Categories
خبر و رپورتاژ آگهی بانک ها و موسسات مالی رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی برند ها رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی

پست‌بانک ۱۰هزارمیلیارد ریال تسهیلات در حوزه IT پرداخت کرده است

پست‌بانک ایران به فعالان حوزه‌های ICT وIT و تمامی طرح‌های خرد و کوچک این حوزه بدون محدودیت، تاکنون بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت کرده است.

بنابر اعلام پست‌بانک ایران، خسرو فرحی مدیرعامل این بانک در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان مازندران که با حضور حسن خیریان پورمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران برگزار شد، ضمن اعلام خبر فوق و تبریک هفته دولت گفت:با توجه به تفاهم‌نامه‌های منعقده با صندوق توسعه ملی مقرر است که ۳هزار و ۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای بخش‌های ICT ، IT و دانش‌بنیان و هچنین کشاورزی، آب و خاک، زراعت و مشاغل و صنایع متوسط و خرد به فعالان و متقاضیان این حوزه‌ها پرداخت کنیم. براین اساس آماده پذیرش درخواست‌های هموطنان هستیم.

وی تصریح‌کرد: براساس برنامه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شرکت‌های پیمانکار و طرف قرارداد این وزارتخانه برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی روستایی همکاری خوبی داریم و در این راستا تسهیلات مورد نیاز را بدون محدودیت در اختیارشان قرار می‌دهیم و خوشبختانه استقبال خوبی نیز به عمل آمده است.

فرحی افزود: قرارداد ارزی نیز با صندوق توسعه ملی منعقد کردیم و آماده پذیرش و تأمین مالی طرح‌ها و پروژه‌های این حوزه نیز هستیم.

مدیرعامل بانک خاطرنشان ساخت: این بانک به عنوان یک بانک دولتی توسعه‌ای و تخصصی در صدد است تمامی خدمات بانکی را در سطح کشور ارایه کند و صرفا به دنبال سودآوری نیست بلکه به دنبال ارایه بهینه و تقویت بنیه مالی و سرمایه‌ای خود است.

وی عنوان کرد: پست‌بانک‌ها در دنیا از موفق‌ترین بانک‌ها هستند و به عنوان نمادهای مالی توسعه‌ای و تخصصی به دنبال خرده‌بانکداری و تأمین مالی خرد هستند و همواره مورد اعتماد مردم هستند.

فرحی اضافه کرد: پست‌بانک ایران نیز به عنوان یک بانک توسعه‌ای و تخصصی همواره از نظام بانکی کشور تبعیت می‌کند و مورد حمایت وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانک مرکزی است.

مدیرعامل تاکید کرد: ایجاد پست بانک به‌عنوان یک مطالبه عمومی است و ظرفیت‌های ویژه خوبی را در خود ایجاد کرده و بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در مردادماه عملا به عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی و بزرگ‌ترین خرده بانکدار کشور ماموریت‌های جدیدی را عهده‌دار شده که بایستی بتواند شبکه خوشه‌ای در سطح کشور ایجاد کند.

وی تصریح کرد: این ماموریت، قابلیت‌های فوق‌العاده ویژه‌ای را به پست بانک ایران می‌دهد و تلاش می‌کنیم کانال مالی خوبی بین دولت و بخش‌های مختلف اقتصادی در راستای خدمت به توسعه کشور باشیم.

فرحی اظهار داشت: توسعه ظرفیت‌های فنی اعم از سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از مهم‌ترین برنامه‌های این بانک است و طی ماه‌های اخیر از Core Banking جدید بانک که یک سامانه یکپارچه و بی‌نظیری در سطح شبکه بانکی کشور است بهره‌برداری می‌کنیم. با راه‌اندازی این سامانه عملیات بانکی شعب و ۱۲هزار باجه نمایندگی بانکی سراسر کشور بصورت همزمان همدیگر را تحت پوشش می‌دهند.

وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته در مدیریت شعب استان مازندران عنوان کرد: این استان ظرفیت‌های خوبی از جمله کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری و صنعت دارد که بایستی روسای شعب با ایجاد تعامل مناسب بتوانند بهره کامل را از آ ن ببرند.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle