Categories
اخبار برترینها خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع خدمات

بیت کوین؛ ارز دیجیتال و نحوه سرمایه گذاری و کسب درآمد از این بازار [میهن بلاکچین]

با ورود ارزهای دیجیتال به ایران و آشنایی نسبی مردم به ویژه سرمایه گذاران با این حوزه، علاوه بر بورس و سایر بازارهای سرمایه، بستری ایجاد شده تا مردم بتوانند نگاهی ویژه به این فضا داشته باشند بلکه به سبب آن و با پتانسیل های موجود در این تکنولوژی و بازار، سرمایه گذاری کنند و کسب درآمد داشته باشند.

 

بیت کوین؛ قدیمی ترین ارز دیجیتال

سرآمد ارزهای دیجیتال بیت کوین است که به لطف رسانه های اجتماعی، وبسایت ها و حتی صدا و سیما، زمینه آشنایی آن برای مردم فراهم شد و تلاش های بسیاری در زمینه آگاه سازی آنها مستمر در حال انجام است. قاعدتا برای ورود به این عرصه و سرمایه گذاری در آن لازم است سرمایه گذار با مفاهیم پایه ای این تکنولوژی آشنا شود زیرا ورود به هر حوزه ای بدون شناخت اولیه متعاقبا با ضررهای مالی و زمانی همراه است تا نهایتا با سعی و خطا و کسب تجربه، آن آشنایی با مفاهیم پایه ای شکل گیرد. درحال حاضر وبسایت های فارسی زبان معدودی در این حوزه فعالیت می‌کنند که وبسایت میهن بلاکچین از جمله این رسانه ها است. این وبسایت از طریق تولید محتواها با طیف گسترده و همچنین برای سطوح مختلف، مطالب مفید و متنوعی را منتشر می کند.

 

پیگیری قیمت ارزهای دیجیتال؛ اولین قدم برای شروعی ساده

مطالب موجود در وبسایت میهن بلاکچین و همچنین جامعیت موضوعات آن، کافی است تا فردی که هیچ آشنایی با این حوزه ندارد به یک فرد حرفه ای و متخصص تبدیل شود اما ذکر این نکته لازم است که برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در آن حتما لازم نیست فردی متخصص در زمینه زیرساخت این تکنولوژی و پیچیدگی های آن باشید. با آشنایی لازم نیز می توانید در این حوزه ورود کنید و سرمایه گذاری خود را انجام دهید. در هر بازار یکی از موارد بسیار ضروری و لازم جهت سرمایه گذاری، اطلاع از قیمت اقلام آن بازار است که در حوزه ارزهای دیجیتال، این مورد، اطلاع از قیمت ارز دیجیتال است.

از آنجا که نوسان قیمتی بازار ارزهای دیجیتال به نسبت زیاد است، بنابراین نیاز به مرجعی دارید که بتواند قیمت ها را به صورت لحظه ای در اختیارتان قرار دهد که وبسایت میهن بلاکچین با فراهم نمودن این امکان، صفحه ای مربوط به قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال ارائه کرده است تا سرمایه گذاران و کاربران بتوانند قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای رصد کنند.

 

ماشین حساب ارز دیجیتال؛ راهکاری ساده برای محاسبه سرمایه

پس از کسب اطلاعات پایه ای متوجه خواهید شد که مبنای محاسبه ارزش ارزهای دیجیتال بر حسب دلار است؛ به عنوان مثال در زمان نگارش این مقاله قیمت هر یک عدد بیت کوین ۵۸۳۳ دلار است، حال قیمت دلار آزاد در زمان فعلی نیز ۱۴۳۰۰ تومان محاسبه می شود بنابراین لازم است تا سرمایه گذاران ماشین حسابی داشته باشند تا بتوانند سرمایه های خود را علاوه بر دلار و ریال، بر اساس سایر ارزهای فیات (ارزهای رایج و کاغذی مانند دلار، یورو و …) محاسبه کنند. به همین منظور سایت میهن بلاکچین سرویس ماشین حساب ارز دیجیتال را عرضه کرده است.

مجموعه میهن بلاکچین متشکل از متخصصان در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین است که همواره سعی داشته در جهت آگاه سازی مردم و بدون چشم‏داشتی گام بردارد.

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle