Categories
برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی معرفی وب‌سایت برند ها و استارت آپ ها

تاثیر هاست خوب بر سئو

این روزها دیگر همه واقفیم که اگر می خواهیم در نتایج جستجوی گوگل دیده شویم باید بر روی سئو سایتمان کار کنیم.

همانطور که می دانیم باید بالغ بر 450 فاکتور ریز و درشت نظیر طراحی سایت مان ، لینک های داخلی و خارجی و خیلی از موارد دیگر را رعایت کنیم که نمره خوبی در گوگل بگیریم.

بعضی از این نکات از بقیه کلیدی تر هستند. انتخاب و استفاده از هاست مناسب یکی از آن نکات است که در این مطلب به آن می پردازیم.

اگر اول راهتان است در خرید هاست و دامنه از یک مجوعه معتبر دقت نمایید. چون شما مشغول پایه ریزی برای یک تغییر بزرگ هستید ، پس در انتخاب هاست و دامنه که به عنوان پایه های کسب و کارتان هستند، دقت نمایید.

خیلی ها می پرسند که آیا هاست خوب روی سئو تاثیر می گذارد؟

  • بله، می گذارد

می توان گفت تاثیر هاست بر سئو ، تاثیر مستقیمی نیست ولی با انتخاب هاست خوب، سرعت سایتتان بالا می رود و به طور غیرمستقیم باعث بهبود حس خوب و تجربه سایتی روان برای مشتریان و بازدیدکنندگان تان می شود که این برای گوگل خیلی مهم است. گوگل به این فاکتور تجربه کاربری می گوید و معتقد است که هر چه سایت شما روان تر باشد، بازدیدکنندگان تان آن را بیشتر می پسندند.

جالب است بدانید اکثر سایت هایی که دارای سئو خوبی می باشند بر روی سرور های هاستینگ وب نهاد میزبانی می شوند، این مجموعه با بالغ بر 10 سال تجربه توانسته است تا رضایت اکثر متقاضیان و مشتریان صنعت هاستینگ را بدست بیاورد.

و نکته ای که بسیاری به آن توجه نمی کنند و موردی که اکثرا مشاهده شده این است که، بعضی ها مشغول بهبود وضعیت سئو سایت خود می باشند ولی هاست خود را ارتقا نداده اند و هنوز مشغول استفاده از هاست رایگان هستند.

اگر شما هم از این دسته هستید، همین حالا برای تعویض هاست خود و ارتقا به یک پلن قوی تر اقدام نمایید.

هاستینگ وب نهاد به نشانی  webnahad.netبا در اختیار داشتن سرور های اختصاصی متعدد،مانیتورینگ 24 ساعته، آپتایم 99 درصدی وکارشناسان مجرب و پاسخگو انتخاب اول افرادی که نیازمند هاستی مطمئن و قابل اعتماد هستند، می باشد.

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle