Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری رپورتاژ آگهی رپورتاژ خبری تفریح

محبوب ترین سایت برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی و داخلی کدام است ؟

با رسپینا روی زمین نمی مانید !

وب سایت رسپینا 24 امکان خرید اینترنتی بلیط پرواز های داخلی و خارجی را با قیمت چارتری فراهم کرد .

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری های جدید هر روز وب سایت های معتبر امکانات جالب توجه جدیدی را به خدمات خود اضافه میکنند و محبوبیت بیشتری میان کاربران اینترنتی پیدا میکنند .

یکی از وب سایت هایی که این روز ها محبوبیت بالایی در فضای اینترنتی پیدا کرده است وب سایت رسپینا 24 است . حتی هنرمندان بسیاری رسپینا 24 را به عنوان وب سایت محبوب خود برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل به دوستان خود توصیه میکنند .

امکان خرید آنلاین بلیط پرواز های داخلی و خارجی با قیمت چارتری ، درکنار امکانات ویژه ای برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس و قطار در یک وب سایت همراه با امکان رزرو آنلاین هتل های داخلی و خارجی ، آن هم با مناسب ترین قیمت فقط در وب سایت معتبر رسپینا 24 امکان پذیر است .

امکانات بسیار گسترده با کارایی بسیار راحت ، امکان خرید سریع بلیط و رزرو هتل ، ارائه مناسب ترین قیمت ، پشتيبانی ٢٤ ساعته و امکان استرداد آنلاین ، حمايت از حقوق مسافر و صداقت در ارائه خدمات برخی از دلایل محبوبیت سایت رسپينا24 ( www.respina24.com ) هستند .

photo_2017-05-06_16-59-23

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی و داخلی

وب سایت رسپینا24 امکان انتخاب بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی را محیا کرده است و مسافران میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز بلیط پرواز به مقصد مورد نظر خود را بصورت اینترنتی تهیه کنند . همچنین امکان انتخاب شهرهای داخلی و خارجی برای سفر وجود دارد و برای بسیاری از پرواز ها امکان خرید بلیط چارتری هواپیما با قیمت منحصر به فرد نیز ارائه شده است .

در این وب سایت میتوانید مبدا و مقصد مورد نظر خود و زمان پرواز رفت و برگشت را انتخاب کنید و بهترین بلیط را در چند دقیقه براحتی بصورت آنلاین تهیه کنید. تنوع بسیار بالای مسیر و زمان پرواز و همچنین امکان انتخاب از ایرلاین ها و هواپیما های مختلف ، جزو ویژگی های محبوب و پرطفدار سایت رسپیا محسوب میشود .

رزرو آنلاین هتل

در بسیاری از موارد ما برای اولین بار میخواهیم به یک شهر داخلی یا خارجی سفر کنیم و شناختی نسبت به شهر مقصد نداریم و بهترین هتل های آن شهر و نقاط توریستی پرطرفدارش را نمیشناسیم .

امکان مشاهده آپشن ها و تصاویر ساختمان و داخل اتاق های هتل و همچنین فاصله هتل تا نقاط توریستی معروف شهر در سایت رسپینا وجود دارد .در این وب سایت کاربران میتوانند با انتخاب مقصد مورد نظرشان در داخل یا خارج از کشور ، فهرستی از هتل ها را مشاهده کنند و بهترین هتل را با توجه به قیمت ، موقعیت هتل در شهر و امکانات هتل انتخاب کنند .

 

خرید اینترنتی بلیط قطار و اتوبوس

یکی از محبوب ترین خدمات وب سایت رسپینا 24 امکان خرید آنلاین بلیط قطار و اتوبوس است که برای سفربه شهرهای سراسر کشور ارائه میشود .

برای خرید بلیط اتوبوس و بلیط قطار دیگر نیاز به مراجعه به ترمینال های مختلف ندارید و براحتی و در چند دقیقه میتوانید با مراجعه به رسپینا 24 مبدا و مقصد سفر و زمان سفر خود را انتخاب کنید و بلیط بهترین اتوبوس یا ترن قطار را با مناسب ترین قیمت بصورت اینترنتی تهیه کنید .

کاربران با مراجعه به بخش ( بلیط اتوبوس ) سایت رسپینا امکان انتخاب بهترین اتوبوس ها از تمامی تعاونی های معتبر ترمینال های مختلف کشورهای مختلف را دارند . در این بخش مسافران پس از انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر و انتخاب زمان سفر ، میتوانند صندلی های مورد نظرشان را در اتوبوس انتخاب کنند و هزینه بلیط را بصورت اینترنتی پرداخت کنند .

در بخش ( بلیط قطار ) سایت رسپینا مسافران میتوانند نوع ترن قطار و نوع کوپه مورد نظر خود را انتخاب کنند و براحتی بلیط قطار را بصوت آنلاین خریداری کنند .

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle