Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری رپورتاژ آگهی رپورتاژ خبری اقتصادی

با خدمات فرست کلاس شرکت های هواپیمایی آشنا شوید

سفر رفتن یکی از کارهایی است که بسیار لذت بوده و می تواند روحیه انسان را تغییر دهد، سالانه افراد بسیار زیادی برای تفریح و استراحت سفر می کنند تا علاوه بر استفاده از آب و هوا و جاذبه های دیدنی آن با فرهنگ های بسیار جالب دیگر کشورها آشنا شوند.

روزانه افراد بسیاری برای جابه جایی های بین شهری و مسافرت های خارجی خود از هواپیما الستفاده می کنند، امروز قصد دارم یکی از لذت بخش ترین و خاص ترین بخش هواپیماها را برای شما معرفی کنیم. در اطلاعات سفر قصد داریم تا شما را با تجربه ای لذت بخش سفر با فرست کلاس آشنا کنیم. بسیاری از افراد برای مسافرت از فرست کلاس استفاده می کنند و شرکت های هواپیمایی خدماتی رویایی را به آنها ارائه می دهند ، تور چین یکی از سفرهای لذت بخش که می توان با فرست کلاس تجربه کرد.
درجه بندی صندلی،در هواپیما و ایرلاین ها مختلف است. این درجه بندی صندلی روی قیمت بلیط هواپیما، بلیط هواپیما چارتری و انتخاب مسافران بسیار تاثیر گذار است به همین دلیل با توجه به نوع کلاس هواپیما قیمت بلیط های آن نیز متفاوت است.

 

صندلیهای فرست کلاس هواپیما گران ترین و درجه یک ترین صندلی هایی هستند ک از در راحتی و لذت بخش کردن مدت زمان سفر ، دیگر صندلی های مدرن هنوز جای آنها را برای مسافران نتوانسته اند بگیرند.
سفر بر روی صندلیهای فرست کلاس هواپیما بسیار مناسب وراحت می باشد و مسافران باخیالی آسوده وبدون احساس کمترین خستگی سفر خود را به پایان می رسانند این صندلی ها همه امکانات یک سفر را در خود جای داده و تمام استانداردهای بین المللی موجود برای صندلیهای هواپیما را دارا هستند و برای سفر بسیار مناسب و راحت هستند از امکانات درجه یک صندلی های فرست کلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هواپیمایی
هواپیمایی

مثل وجود صندلی های تک نفره راحت ، مبله شده و زیبا ، اتاقک مانند وجنبه خصوصی محیط برای افراد کاملا حفظ می شود، امکانات رفاهی فرست کلاس متفاوت و شامل تلویزیون خصوصی 23 اینچی با ریموت کنترل ، وجود لپ تاپ ، سرویس اینترنت ماهواره ای ، صندلی های اتوماتیک که قابلیت تنظیم زیر پا ، پشت و پشتی سر که به حالت یک بالش انعطاف پذیر هستند و به عبارتی شبیه تختی تاشو هستند برای استراحت در تمام مدت سفر،وجود میز کوچک ک از آن برای خوردن صبحانه،ناهار وشام می توان استفاده کردو…

هواپیمایی

همچنین در این کلاس پروازی غذای گرم سرو می شود که این امکان برای مسافران وجود دارد ک نوع غذای خود را بر حسب علاقه از روی منوی متنوع انتخاب کنند و ازخوردن غذا درمحیط آرام و راحت لذت ببرند.در واقع سرویس کترینگ فرست کلاس پروازی متفاوت و با کیفیت بالاتری هستند.

از نظر پذیرایی هم مهمانداران به آن ها توجه خاصی دارند. هنگام سوار شدن، مسافران فرست کلاس جزو آخرین مسافران هستند ،حمل و نقل آنها تا پرواز مورد نظرشان بصورت جداگانه از سایر مسافرین انجام می شود، در ترمینال هم و برای دریافت کارت پرواز اولویت دارند و به صورت متفاوت از دیگر مسافران پذیرش می شوند، مسافران فرست کلاس اولین مسافرانی هستند که هنگام پیاده شدن از هواپیما خارج می شوند و می توان گفت مسافران قسمت فرست کلاس نه تنها از امکانات رفاهی بالایی در داخل هواپیما و بر روی صندلی های راحت دارند بلکه سایر امکانات یک سفر خوب و مناسب برایشان فراهم است.بیشتر متقاضیان فرست کلاس هواپیما سرمایه داران و افراد ثروتمندی هستند که آسودگی خاطر در طول سفر برایشان بسیار مهم است.
همه ی این امکانات در یک کابین جدا از مسافرین عادی مهیا می باشد و حتی علاوه بر این امکانات گاهی اتاق جلسات و یک یا چند لابی خصوصی هم در هر کابین وجود دارد تا افراد بتوانند در کنار هم جلساتشان را برگزار کنند.
افراد با انتخاب صندلی های فرست کلاس می توان تمام خستگی سفر را در خود نابود کنند و سفر بسیار خاطره انگیزی را برای خود فراهم کنند.در آخر می توان گفت شما با مراجعه به سایت های معتبر به راحتی بلیط هواپیما خود را رزرو کنید و حتی رزرو هتل خود را تنها با فشردن چند کلیلک انجام دهید.

منبع:

http://e-china.ir

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle