Categories
دسته‌بندی نشده

خدماتی نوین برای گوشی‌های آیفون در ایران

بیمه رایگان سه ماهه

برای اولین بار در ایران آیفیکس به همه کسانی که از گوشی‌های آیفون استفاده مینمایند بیمه رایگان تعمیرات ارائه میدهد. این بیمه شامل کلیه تعمیراتی میشود که در محل مشتریان قابل انجام باشد. از جمله مهمترین خرابیهایی که به صورت عام برای خیلی از صاحبین گوشی‌های هوشمند از جمله آیفون اتفاق می افتد شکستن صفحه گوشی موبایل و یا خرابی باطری میباشد که علت عمده آن استفاده آگاهانه یا نا آگاهانه از کابل های شارژ غیر استاندارد میباشد. آیفیکس با توجه به این موضوع و با توجه به شناخت بازار, برای تعمیر این مشکلات با قیمتی مناسب اقدام به واردات قطعات با کیفیت نموده است و با حذف واسطه های متعدد در مورد قطعات و با انجام تعمیرات به صورت حرفه ای توسط کادر فنی و تعمیراتی خود در محل مشتریان توانسته هزینه های سربار را کاهش داده و در نتیجه قیمتهای مناسبی را به مشتریان خود ارائه نماید.

علاوه بر قیمت مناسب با توجه به امکانات و توانایی آیفیکس , روش نوینی برای بیمه ارائه شده است که تا ۱۵ درصد مبلغ تعمیرات را مراجعین میتوانند با عضویت در وبسایت بیمه نمایند و به مدت ۳ ماه از تاریخ عضویت در صورت خرابی گوشی از مبلغ نهایی هزینه تعمیر ۱۵ درصد آنرا پرداخت ننمایند.

اگر شما هم گوشی موبایل آیفون دارید میتوانید با عضویت در سامانه ثبت نام از بیمه تعمیر موبایل که ارزش آن ۲۵۰۰۰ تومان است به مدت محدود به رایگان بهره مند شوید.

نکته: تعمیر موبایل فعلا فقط در شهر تهران امکان پذیر است و به زودی در سراسر ایران این روش پیاده سازی خواهد شد.

 

تعمیر موبایل در محل

اگر گوشی موبایل شما آسیب دیده باشد, فارغ از آنکه در سایت عضو شده باشید و یا خیر آیفیکس تعمیر را در محل شما انجام میدهد. برای اینکار فقط کافی است وارد سایت آیفیکس به آدرس http://iPhix.ir شوید و فرم مربوطه را از قسمت سفارش تعمیر تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و قیمت نهایی هزینه تعمیر موبایل شما را اعلام مینمایند. در صورت پذیرش این قیمت توسط شما تعمیرکاران متخصص ما به محل مورد نیاز شما (منزل, محل کار, لابی ساختمان و یا …) می آیند و تعمیر را پیش چشم شما انجام میدهند. در این روش چند فایده عمده وجود دارد:

  • اطلاعات شخصی شما سرقت نمیشود و یا هیچ شخص دیگری به آن در طول تعمیر دسترسی پیدا نمیکند.
  • قطعات استفاده شده در طول تعمیرات را میبینید و از کیفیت قطعه مطلع میشوید و میدانید از قطعات دست دوم در تعمیر موبایل شما استفاده نشده است.
  • پس از تعمیر گوشی موبایل شما کلیه عملکردها چک میشود و شما شاهد چک شدن این قطعات خواهید بود.

 

ضمانت قطعات

کلیه قطعات آیفیکس دارای ۳ ماه گارانتی تعویض میباشد و در صورتی که قطعه از کار بیافتد و یا عملکرد مناسبی نداشته باشد در طول ۳ ماه از تاریخ تعمیر میتوانید به رایگان درخواست تعمیر مجدد بدهید.

در صورتی که شما نیز از سایر شهرها مایل به همکاری با آیفیکس هستید با ما در قسمت همکاری با آیفیکس در ارتباط باشید.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle