Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر گردشگری

چرا جاباما بهترین سامانه رزرو اینترنتی هتل خارجی است؟

 جاباما امکاناتی در اختیار مسافران سفرهای خارجی قرار می‌دهد که چشم‌پوشی از آنها کاری سخت است.

رزرو هتل خارجی یکی از مهمترین اقداماتی است که پیش از سفر به کشورهای دیگر باید انجام دهیم. این اقدام تا حد زیادی بر کیفیت سفر ما تاثیر می‌گذارد.

می‌توان گفت که اقامت در یک هتل باکیفیت می‌تواند خاطره خوبی از سفر خارجی برای ما به جای بگذارد و برعکس این موضوع هم ممکن است به کلی نظر ما را در مورد سفر دوباره به کشور مورد نظر تغییر دهد.

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که قصد دارند به سفر خارجی بروند، برای انتخاب هتلی که قرار است در آن اقامت کنند، وسواس به خرج می‌دهند.

در این بین گروهی از مسافران به دلیل وجود موانع ارزی برای پرداخت بهای هتل، مسئولیت رزرو هتل را به آژانس‌های مسافرتی سپرده و به این آژانس‌ها برای انتخاب و رزرو هتل مناسب اعتماد می‌کنند. گروهی اما به سایت‌های اینترنتی رزرو هتل نظیر جاباما اعتماد کرده و با کمک آن به صورت شخصی برای رزرو و پرداخت هزینه هتل خارجی اقدام می‌کنند؛ زیرا جاباما امکاناتی در اختیار مسافران سفرهای خارجی قرار می‌دهد که چشم‌پوشی از آنها کاری سخت است:

 

پرداخت ریالی هزینه رزرو هتل خارجی

با جاباما رزرو هتل خارجی در هر کجای دنیا و پرداخت هزینه آن، دیگر یک پروسه سخت نیست و شما می‌توانید در مدت کوتاهی و پس از بررسی هتل مورد نظرتان از لحاظ موقعیت جغرافیایی، سطح کیفی خدمات و قیمت، برای رزرو اینترنتی آن اقدام و هزینه آن را به صورت ریالی با کارت بانکی خود پرداخت کنید.

 

تنوع زیاد هتل‌های خارجی در جاباما

سامانه رزرو اینترنتی جاباما تاکنون توانسته است امکان رزرو اینترنتی بیش از 220 هزار هتل خارجی را فراهم کند و سفری راحت، بدون دردسر و بی‌دغدغه برای شما رقم بزند. به این ترتیب شما با کمک جاباما می‌توانید در هر نقطه از جهان، هتل دلخواهتان را رزرو و هزینه آن را پرداخت کنید.

 

پشتیبانی 24 ساعته برای هتل‌های خارجی

پشتیبانی 24 ساعته برای هتل‌های خارجی، حتی در روزهای تعطیل از دیگر مزیت‌های رزررو هتل با جاباماست. به این ترتیب اگر شما به هر دلیلی برای رزرو هتل با مشکلی مواجه شوید، مرکز تماس جاباما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کمک شما می‌آید.

 

استرداد وجه پرداختی به صورت اینترنتی

لغو رزرو و استرداد وجه پرداختی در کمترین زمان از مزایای رزرو اینترنتی هتل با جاباما است. اگر شما به هر دلیل قصد دارید رزرو هتل مورد نظر را لغو کنید، جاباما وجه پرداختی را به شما باز می‌گرداند تا در زمان مناسب برای رزرو مجدد اقدام کنید.

 

بررسی و تبادل نظر درباره هتل‌های خارجی

در جاباما، شما می‌توانید قبل از رزرو هتل مورد نظرتان، نظر سایر افرادی که پیش از شما در آن هتل حضور داشتند را در قسمت نظرات مطالعه کنید و با آگاهی کامل در مورد نحوه سرویس‌دهی و خدمات هتل، برای رزرو اقدام کنید.

همچنین شما هم می‌توانید پس از اقامت در هتل خارجی که از طریق جاباما رزرو کرده‌اید، نظر خود را در مورد اتاق، نوع سرویس‌دهی و … در قسمت ثبت نظرات بنویسید تا مسافران دیگر با اطلاعات کامل برای رزرو هتل اقدام کنند. این اقدام که مشابه برخی از وب‌سایت‌های مطرح رزرو هتل در سطح جهان است با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان جاباما صورت گرفته است.

 

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle