Categories
اخبار خبر و رپورتاژ آگهی بانک ها و موسسات مالی رپورتاژ آگهی رپورتاژ برند ها و استارت آپ های فناوری و آی‌تی رپورتاژ خبری اقتصادی

تسهیلات ارزی پست‌بانک‌ به واحدهای تولیدی حوزه‌های IT و ICT

عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ ایران از پرداخت تسهیلات ارزی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی حوزه‌های IT و ICT با نرخ مناسب خبر داد.

فلاح‌فر در چهارمین همایش سراسری مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مشتریان زیادی درسطح استان‌ها در زمینه گشایش اسناد اعتباری دیداری (یوزانس) داریم که خوشبختانه بانک مرکزی اجازه گشایش اعتبار اسنادی مدت‌دار را برای واردات ماشین آلات به پست بانک ایران ارائه کرده ‌است.
وی در ادامه به تشریح حوزه سیاست‌های اعتباری پرداخت و افزود:‌ در این حوزه مکانیزه کردن بانکداری‌خرد، راه‌اندازی کارت اعتباری جهت رفع بسیاری از مشکلات وام‌های خرد در راستای حذف بروکراسی‌های اداری، اعطای تسهیلات و سایر خدمات جهت ارائه به مشتریان از برنامه‌های بانک در این حوزه است.
فلاح‌فر افزود:‌ اعطای اینگونه تسهیلات صرفاً به واحدهای تولیدی و واحدهای فعال اقتصادی اختصاص می‌یابد و لازم است برای بازاریابی طرح‌های دارای توجیه اقتصادی نیز تلاش کرده و با دیگران رقابت کنیم.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد علم بهینه استفاده از منابع محدود است عنوان کرد: تولید، اشتغال و توزیع مناسب درآمدها سه بحث اساسی در اقتصاد است و اقتصاد مقاومتی که امسال سرلوحه کار برنامه‌های اجرائی و عملیاتی است باید بر اساس این سه محور باشد.
عضو هیأت‌مدیره  پست‌بانک‌ ایران درباره نظارت مستمر بر باجه‌های نمایندگی خدمات‌بانکی مطرح کرد:‌ با همکاری امور بازرسی و حسابرسی دستورالعمل خوبی جهت این امر تدوین شده و به تمامی مدیریت شعب استان‌ها و مناطق ابلاغ شده که بایستی بطور جدی مطالعه و اجرائی‌شود.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle