Categories
خبر و رپورتاژ آگهی برند های برتر ارائه دهنده انواع کالا رپورتاژ آگهی رپورتاژ ساختمان

چگونه بهترین چوب ترمو را انتخاب کنیم؟

ترموود چوب حرارت دیده ای است که در فرایند تولید آن از حرارت بالا از 190 درجه سانتیگراد (374 درجه فارنهایت) تا 212 درجه سانتیگراد (414 درجه فارنهایت ) در یک محیط پر از بخار استفاده می شود و خواص چوب طی آن تغییر می کند.

مراحل فرآیند تولید چوب ترمو :

ترموود از چوب کاج یا Spruce به دست می آید که از جنگل های تایید شده شمال اروپا تهیه می شود. در فرآیند ترموود، کنترل دقیق کیفیت در تمام مراحل تولید صورت می گیرد. از آنجا که هیچ ماده شیمیایی در طول فرایند تولید چوب ترمو استفاده نمی شود، این محصول صرفا موادی را در خود دارد که در چوب طبیعی موجود است. چوبی که تازه فرآوری شده باشد وقتی در معرض بارش باران قرار بگیرد، مقدار کمی ترکیبات آلی محلول در آب که در طول فرآیند از چوب بیرون می آید از روی آن شسته می شود.

فرآیند تولید

به گزارش ویرلن ، از آن جا که هیچ ماده شیمیایی در طول فرایند تولید به چوب اضافه نمی شود، با مشکل شسته شدن مواد شیمیایی از چوب ها مواجه نمی شویم. ازسوی دیگر چون رزین موجود در چوب در طول فرآیند تولید حذف می شود، مشکل نشت رزین از گره ها و اتصالات نیز رخ نمی دهد. مزیت دیگری که در طول این فرآیند در چوب ایجاد می شود بهبود یافتن خاصیت عایق آن است که باعث کاهش چشمگیر رسانایی حرارتی آن می شود.

انرژی فرآیند تولید

در اغلب موارد انرژی مورد نیاز برای فرایند تولید ترموود با سوزاندن پوست و ضایعات خود این چوب ها تولید می شود. انرژی که برای تولید چوب ترمو لازم است عمدتا صرف خشک کردن چوب می شود و این اتفاق در واقع 80٪ انرژی حرارتی مورد استفاده را به خود اختصاص می دهد. مقدار برقی که در تولید ترموود مصرف می شود همان مقداری است که برای کوره های طبیعی چوب خشک کنی استفاده می شود.

روند تولید ترموود یک روند ثبت شده است و علامت تجاری و تمام حقوق آن، مختص انجمن بین المللی ترموود است.

ویژگی های ترموود

بهبود دوام بیولوژیکی، بدون استفاده از مواد شیمیایی

ثبات ابعادی عالی

فراوری و پرداخت یکنواخت در تمام سطح مقطع

فرایند تولید مستقیما متصل به فرایند کنترل کیفیت است

تهیه مواد خام از منبع جنگل های تایید شده

خرید چوب ترمو در ایران:

شرکت پارس آرای با بهره گیری از نیروهای متخصص و متبحر در طول فعالیت کاری خود در زمینه چوب های تخصصی صنعت ساختمان های تجاری و مسکونی همواره تلاش نموده است تا با کیفیت بالای محصولات و همچنین کیفیت بالای اجرای آنها رضایت مشتریان را جلب نماید . این شرکت با بهره گیری از تخصص، کارآمدی و دارا بودن دانش فنی در خصوص صنعت چوب گام های موثری در این حوزه برداشته است . مشتری مداری، کار گروهی و تیمی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد که با بکار گیری این موارد پارس آرای کوهستان توانسته رابطه خود با مشتریان را بلند مدت و طولانی کند. یکی از محصولات پرطرفدار در صنعت چوب، ترموود می باشد که پارس آرای کوهستان توانسته در زمینه واردات چوب ترمو موفقیت های چشمگیری را به دست آورد .

 

Subway Surfers

Shell Shockers

Crazy Roll

Minecraft

Cut the Rope

Solitaire

PUBG

Tunnel Rush

LOL Beans

slope game

Temple Run

Cat Trap Game

Free Racing

Moto X3M

Clash of Clans

Run 3

Snakes

Wordle