Categories
دسته‌بندی نشده

تور جام‌جهانی روسیه 2018 را از کجا بخریم؟

ایرانی‌ها شاید این‌بار اولین دوره‌ی بازی‌های جام‌جهانی باشد که خیلی ساده و با چند هماهنگی معمولی می‌توانند بازی‌های جهانی تیم‌ملی کشورشان را از نزدیک ببنند.

رویای دور دست ایرانی‌ها این‌دوره از بازی‌های جام‌جهانی توسط آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان واقعی شده است و علاقمندان به فوتبال می‌توانند با تور جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ همراه شوند. تورهایی که با برنامه‌ریزی ویژه و در بسته‌هایی با امکانات متفاوت تنظیم شده تا دوستداران ورزش و سفر، هم‌زمان امکان حضور در روسیه و تماشای بازی‌های ایران را داشته باشند.

نزدیک بودن روسیه و البته سهولت دریافت ویزا از کشور روسیه برای شهروندان ایرانی امکان مناسبی است تا در اولین فرصت برای تماشای بازی‌های جذاب تیم ملی فوتبال ایران برنامه‌ریزی کنند و همراه تورهای جام‌جهانی ۲۰۱۸ باشند.

اگر شما علاقمند به حضور در این بازی‌های هستید، بهتر است بدانید که پیش‌فروش تورهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ابتدای دی‌ماه آغاز شده و فقط تا زمانی که ظرفیت‌های این تورها تکمیل شود، ادامه دارد.

آژانس مقتدر سیر خوش‌نام در تور روسیه

درست در همان زمان که موافقت‌های بین‌المللی برای تسهیل گردشگری میان ایران و روسیه برقرار شد و مسافرت به روسیه برای شهروندان ایرانی آسان‌تر شد، آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان از سال ۹۴ تاکنون تورهای منظم روسیه را در فصل‌های مناسب به صورت هفتگی برگزار کرده است و به عنوان یکی از پیشگامان این مسیر توانسته به عنوان مجریان اصلی و برگزارکننده‌ی تور مستقیم روسیه باشد.

و تا امروز بیش از ۱۰۰ تور روسیه را به‌خوبی و با موفقیت برگزار کرده، به همین دلیل نام او در فهرست مهم‌ترین عرضه‌کنندگان تورهای روسیه همیشه درخشیده است. در همه‌ی این سال‌ها تلاش شده تا تورها به شکل ترکیبی تور مسکو، سن‌پترزبورگ با پروازهای چارتری روسی و لیدرهای فارسی زبان در هتل‌هایی با کلاس‌ها و رده‌های مختلف انجام شود تا رضایت مسافران به‌دست آید، اما هم‌اکنون با توجه به برگزاری جام جهانی در تابستان سال آینده برنامه‌ی تور روسیه جام جهانی به شکلی متفاوت و با ویژگی‌های منحصر به فردی ارائه شده است.

برنامه‌ی تورهای ویژه جام‌جهانی روسیه

برنامه‌ی تورها مطابق با جدول بازی‌های ایران در جام‌جهانی تنظیم شده است. مطابق با آن، ایران در مرحله‌ی مقدماتی در گروه B مسابقات قرار گرفته است.

آژانس مقتدر سیر تابان پروازهای تور جام جهانی روسیه را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ است که به‌خوبی و پیش از شروع بازی‌های ایران مسافران به محل‌های اقامت خود رسیده باشند.

بازی اول؛ ایران- مراکش

۲۴ خرداد پرواز از تهران به مقصد سن‌پترزبورگ انجام می‌شود و مسافران دقیقاً یک روز بعد این بازی را در ورزشگاه زنیت آرنا تماشا می‌کنند.

البته بعد از پایان بازی هم برای ۴ روز اقامت آنها در این شهر برنامه‌ریزی ویژه‌ای شده است و مسافران می‌توانند با همراهی راهنماهای محلی و فارسی‌زبان در شهر زیبای سن‌پترزبورگ گشت و گذار کنند و ۲۸ خرداد هم این شهر دیدنی را به سمت شهر کازان ترک کنند.

بازی دوم؛ ایران- اسپانیا

پیش از این بازی، مسافران با همراهی لیدر فارسی‌زبان از دیدنی‌های منحصر به‌فرد شهر بازدید می‌کنند و سپس در روز ۳۰ خرداد با ترانسفر آژانس به‌صورت رایگان به ورزشگاه کازان آرنا، یکی از زیباترین ورزشگاه‌های روسیه می‌روند و این بازی تماشایی را از نزدیک می‌بینند.

بازی ‌سوم؛ ایران- پرتغال

بعد از مسابقه با ساپانیا، مسافران به سوی سارانسک ۱ تیر حرکت می‌کنند و آخرین بازی ایران در مرحله مقدماتی راه می‌افتند و برای تماشای بازی ایران میهمان شهر می‌شوند. این شهر هم از دیدنی‌های جذاب و محلی روسیه است که با همراهی لیدر فارسی بازدید از جاذبه‌های گردشگری سارانسک دیدنی است. بعد از این گشت و گذارها در تاریخ ۴ تیر به ورزشگاه می‌روند و آخرین بازی ایران در مرحله‌ی مقدماتی را هم تماشا می‌کنند.

مطابق برنامه‌ی سفر تور روسیه جام‌جهانی 2018 این روز آخرین روز اقامت در روسیه است و بعد از آن مسافران به تهران برمی‌گردند و با خاطره‌ای خوش و دلچسب از بازی‌های هیجان‌انگیز تیم‌ملی در جام‌جهانی 2018 روسیه به ایران وارد می‌شوند.

 

 

تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه

ویژگی‌های تورهای جام‌جهانی روسیه

ویژگی تور جام جهانی 2018 روسیه در آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان که آن را از دیگر برگزارکنندگان عادی تورها جدا می‌کند خدمات منحصر به‌ فردی است که برای رفاه مسافران پیش‌بینی کرده است.

در برنامه‌ریزی‌های این تور ویژه لذت مسافران و تماشاچیان فوتبال از اقامت در روسیه و حضور در بازی‌های جام‌جهانی ایران همیشه مورد نظر بوده است به همین دلیل متخصصان تورهای روسیه در این آژانس، با شناختی که سال‌ها به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین چارترکنندگان خط هوایی Nordwind از کیفیت و خدمات این پروازها داشته است همه‌ی مسافران خود را با پروازهای چارتری خط هوایی Nordwind ، یکی از بهترین خط‌های هوایی روسیه جابه‌جا می‌کنند .

در کنار کیفیت خدمات از ویژگی‌های این خط هوایی، ناوگان هواپیماهای بوئینگ 777 مدرن آن است که در مسیرهای طولانی از تهران به سن‌پترزبورگ و بالعکس می‌تواند پرواز آرام و بدون نگرانی را برای مسافران ارائه کند.

با توجه به برنامه‌ی سفری که پیش از این توضیح داده شد ، در کنار خدمات پروازی، آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان، در هر شهر ۴ شب اقامت برای مسافران در نظر گرفته و در تمامی زمان‌ها همراهی لیدر فارسی زبان و همچنین لیدر محلی آشنا به منطقه را پیش‌بینی کرده است.

علاوه بر این طبق برنامه‌های آژانس، در تمامی هتل‌های در نظر گرفته شده صبحانه رایگان سرو می‌شود، همچینین در این برنامه یک گشت شهری همراه با صرف ناهار رایگان در هر مسیر در نظر گرفته شده است.

در کنار این ویژگی‌ها بهتر است این نکته‌ی مهم را هم در مورد تورهای جام جهانی روسیه 2018 به‌خاطر داشته باشید که ترانسفرهای بین شهری با هواپیما است و بازهم این ترانسفرها توسط پروازهای داخلی خط هوایی Nordwind با هواپیماهای ایرباس و بوئینگ داخلی آنها انجام می‌شود.

این هم به واسطه نام‌دار بودن مقتدر سیر به عنوان چارترکننده‌ی اصلی پرواز این خط روسی است، که توانسته این خدمات ویژه را در داخل روسیه ارائه دهد، چون در دیگر تورهای جام‌جهانی ترانسفرهای بین شهری آن‌ها غیر پروازی و زمینی است.

با همراهی شما در تور جام جهانی روسیه 2018 سایر خدمات نظیر ویزا، بیمه مسافرتی و ترانسفر بین هتل و ورزشگاه محل بازی‌ها رایگان انجام می‌شود تا سفری خاطره‌انگیز برایتان به‌یادگار بماند.

قیمت و شرایط خرید تور جام جهانی روسیه

در حال حاضر مقتدر سیر ۲ بسته‌ برای جام‌جهانی پیش‌بینی کرده است. یکی از بسته‌ها هر ۳ بازی ایران در جام جهانی و بسته‌ی دیگر صرفاً دو بازی اول ایران که در شهرهای سن‌پترزبورگ و کازان برگزار می‌شود را پوشش می‌دهد.

بسته‌ی اول: با ۱۲ شب و ۱۳ روز اقامت، از رقم ۲۸۰۰ دلار آغاز می‌شود و بسته به نوع مسافر و درجه‌ی هتل درخواستی قیمت‌های کمی متفاوت می‌شود.

بسته‌ی دوم: با ۸ شب و ۹ روز اقامت نیز از رقم ۲۳۵۰ دلار شروع می‌شود که البته برای هتل‌های با درجه‌ی بالاتر باید رقم بیشتری باید پرداخت شود

البته این را باید در نظر داشته باشید که رقم‌های ارائه شده که همه‌ی خدمات ویژه‌ی آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان در تورهای جام جهانی 2018 است، صرفاً در زمان پیش‌فروش معتبر است و به‌طور طبیعی هر قدر به زمان برگزاری تورهای جام‌جهانی نزدیک شویم قیمت تورها نیز بالاتر می‌رود.

به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ برای خرید آسان و مناسب این تورها و دریافت راهنمایی و مشاوره، با آژانس مقتدر سیر تابان تماس بگیرید و از کانترهای فروش مخصوص خرید تور جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ راهنمایی بگیرید.

 

بلیط تور جام جهانی روسیه

بلیت‌ بازی‌های ایران در جام‌جهانی روسیه

طبق قوانین فیفا، بلیت‌ بازی‌های جام جهانی در دو دسته‌ی VIP و اقتصادی تعریف شده است که البته هر کدام از این دسته‌ها بازهم دارای کلاس‌بندی متفاوت است.

بلیت‌های VIP : در دو دسته Match Exprience و Match Club عرضه شده‌اند که قیمت هر کدام به ترتیب ۵۹۵ و ۸۵۰ دلار است.

بلیت‌های اقتصادی: در ۳ دسته با قیمت‌های ۲۱۰, ۱۶۵ و ۱۰۵ دلار ارائه شده است.

طبق نقشه‌ی هر ورزشگاه، جایگاهی متناسب با کلاس‌های دسته‌های مختلف مشخص شده است که شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از محل جایگاه‌های هر ورزشگاه به سایت مقتدر سیر مراجعه و جزئیات کامل را با نقشه و محل قرار گرفتن صندلی‌ها مشاهده کنید.

آژانس مقتدر سیر برای آسایش علاقمندان این بازی‌ها، خدمات تهیه بلیت بازی‌های ایران را هم به مسافران عزیز ارايه می‌کند،که باز هم می‌توانید در تماس با آژانس از راهنمایی‌ کارشناس‌های کانترهای فروش استفاده کنید.

تماشای سایر بازی‌های جام جهانی

اگر شما از علاقه‌مندان به شرکت در سایر بازی‌های جام‌جهانی به غیر از بازی‌های ایران هستید، در نظر داشته باشید با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده پکیج‌های ویژه جام‌جهانی روسیه صرفاً برای بازی‌های ایران است. اما با توجه به توانایی آژانس مقتدر سیر در برگزاری ویژه‌ی مستقیم تور روسیه شما می‌‌توانید همراه این برنامه‌ها باشید.

فروش این تورها هم از اوایل خرداد ماه آغاز می‌شود، که علاقمندان می‌توانند با خرید پکیج‌های هفتگی تور روسیه دیگر بازی‌های جام‌جهانی را از نزدیک تماشا کنند. تنها نکته در این زمینه آن است که متاسفانه امکان پیش‌خرید این تورها وجود ندارد و علاقمندان نمی‌توانند از هم‌اکنون برای خرید آن اقدام کنند.

آژانس مقتدر سیر به عنوان یکی از معدود ارائه‌دهندگان مستقیم تور روسیه جام جهانی امیدوار است که با این برنامه‌ریزی‌های ویژه بتواند رویای علاقه‌مندان ورزش فوتبال را واقعی کند، تا آنها با سفر به روسیه و تماشای مسابقات ایران در ورزشگاه‌های این کشور در کنار گشت و گذار در جاذبه‌های دیدنی‌ و دلربای روسیه، خاطراتی تکرار نشدنی را برای خود ثبت کنند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle