Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی برند ها و استارت آپ های دارای اپلیکیشن

انجام خدمات ساختمانی منزل با سامانه‌ آنلاین خدمات ساختمانی کبال

خانه جایی است که انتظار داریم غروب‌ها که از سرکار برمی‌گردیم امنیت و سلامتش به ما امید، سرزندگی و عشق را منتقل کند. روزهای تعطیل‌مان را پرخاطره کند و لحظه‌هایمان را پرمعنا سازد. برای داشتن خانه‌ای این چنین، نیازمند رسیدگی مدام به وضعیت آن هستیم.

در عین حال طبیعی است که بعد از یک روز کاری دل‌مان نخواهد به چیز دیگری فکر کنیم و بخواهیم وقت بیش‌تری برای دنبال‌کردن کارهایی که دوست داریم، داشته باشیم.

نکته‌ی دیگری که اهمیت دارد، سپردن کار به کاردان است. خدمات ساختمانی دامنه‌ی گسترده‌ای از خدمات مانند تعمیر کولر، هواگیری شوفاژ، یا رنگ‌آمیزی منزل و حتی کارهای بزرگ‌تر مانند ایمن‌‌سازی یا خدمات پیمانکاری ساختمان و… را شامل می‌شود و قرار نیست ما در همه‌ی این کارها متخصص باشیم. به کار گرفتن نیروهای متخصص و حرفه‌ای در حوزه‌ي خدمات ساختمانی، به بیان ساده، به معنای صرفه‌جویی در وقت و هزینه است.

کبال سامانه‌ی متخصص‌های حرفه‌ای

کبال یک سامانه‌ی درخواست آنلاین خدمات ساختمانی است که هدف بزرگش تبدیل خانه به مکانی امن و بی‌نقص برای زندگی است؛ کبال با هدف برآورده کردن نیازهای روزمره‌ی ساختمانیِ مخاطبان‌اش به وجود آمده و می‌خواهد آن‌ها بدون نگرانی از کارهای خدماتی و ساختمانی به فعالیت‌های روزانه‌ی خود بپردازند.

خدمات کبال

کبال در حال حاضر خدمات متعددی را در حوزه‌های نقاشی ساختمان، چوب و ام‌دی‌اف، نصب پارکت  لمینت، کف‌پوش، کاشی، سرامیک و کاغذدیواری و تاسیسات ارائه می‌کند و این حوزه‌ها هر روز در حال گسترش و به‌روزرسانی هستند؛ کبال متخصصان مورد اعتماد و تایید‌شده‌ را به متقاضیان این خدمات متصل می‌کنند.

 

متخصصان و فرایند ثبت سفارش

متخصصان در کبال بعد از بررسی‌های متعدد و دقیق، از نظر سوءپیشینه و کیفیت کار، تایید و وارد سامانه‌ی کبال می‌شوند. مشتریان می‌توانند هر کدام از دسته‌های مورد نظر خدماتی خود را در وب‌سایت انتخاب کنند. برای شناخت بهتر از نیاز آن‌ها و معرفی مناسب‌ترین متخصص، پرسش‌هایی در هر زمینه مطرح شده است. بعد از پاسخ به آن‌ها، مشتریان ثبت‌نام و سفارش خود را ثبت می‌کنند.

برای استفاده از خدمات کبال، مشتریان پس از ثبت سفارش رایگان می‌توانند رزومه‌های متخصصان پیشنهادیِ کبال را در هر کدام از دسته‌بندی‌ها مشاهده و براساس آن متخصص دلخواه خود را انتخاب کنید.

تمام سفارش‌ها در کبال، در سطوح مختلف، گارانتی می‌شوند. تیم پیشتیبانی کبال از همان ابتدای ثبت سفارش، در جریان امر قرار می‌گیرد و به طور خودکار با مشتری تماس می‌گیرد. در صورت بروز مشکلات احتمالی، کارشناسان کبال وارد می‌شوند و مساله را به سرعت، پی گیری و حل می‌کنند.

اپلیکیشن کبال

خدمات کبال، هم از روی وب‌سایت و هم از طریق اپلیکیشن مشتری کبال در دسترس است. اپلکیشن مشتری دسترسی شما به متخصصان و فرایند ثبت سفارش را آسان می‌کند؛ به این ترتیب با نصب اپلیکیشن، هر زمان که اراده کنید، خانه‌ای بی‌عیب و نقص و چشم‌نواز خواهید داشت. لازم به ذکر است، متخصصان نیز به اپلیکیشن مخصوص به خود مجهزند.

 

امتیازدهی و ثبت نظر در اپلیکیشن

تیم کبال معتقد است که کار، پس از انجام خدمت آغاز می‌شود؛ سیستم امتیازدهی و ثبت نظر در اپلیکیشن مشتری کبال، دلیلی بر این مدعای برند است. سیستم امتیازدهی به متخصصان یکی از امکاناتی است که بالا بردن کیفیت خدمات و ضریب اعتماد به کبال را افزایش می‌دهد؛ در واقع این بار کیفیت و استاندارد خدمات را مشتریان تعریف می‌کنند.

 

کبال و مسئولیت اجتماعی

تعمیر وتجهیز مدارس

اما فعالیت کبال تنها به ارائه‌ی خدمات ساختمانی در منازل و شرکت‌ها خلاصه نمی‌شود.

کبال در راستای تحقق ارزش‌هایش، در کنار فعالیت‌های روزمره‌ی برند، دست به اقدام بزرگ و قابل توجهی زده است. این برند نوپا تنها چند ماه بعد از تاسیس، در یک فعالیت خیریه، نسبت به تعمیرات چهار مدرسه و یکی از کانون‌های فرهنگی رشد، اقدام کرد. این اقدام کبال بعد از واقعه‌ی آتش‌سوزی یک مدرسه‌ی دخترانه در تهران صورت گرفت و در دو حوزه‌ی تاسیسات و نقاشی  انجام شد.

بعد از رایزنی‌های بسیار و تحقیق در مورد مدارس نیازمند تعمیر، چهار مدرسه‌ی باقری در شهرک شهید باقری، مدرسه‌ی تربیت در چهار راه سبلان، مدرسه‌ی مکتب اسلام در چهار راه مولوی، مدرسه‌ی حقیقت در خیابان دماوند و کانون رشد در عبدل‌آباد انتخاب و تیم کارآزموده‌ی کبال در ۲۱ مهرماه راهی این مدارس شدند.

 

کبال‌یار؛ اپلیکیشنی که آسیب‌دیدگان در زلزله را به حامیان وصل می‌کند

زلزله‌ی کرمانشاه فرصت دیگری بود تا کبال، با تمام توان، تخصص و فناوری را برای یاری هم‌وطنانش به کار گیرد. آن‌ها معتقد بودند برای کمک‌‌رسانی نیاز به ابزار هدفمندی نیاز است که یاری‌کنندگان و نزلزله‌زدگان را به به درستی به هم وصل کند. پس کبال‌‌یار متولد شد؛ اپلیکیشنی که نیازمندان به کمک را در مناطق زلزله‌زده به حامیان و مسئولان دل‌سوز وصل می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این اپلیکیشن، قابلیت پی‌گیری و هدفمند بودن این کمک‌ها بوده است.

کبال در همین مدت زمان کوتاه بعد از متولد شدنش گام‌های بزرگ و باارزشی برداشته است و با شناخت صحیح قابلیت‌های خود، ترکیب دلچسبی از تخصص، حرفه‌ای بودن و مسئولیت اجتماعی را کنار هم گرد آورده است.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle