Categories
دسته‌بندی نشده

خدمتی عاشقانه با محراب نقش

مساجد مهم ترین بناهای احداث شده در ایران پس از اسلام هستند. مساجد هم زمان با پیشرفت های روز دنیا دستخوش تغییراتی شده اند که اولین آنها معماری است. سازه های امروزی مساجد با تلفیقی از هنر و معماری نوین اسلامی،  با اشکالی جدید و خارج از عرف، شکل گرفته اند. مفروش شدن این گونه مساجد مساله ای است که باعث نگرانی مسئولان و خادمان این مساجد می شود.

به این دلیل که لازم است فرشی انتخاب شود که علاوه بر زیبا نمودن فضای مسجد، تمام سطح مسجد را پوشش دهد،  نمازگزار احساس راحتی کند و شستشوی  آن نیز راحت باشد.
چه نوع فرشی تمام این ویژگی ها را با هم دارد؟

سجاده فرش کاشان

محصولی نو از صنایع نساجی و فرش. کالایی که مدت زیادی از حضور آن در صنعت نساجی نمی گذرد و لی با این وجود جای خود را در میان مساجد، حسینیه ها، تکیه ها و نمازخانه های ادارات دولتی به خوبی باز کرده است.

فرش سجاده ای کاشان محراب نقش توانسته است با طراحی نوین و تازه و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در ماشین آلات خود، سجاده فرشی تولید کند که بهترین کیفیت و ماندگاری چندین ساله را برای مساجد به ارمغان آورد.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد محراب نقش کاشان، تغییر اندازه ی عرض سجاده فرش از 1.25 به 2.5 متر می باشد.

سجاده

همچنین محراب نقش کاشان طرح های ویژه ای را  برای مشتریان خود در نظر گرفته است که برخی از آنها در ذیل  اشاره می شود:

طرح تعویض
با خرید فرش های کهنه ی شما توسط محراب نقش کاشان،  هزینه های  شما برای خرید  فرش سجاده ای کاهش یابد.
هدیه 5میلیون ریالی
این طرح  که ویژه تمام مساجد کشور و بدون هیچگونه قرعه کشی می باشد.  با ثبت اطلاعات امام جماعت مسجد خود، 500هزار تومان با عنوان کمک به مسجد  برای خرید فرش سجاده ای هدیه بگیرید.

همین الان بن خود را دریافت کنید: بن هدیه خرید فرش سجاده ای ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی

روش های متنوع فروش
شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان در نظر دارد برای تسهیل در امر خرید سجاده فرش برای متولیان و دوستداران خانه های الهی متناسب باهر توان مالی، محصولات خود را عرضه کند.

رضایت شما عزیزان، همیشه جزء اهداف والای محراب نقش بوده است، لذا  در صورت خرید نقدی تخفیف قابل ملاحظه ای برای شما منظور می گردد. در صورت لزوم، پرداخت شما می تواند به صورت خرید قسطی فرش سجاده ای نیز انجام شود.

مشاوره رایگان
داشتن تجربه ی بیست ساله ی تولید، حمل و نصب فرش سجاده ای برای انتخاب و خرید مناسب ترین فرش برای مکان شما امری نیست که بتوان از آن چشم پوشی کرد. شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان با سابقه‌ای حدود دو دهه مفتخر است در تهیه‌ی بهترین سجاده‌فرش با مشاوره رایگان در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.

سجاده

طرح دلخواه:
شما می توانید طرح سجاده فرش خود از بین طرح هایی که از سوی شرکت خدمت شما ارائه می شود، انتخاب کرده و در صورت لزوم تغییراتی همچون تغییر در رنگ ها، گل و بوته ها، ترنج، سرترنج، حاشیه ها و… ایجاد کرده و یا بخشی را حذف و اضافه کنید. همچنین می توانید فرش سجاده ای با طرحی خاص و منحصر به فرد سفارش دهید. شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان، توسط طراحان حرفه ای خود، این نیاز شما را برآورده می سازد.

جهت مشاهده محصولات فرش سجاده ای محراب نقش کاشان به وب سایت ما و یا کانال تلگرام mehrabnaghsh@  مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های ۰۳۱۵۴۷۵۱۳۶۶ و  ۰۹۱۳۳۸۹۹۵۱۹ تماس بگیرید.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle