداد معاملات آن به طور روزافزون افزایش پیدا می‌ کند، سهم بازار بیشتری را از آن خود کنند.

یکی از روش‌ های افزایش سهم بازار و فروش اینترنتی بیشتر که علی‌ رغم متداول بودن در بسیاری از کشورهای جهان، در ایران کمتر شناخته شده است، استفاده از افیلیت مارکتینگ یا فروش رابطه ‌ای است.

وبسایت کشینه، اولین وبسایت افیلیت مارکتینگ بر پایه‌ ی کش بک (Cash Back) در ایران، در ازای هر خرید اینترنتی پول نقد به کاربران می‌پردازد.

اکثر کاربران ایرانی با واژه‌ ی کش بک آشنایی لازم را ندارند چرا که در میان وبسایت ‌های ایرانی که به خرید و فروش اینترنتی مرتبط هستند، کشینه اولین وبسایتی است که افیلیت مارکتینگ بر پایه‌ ی کش بک را در ایران پایه‌ گذاری کرده است.
کش بک یعنی پس از هر خرید اینترنتی به مشتری پول نقد پرداخت می‌ شود، به عبارت دیگر بخشی از مبلغ پرداخت شده به صورت نقد به مشتری باز می‌ گردد.

خرید آنلاین از هرجهت صرفه جویی را با خود به همراه دارد. افراد مجبور نیستند زمان زیادی را در ترافیک خیابان‌ ها و شلوغی مراکز خرید صرف کنند، ضمن اینکه بسیاری از اوقات یک فروشگاه‌ اینترنتی نسبت به فروشگاه‌ های فیزیکی، تخفیف بیشتر و قیمت مناسب ‌تری را برای محصولات و خدمات خود در نظر می‌ گیرند.

همین نکات باعث رشد روزافزون خرید اینترنتی کالا و خدمات شده است. حالا تصور کنید به ازای هر خرید اینترنتی، میزان مشخصی پول نقد به حسابتان بازگردد. در مدل افیلیت مارکتینگ، فروشگاه‌ های اینترنتی بخشی از سود فروش اینترنتی را به وبسایت واسط (کشینه) پرداخت می‌ کنند و کشینه نیز بخش عمده‌ ی این مبلغ را به صورت نقد به کاربر باز می‌ گرداند.

یکی از سوالاتی که در خصوص نحوه کارکرد کشینه و مدل استفاده از آن برای کاربران پیش می‌آید این است که مبلغ بازگشتی را چطور باید دریافت کنند؟ پس از عضویت در کشینه، با هر بار خرید اینترنتی کاربر علاوه بر انواع کد تخفیف، کشینه یا همان کش بک به وی تعلق می گیرد که این مبالغ در حساب کاربری شخص ذخیره خواهد شد. پس از رسیدن به سقف تنها 30 هزارتومان کاربر می ‌تواند مبلغ را به حساب بانکی خود انتقال دهد.

برای تشویق افراد به خرید اینترنتی و استفاده از مزایایی مانند کش بک و کوپن تخفیف، اعضاء جدید به محض ثبت نام در کشینه مبلغ ۶ هزار تومان در حساب کاربری خود دریافت می‌ کنند.

علاوه بر این کاربران با معرفی کشینه به دوستان خود ۸ هزار تومان هدیه می گیرند. همچنین با دانلود کروم اکستنشن یا همان افزونه کروم کشینه، هرگاه وارد فروشگاه‌های اینترنتی طرف قرارداد با کشینه می‌ شوید، پیامی دریافت می‌ کنید که به شما یادآوری می کند که با خرید از این فروشگاه کشینه دریافت می کنید و شما می‌ توانید بدون نیاز به مراجعه به وبسایت کشینه، تنها با کلیک بر روی دکمه دریافت کشینه، کش بک خرید خود را دریافت کنید.

کش مگ یا همان مجله کشینه که از زمان شروع توجه زیادی را جلب کرده، اطلاعات بسیار مفید و جالبی را در مورد خرید آنلاین از فروشگاه ها، راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی، روش های صرفه جویی و همچنین کسب درآمد و غیره به کاربران ارائه می دهد.

با وجود اینکه از آغاز فعالیت وبسایت کشینه (آذرماه سال 96) کمتر از یک سال گذشته است، در این مدت کوتاه کشینه توانسته به بیش از صد هزار کاربر، خدمات ارائه دهد و برای آنان تجربه‌ ی خرید اینترنتی ارزان ‌تر را به همراه داشته باشد.

کشینه بهینه ترین خرید آنلاین

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle